Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

M Çevrimdışı

Mevlut 55

Yeni Üye
10 Ağu 2020
13
18
hocam teşekkür ederim ben geçen sefer çok fazla özellik açmıştım tv çökmüştü alahtan garantiye girdi ve şuan sadece hızlı başlatma ve boot logo özelliğini açıcam ama olmuyo taş gibi tv tamir oldukdan sonra hiç profil mrofil değiştiremiyorum yoksa servis benim yaptığımı anlayıp kilit koymuş olabilir yani kısacası hızlı başlatma ve boot logo özelliğini açıcağım

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
hocam teşekkür ederim ben geçen sefer çok fazla özellik açmıştım tv çökmüştü alahtan garantiye girdi ve şuan sadece hızlı başlatma ve boot logo özelliğini açıcam ama olmuyo taş gibi tv tamir oldukdan sonra hiç profil mrofil değiştiremiyorum yoksa servis benim yaptığımı anlayıp kilit koymuş olabilir yani kısacası hızlı başlatma ve boot logo özelliğini açıcağım
hayir olmaz, gözden kacirdiginiz bir nokta olmali.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,641
Tv den profili alıp drive veya dosya upload sitesine ekleyip link verin bakalım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Olamaz, buradan indirdiğin dosyaların tümünü FAT32 formatlı belleğe kopyalayıp ,tekrar dene ,mutlaka gelecektir profiller :ok

M Çevrimdışı

Mevlut 55

Yeni Üye
10 Ağu 2020
13
18
Olamaz, buradan indirdiğin dosyaların tümünü FAT32 formatlı belleğe kopyalayıp ,tekrar dene ,mutlaka gelecektir profiller :ok
Profil dosyalarını profile adlı klasöre kopyaladım oldu teşekkür ederim pvr tivibu quick standby özelliklerini açtım çok güzel oldu teşekkür ederim cevabınız için
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hayir olmaz, gözden kacirdiginiz bir nokta olmali.
Ayn abi okumadan yapmışım özür dilerim şimdi fıstık gibi oldu tv cevabınız için teşekkür ederim

Dikkatli okumadan yapmışım cevabınız için teşekkür ederim abi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Profil dosyalarını profile adlı klasöre kopyaladım oldu teşekkür ederim pvr tivibu quick standby özelliklerini açtım çok güzel oldu teşekkür ederim cevabınız için

Ayn abi okumadan yapmışım özür dilerim şimdi fıstık gibi oldu tv cevabınız için teşekkür ederim

Dikkatli okumadan yapmışım cevabınız için teşekkür ederim abi
Güle güle kullan :ok

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
Ekranın arka ışığını komple kapama seçeneği direk ana menüye eklenebilir mi ? :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Ekranın arka ışığını komple kapama seçeneği direk ana menüye eklenebilir mi ? :)
Mb130 da bu secenek var zaten.Sizde de aktif ise sadece yer degistirmek istiyorsaniz mumkun degil.

1604494353926756071349.jpg

O Çevrimdışı

onurrr

Yeni Üye
16 Kas 2020
13
33
selamlar. mb130e görünüyor anakartım. ilk mesajda ki linkten mb130e dosyası çıkmadı. "mb130", "mb130s", "mb130p" var. bunlardan herhangi biri olur mu yoksa modlama mb103e anakarta yapılmaz mı?

N Çevrimdışı

nthngtls97

Yeni Üye
13 Ara 2020
2
36
Linki ve konuyu düzenledim :ok
işlemi yaptım netflix geldi görüntü ekrandan yukarı doğru kayıyo sürekli
Linki ve konuyu düzenledim :ok

MB110S gözüküyor kart, profilo 49PA305T tvde
bendede aynısı var vestel üretümü tvler bunlar aynı işlemler fakat nedense netfilix bende sorunlu

işlemi yaptım netflix geldi görüntü ekrandan yukarı doğru kayıyo sürekli

bendede aynısı var vestel üretümü tvler bunlar aynı işlemler fakat nedense netfilix bende sorunlu
netflix sorunumu hallettim arkadaşlar tvde yüklü swyi editleyip tvye attıktan sonra anakarta uygun olan son sürüm yazılım yüklediğinizde uygulamalardaki uyumsuzluk sorunları ortadan kalkıyo

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt