Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
salperde' Alıntı:
Ado' Alıntı:
salperde' Alıntı:
Aynı yazılımı iki üyeye verdiysem ben hata yapmışımdır zira full yazılımlarda her üyeye aynı yazılım olmaz (Aynı üretim olması haricinde), sizin TV servis menü ekranını ve seri numarasını paylaşırmısınız bana.

Aynı yazılım derken marko model birebir aynı ürün olduğu için dedim.Demek aynı modelde olsa yazılım farklı oluyor hmm.
Resmi buradan atmanın yolunu bulamadın bi türlü.
SN:6974076 300953 seri nolu cihazın resimlerini mail yoluyla şimdi attım ve daha öncede donanımdan atmıştım.

Kontrol ettim verdiğim yazılımda sorun yok. Şu aşamadan sonrası bilgi ve yazılımla düzelebilecek bir durum değil gibi görünüyor.

Uzman ellere ihtiyacınız olacak  :ok:
İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim bu zamana kadar sağolun.  :ok

Sorunu da çözebilseydik iyiydi, nasip değilmiş :)

T Çevrimdışı

turab24

Yeni Üye
23 Kas 2017
16
Acil full yazılım yüklemem gerek lüften kaç gündür uğraşıyorum  bir türlü olmuyor core update yaptım hiç bişe değişmedi tv kapanıyor smart tv ye girince veya kanal değiştirirken kitleniyor kapayıp açmam gerekiyor.

Seri Numarası: 7700002 600088

T Çevrimdışı

tupac643

Yeni Üye
25 Kas 2017
3
Merhaba
Vestel 42FA7500 Marka tv ye yazılım yükledim fakat yüklemeden sonra görüntü aktarma gitti en kötüsüde sinyal yok uyarısı geldi önce kablodan dedim kablo değiştirdim olmadı lnb değiştirdim yine olmadı son olarak harici uydu alıcısı getirdim bütün kanallar net gösteriyor onda ama anteni tv,nin dahili uydu alıcısına bağlayınca garip gelicek ama 1 veya 2 kanal gösteriyor gerisini bulmuyor arama fekansları 0 sinyal gösteriyor anten sinyal düşük yüksek hiçbirşey yok yani tv kafayı yedi ilk kurulum yaptım yine olmadı yapmadığım şey kalmadı yazılım atmadan önce ekran görüntüsünü almıştım stabil sürüm görüntüsünü aktarıyorum lütfen yardım edermisin eski haline nasıl getiririm bunu yazılımdan önce hiçbir sorun yoktu orjinal ilk yazılımı resimde :(
SN: 7449677 500090
w2XuyG.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
turab24' Alıntı:
Acil full yazılım yüklemem gerek lüften kaç gündür uğraşıyorum  bir türlü olmuyor core update yaptım hiç bişe değişmedi tv kapanıyor smart tv ye girince veya kanal değiştirirken kitleniyor kapayıp açmam gerekiyor.

Seriyi tekrar kontrol edermisiniz rica etsem.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
tupac643' Alıntı:
Merhaba
Vestel 42FA7500 Marka tv ye yazılım yükledim fakat yüklemeden sonra görüntü aktarma gitti en kötüsüde sinyal yok uyarısı geldi önce kablodan dedim kablo değiştirdim olmadı lnb değiştirdim yine olmadı son olarak harici uydu alıcısı getirdim bütün kanallar net gösteriyor onda ama anteni tv,nin dahili uydu alıcısına bağlayınca garip gelicek ama 1 veya 2 kanal gösteriyor gerisini bulmuyor arama fekansları 0 sinyal gösteriyor anten sinyal düşük yüksek hiçbirşey yok yani tv kafayı yedi ilk kurulum yaptım yine olmadı yapmadığım şey kalmadı yazılım atmadan önce ekran görüntüsünü almıştım stabil sürüm görüntüsünü aktarıyorum lütfen yardım edermisin eski haline nasıl getiririm bunu yazılımdan önce hiçbir sorun yoktu orjinal ilk yazılımı resimde :(
w2XuyG.jpg

Biraz beklerseniz yardımcı olacağım.  :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
merabalar. 49ud9400 yv nin yazilimi 2.40.14 bu yeni yazılimi herhangi bi yerden indirmeden tv kendisi otomatik gunceller mi 

Vestel firması ftp ye yazılımı çıkartırsa ve tv nin kablolu olarak internette sürekli bağlı olursa otomatik olarak kendisi yükleme yapar.

T Çevrimdışı

tupac643

Yeni Üye
25 Kas 2017
3
Ado' Alıntı:
tupac643' Alıntı:
Merhaba
w2XuyG.jpg

Biraz beklerseniz yardımcı olacağım.  :ok:

ALLAH Razı olsun elbette beklerim

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ado' Alıntı:
turab24' Alıntı:

Seriyi tekrar kontrol edermisiniz rica etsem.

Ürün kodu yazarmısınız lütfen 

Örnek V10101122

T Çevrimdışı

turab24

Yeni Üye
23 Kas 2017
16
Seg Sc7600 mb97 anakartlı 
-SN:7700002 600088 
-Ürün kodu(Televizyon ve kutunun üzerindeki vpaz bu heralde) 20271577

T Çevrimdışı

turab24

Yeni Üye
23 Kas 2017
16
mb97 ankartım mb98 oldu vermeyince bende mb 98 buldum full yazılım mb 97 bulamadım yükledim görüntü 3d gibi oldu... herhangi bi yazılım istiyorum bu saatten sonra hepsi olur mb97 full yazılım vestel tv olur hepsi lütfen tüm hasarları üstüme alıyorum daha nekadar kötü olabilirki yeterki ver yoksa tv elde kaldı çöpe atıcam belki kurtarrırız

Geri
Üst Alt