Vestel tv yazılım yükleme ve netflix sorunu (UHD 48inç)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
html linki var sadece, acmaya kalkinca tarayici aciyor ve dosya bulunamadi uyarisi veriyor,sanirim birseyleri eksik yapiyorsunuz.Profil alma isleminde usb ye 3 ayri dosya olarak kaydeder tv usb icerigine.Usb icerik resminide paylasabilirsiniz.

mucops Çevrimdışı

mucops

Yeni Üye
17 Nis 2020
20
38
html linki var sadece, acmaya kalkinca tarayici aciyor ve dosya bulunamadi uyarisi veriyor,sanirim birseyleri eksik yapiyorsunuz.Profil alma isleminde usb ye 3 ayri dosya olarak kaydeder tv usb icerigine.Usb icerik resminide paylasabilirsiniz.
hocam
1. flashı pc ye takıp linkten mb 97 icin olan profil i flash a farklı kaydet dedim
sanırım bunu yanlış yaptım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

15883583292386558261456316326604.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Profiller2 nin iceriginde ne oldugu belli degil ama büyük ihtimalle birseyi eksik yapiyorsunuz.usb fat32 ile formatlanmis olmali.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Siz indirdiginiz dosyayi zipden cikarmissiniz sadece,Onuda dosyadan cikarip dosyasiz haliyle usb ye kaydedip tv ye takarak profil alma islemi yapmaniz gerekiyor.

mucops Çevrimdışı

mucops

Yeni Üye
17 Nis 2020
20
38
Ne paylastiniz bilemiyorum bir yerlere yönlendiriyor ve acilmiyor yine :) Eger olmadiysa F fikoloji netflix konusuna profil alma konusuda dahil video anlatimi ekledi inceleyebilirsiniz..
hocam baya ugrastım kendi basıma profıl aldım ve toolbax dan editledim. sonra tv ye yukledim ve yazıldıgı gıbı tv yi kapatıp actım. netflix geldi şimdi. ancak bastıgım zaman acılmıyor siyah ekran oluyor 2-3 dk sonra tv kapanıyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt