Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Merhabalar 1 ay evvel a101den aldığım 50uhl650 tvyi geçen gün kurdurttum. bugün de müsaitken modlayayım dedim fakat anakartın ne olduğunu tam anlayamadım. mb130 ama uzantısı nedir? modlama için hangi anakart profilini indirmem gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim.

WhatsApp-Image-2020-08-29-at-13.12.46.jpg
uzantisina ihtiyaciniz yok mb130 isimli text dosyasi ile tv nizden prfilinizi alabilirsiniz.

K Çevrimdışı

kvothe 

Yeni Üye
7 Ağu 2020
20
29
merhaba, hi level 50uhl650 var. usbyi fat32 şeklinde biçimlendirip gerekli adımları uyguladım lakin dosyaları tvden çekmiyor?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Linkteki dosyayı kullanın
Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın
Flash belleği tv nin usb portuna takın
Tv yi çalıştırın
Görüntü gelince kumanda üzerinden MENÜ 4 7 2 5 Tuşlayın
Gelen menüde en alttaki USB operations satırına inip OK tuşuna basın
İlgili bilgiler tv den usb flash bellek içerisine alınacaktır

K Çevrimdışı

kvothe 

Yeni Üye
7 Ağu 2020
20
29
Linkteki dosyayı kullanın
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın
Flash belleği tv nin usb portuna takın
Tv yi çalıştırın
Görüntü gelince kumanda üzerinden MENÜ 4 7 2 5 Tuşlayın
Gelen menüde en alttaki USB operations satırına inip OK tuşuna basın
İlgili bilgiler tv den usb flash bellek içerisine alınacaktır
yine olmadı hocam. Sorun usb kaynaklı olabilir. Farklı bir usb bulup deneyeceğim. Teşekkürler.

N Çevrimdışı

nmined

Yeni Üye
13 Eki 2020
4
46
merhaba televizyonum vestel md97 netlflix uygulaması smart tv de yok
teraspy teraspy, de anlatıldığı gibi swprofile,olanını aldım profili toolbox ile açıp ve modlama yaptım. tv ye yukledim smart tv ye netflix geldi.
aç dediğimde yazı ve dönen kırmızı daireden öteye gitmedi. program tv de aktif olmayıca yansıtma da çalışmıyor. ekranlar simsiyah oluyor. hem netflix hem vestel ile görüştüm olmaz dediler tv yetersiz artık dediler. burada okuduklarım artık iyice karıistı bende. denemek istedim. menu 4725 tuslarina basıp diagnostic tusuna bastım factory reset fabrika ayarlari na geri döndüm. sonra gene okuduğum bır yazıda fişten çekin kumandadan ok tuşunu basılı tutun televizyonu açın ta ki kırmızı ışık yanıp sönene kadar diyordu. bende öyle yaptım menu ayarların içine netflix geldiğini gördüm. içine girince pasif konuma getir yazıyordu ona da bastım. . sonuç netflix AÇILDI.

WhatsApp-Image-2020-10-15-at-09.55.42-2.jpg

WhatsApp-Image-2020-10-15-at-09.55.42.jpg

WhatsApp-Image-2020-10-15-at-09.55.42-1.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
sonuç netflix AÇILDI.
Netflix cok nadirde olsa medion güncelleme yaziliminin v.0.45.23.50 sürümünde aciliyor,ama 20 denemede 1 kez ....Ayrica kumanda kilitleniyor sadece favori tusuna basarsaniz dönen ekrandan cikabiliyorsunuz ve bu sürümde youtube calismiyor..
Sizin bahsettiginiz pasif konuma getir secenegi normalde uygulamayi kilitlemek icin düsünülmüs bir durum ,sizde her nasilsa uygulama acilmis ama devamliligi var ise sizin icin iyi bir sonuc olmus cünki bahsettiginiz sekilde denedigimde sonuc bende ayni hala v.035.23.32 ,Yazilim sürümünüz nedir?ayrica aciliyor derken denediginiz her sefer de uygulama acildi mi?
Icerik yansitmasi kopya korumasi sebebiyle calismiyor olabilir yeni model android telefonlarda ve huawei telefonlarda bu tip sorunlar yasandigi forumlarda paylasiliyor.

20201009_223221.jpg
20201009_223101.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt