Vestel tv yazılım yükleme ve netflix sorunu (UHD 48inç)

Z Çevrimdışı

zfrtng

Yeni Üye
23 May 2020
13
30
Ustam az önce stabil core yazılımını yükledim.
Tekrardan profile dosya ayarlarını yaptım fakat dediğim gibi smart ekranına netflix getiremedim.

Ama telefondan ekrana yansıtma yaptığımda açılıyor ve sorunsuz şekilde film izliyor.

Eğer ki core yazılımını güncel sürüme alırsam profile dosyalarını alamıyorum ve telefondan bağlasam bile html5 tarayıcı sorunu diyerek filmi açmıyor..

Sizden ricam bu konu hakkında başka bişey yapabilirmiyiz.

Diğer konu başlıklarında full yazılım gibi birşeyler okudum ama dosyaları buladım. Core yazılımı haricinde full yazılım paylaşabilir misiniz ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ustam az önce stabil core yazılımını yükledim.
Tekrardan profile dosya ayarlarını yaptım fakat dediğim gibi smart ekranına netflix getiremedim.

Ama telefondan ekrana yansıtma yaptığımda açılıyor ve sorunsuz şekilde film izliyor.

Eğer ki core yazılımını güncel sürüme alırsam profile dosyalarını alamıyorum ve telefondan bağlasam bile html5 tarayıcı sorunu diyerek filmi açmıyor..

Sizden ricam bu konu hakkında başka bişey yapabilirmiyiz.

Diğer konu başlıklarında full yazılım gibi birşeyler okudum ama dosyaları buladım. Core yazılımı haricinde full yazılım paylaşabilir misiniz ?
Şunu deneyiniz: Netflix i açınca kumandadan favori tuşuna 5 sn basılı tutunuz en azından tek tuş işinizi çözebilir

B Çevrimdışı

brlay

Yeni Üye
22 Ağu 2020
5
39
mrb vestel ca9550 140ekran modelinden var NETFLiX nasıl yükleyebilirim. Doğru dosya için yardımcı olur musunuz, anakart gitmesinç

şuan orjinal halinde tv opera browser dan netflix.com a giriyorum şifremle video filmi oynat deyince HTML5 destekli tarayıcı kullan uyarısı veriyor internet sayfası.. Güncelleme yapınca direkt kısayol gelince filmi oynatta sorun olmuyor dimi. Netflix çalışırsa süper olacak ya..

Benim tv yazılım bilgileri bunlar, benimki mb100 mü...
1598043445422.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
mrb vestel ca9550 140ekran modelinden var NETFLiX nasıl yükleyebilirim. Doğru dosya için yardımcı olur musunuz, anakart gitmesinç

şuan orjinal halinde tv opera browser dan netflix.com a giriyorum şifremle video filmi oynat deyince HTML5 destekli tarayıcı kullan uyarısı veriyor internet sayfası.. Güncelleme yapınca direkt kısayol gelince filmi oynatta sorun olmuyor dimi. Netflix çalışırsa süper olacak ya..

Benim tv yazılım bilgileri bunlar, benimki mb100 mü...
1598043445422.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
TV' ye Menu > Kurulum > İlk kurulum işlemi uygulayın. Şu anda kullandığınız yazılım en güncel sürüm. Ayrıca aşağıdaki konuya göz atın, problemin yazılım yüklemesiyle bağlantısı yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt