Vestel tv yazılım yükleme ve netflix sorunu (UHD 48inç)

mucops Çevrimdışı

mucops

Yeni Üye
17 Nis 2020
20
38
tv vestel ise carbon,baska marka ise titanium yüklenecek.

15883830760756542187306541622787.jpg

Bakın hocam mb97 dosyası farklı. Birkaç sefer indirdim hep bu şekilde iniyor F fikoloji
netflix geldi ama calısmıyor. tv kitlenıyor

mucops Çevrimdışı

mucops

Yeni Üye
17 Nis 2020
20
38
öncelikle güncellem islemini yapin ,belki yukardaki islemi yapmaniza gerek bile kalmaz.Ayrica resimdeki herhangi dosyanin isimini mb97 olarak degistirsenizde olur,tekrar indirmenize gerek yok
İlk başta guncelleme yapmadan yaptım . Netflix geldi ama çalışmadı.
Sonra YouTube yi izleyince güncelleme ile birlikte tüm anlatılanları tekrar yaptım üzerine. Ama sonuç ta bı değişiklik olmadi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İlk başta guncelleme yapmadan yaptım . Netflix geldi ama çalışmadı.
Sonra YouTube yi izleyince güncelleme ile birlikte tüm anlatılanları tekrar yaptım üzerine. Ama sonuç ta bı değişiklik olmadi
Acaba TV yi ilk haline mi getirmek gerekiyor baştan yapmak icin

mucops Çevrimdışı

mucops

Yeni Üye
17 Nis 2020
20
38
resimdeki dosyalar icinde mb97 yok ,profil dosyasini nasil aldiniz?
Hepsini öylece bicimlendirdigim flash a atıp TV ye taktım. 4725 den anlatıldığı gibi yaptım. Ve söylediğiniz 3 tane dosya geldi. Sonra onu PC ye takip SW olanı anlatıldığı gibi 2 yerde ki Netflix leri true yaptım.
Ardından flash i tekrar bicimlendirip içine atarak tekrar 4725 den TV ye yukledim

islem bittikten sonra tv yi fisinden kapatip acmaniz gerekiyor yoksa isleminiz aktif olmaz..
Onu yaptım tabi hocam hatta ışığının sonmesine varana kadar video da nasıl anlatiliyirsa aynısını yaptim

mucops Çevrimdışı

mucops

Yeni Üye
17 Nis 2020
20
38
Hepsini öylece bicimlendirdigim flash a atıp TV ye taktım. 4725 den anlatıldığı gibi yaptım. Ve söylediğiniz 3 tane dosya geldi. Sonra onu PC ye takip SW olanı anlatıldığı gibi 2 yerde ki Netflix leri true yaptım.
Ardından flash i tekrar bicimlendirip içine atarak tekrar 4725 den TV ye yukledim

Onu yaptım tabi hocam hatta ışığının sonmesine varana kadar video da nasıl anlatiliyirsa aynısını yaptim
En baştaki güncellemeyi tekrar yaptım hocam daha önce yanlış yapmışım sanırım. Şu an hem yotube çalışıyor. Hem Netflix geldi sorunsuz çalışıyor.
Çok teşekkür ederim ilginize. Elinize emeğinize sağlık. hosbulduk hosbulduk F fikoloji

F Çevrimdışı

fatih1491

Yeni Üye
2 May 2020
2
32
aynı televizyon bende de var mb100 sürümlü güncellemeleri yükledim.netflix halagelmedi. asıl anlamadığım mb100 olan televizyona mb120 veya mb130 u yükleyebilirmiyim yada bu netflix i nasıl getirebilirim...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
aynı televizyon bende de var mb100 sürümlü güncellemeleri yükledim.netflix halagelmedi. asıl anlamadığım mb100 olan televizyona mb120 veya mb130 u yükleyebilirmiyim yada bu netflix i nasıl getirebilirim...
selam
mb100 üzerine farklı yazılım atamazsanız.
mb110 veya 120 yazılım versiyonu değildir. Anakart modelidir. Kullanığınız örn; samsung a7 telefona not 10 yazılımı yüklersen ne olur ? :)
modlama ile netflix açmak için ; https://tavsiyeforumu.com/konu/mb97...-ustu-kartlarda-ise-yapmaniz-gerekenler.7599/

adım 1 sonrası sizi ilgilendiyor. video anlatımıda mevcut

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt