Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
cadkey' Alıntı:
Ado' Alıntı:
If we have the possibility to supply the software, we will write the installation details in detail. I still give brief information. Plug in, insert usb memory, press OK button and plug in from remote. that's it :)

MENU 1505 Do the same thing?

Full sw upload method only press OK button and plug.

Core SW upload Menu1505 or full hethod.  :ok:

G Çevrimdışı

goguzhan

Yeni Üye
7 Kas 2017
7

goguzhan' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Bu noktada anakart üzerindeki eproma müdahale gerkir ki bu da sizin yapabileceğiniz bir uygulama değil.

Fakat enteresan zira genelde sabit aktif stby pek görülmez, sabit pasiftir hep (Sönük yani) 

Sabit aktif durumunda cihazın boota geçmemesi, bu nedenle yazılımı almaması normaldir

teşekkürler Ado bey.

ado bey televizyonu servise götürdüm. yaklaşık 30-40 gün önce besleme kartı arızası var diye kartını değiştirmişleridi. yine aynı arıza var dediler, parça istedik o da bozuk geldi dediler. 15 gün oldu aradılar ayın 27 sinden sonra gelecekmiş stokta yokmuş, çağrıyı da kapatmamız lazım ücretsiz tamir edeceğiz dediler. ardından vestelden mesaj geldi kaç puan verirsiniz aldığınız hizmete diye. sanırım arıza giderilmiş görünüyor. sizce ne yapmalıyım?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

goguzhan' Alıntı:
goguzhan' Alıntı:
teşekkürler Ado bey.

ado bey televizyonu servise götürdüm. yaklaşık 30-40 gün önce besleme kartı arızası var diye kartını değiştirmişleridi. yine aynı arıza var dediler, parça istedik o da bozuk geldi dediler. 15 gün oldu aradılar ayın 27 sinden sonra gelecekmiş stokta yokmuş, çağrıyı da kapatmamız lazım ücretsiz tamir edeceğiz dediler. ardından vestelden mesaj geldi kaç puan verirsiniz aldığınız hizmete diye. sanırım arıza giderilmiş görünüyor. sizce ne yapmalıyım?

Hocam konu biraz karışık, sebebi ise şu;

Ben şimdi size, ''vay üçkaatçı servis, vermediği hizmetin çağrısını kapatmış'' derdim lakin diyemiyorum zira, Çocuklarımızı yarış atına çeviren eğitim sistemimiz, Müşterilerini bonus avcısı yapan banka sistemimiz vs gibi örneklerde olduğu gibi, Yetkili servisler de merkez tarafından tahmin dahi edemeyeceğiniz sıkı bir puantaj denetimi altında tutuluyorlar. İşin aslı burada resmen işin istatistik veri tarafına odaklanılıyor lakin hepimiz biliriz ki istasistik matematiğin yalan söyleme sanatıdır. Yani saha gerçeklerini ne derece yansıttığı tartışılır.

Bu anlamda size ücretsiz hizmet vereceklerinin garantisini vermiş olmalarına istinaden sizin için de sakıncası yok ise beklemenizi ve servise (zira ihmalleri yok) kötü puan vermemenizi tavsiye/rica ederim.

Aksi durumlarda zaten biz burada VESTEL e karşı şahin kesilip hakkımızı arıyoruz, ancak şu süreçte servisin bir kusuru görünmüyor.

Aldığınız hizmeti beğenmeyip o mesaja düşük not verdiğinizde hesabı yine servise soruluyor, sistemi kuranlar hiç kendilerini ve kendi verdikleri hizmeti sorgulatma cesareti gösterememişler anlayacağınız  :ok:

Yedek parçanın arızalı gelmei ve/veya geç gelmesinin faturasını servise kesmek/kestirmek de etik olmaz.

Z Çevrimdışı

ZABATA

Yeni Üye
28 Eki 2017
20
Ado hocam ilginiz için teşekkür ederim televizyonum 43FB8500 bir önceki yazılımda opera store görünmekteydi son yazılımı yüklediğimden buyana görünmemekte varmıdır acaba bir önceki sürümü tv arkasında yazan Seri no: 7726174 700502 budur sanırım hocam .

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
ZABATA' Alıntı:
Ado hocam ilginiz için teşekkür ederim  televizyonum 43FB8500   bir önceki yazılımda opera store görünmekteydi son yazılımı yüklediğimden buyana görünmemekte  varmıdır acaba bir önceki sürümü tv arkasında yazan Seri no: 7726174  700502 budur sanırım hocam .

Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.

:ok:

P Çevrimdışı

phonur

Yeni Üye
23 Kas 2017
7
Hi-level marka tv 

hocam seri numaram 7747057 700667
vpaz 20272850

bana full yazılım gönderebilir misiniz? teşekkür ederim

Geri
Üst Alt