Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

H Çevrimdışı

hasan568

Yeni Üye
31 May 2020
3
69
Tvden aldığın profilleri sıkıştırıp alttaki siteye yükle ve linki burada yayınla,mutlaka sevgili dostlarım M mesutank ve D NetCaliber bu konuda yardımcı olurlar :ok

Öncelikle ismi Profile olan klasör yaratmalısın,düzenlediğn profili ,yarattığın klasörün içine kopyala (sadece SW olanı kopyala) ,sonra FAT32 formatlı usb belleğe at bu klasörü ve tvden Menü +4+7+2+5 tuşlayarak usb operations gelip OK bas.Yine olmazsa usb belleği değiştir,farklı bellekle de dene :ok
EK:
Bu arada bu konu hiç eskimez,yıllar geçer, konu yeni gibi kalır,çünkü vestel ve ürünlerinin tek dayanağıdır :hihi
merhaba. Eski Vestel televizyonumuzda, ağır işiten annemiz bluetooth kulaklık ile film izlerken, bizler tv hoparlöründen sesi alıyorduk. Regal 58RH0LU aldım (anakart mb230) bu tv de bluetooth kulaklık ile bağlantı yapıldığında TV hoparlörlerinin sesi tamamen kapanıyor. Bunu nasıl eski tv deki gibi yapabiliriz?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Önceki konuda yazdım ama buradan da yazayım (ki buradan devam edelim) ,eski tv nin menü+4+7+2+5 tuşlayıp ,servis menü fotosunu atmanı isteyeceği ,ayrıca o tvnin profillerini de isteyeceğim karşılaştırma yapmak için (kesin olacağından değil de belki bize ve herkese faydası olur),ama önce servis menüyü göreyim ,tabii tüm yazılar okunaklı çekilmeli foto :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
forum üyesi tüm arkadaşlar, ve sevgili yöneticilerim, daha önce yazmıştım HI-LEVEL MB230 UHL950 Konusuna resimler eklemiştim şimdi o resimleri buraya da 950 kunusunuun linkini ekliyorum, 960 alanlar baksın resimlere, ve yöneticilerimden de bu kadar görüntü farkı nedendir değerlendirmelerini ve bize açıklamalarını rica ediyoruz, çünkü çok çok fark var görüntü kalitesinde 950 ve 960 arasında uçurum var.
Bunun çeşitli nedeneri olabilir ,yazılım en son neden bana göre ,işlemci ,v.s etkenler de olabilir ,gerçi bende yok bu kartlar ama ,yazdığım nedenlerden biri buna etkendir mutlaka.

M Çevrimdışı

Mevlut 55

Yeni Üye
10 Ağu 2020
13
18
ACİL YARDIM Profilo 40pa300t mb140 anakart vestel tool box ile Bi sürü özellik açtım pvr göz kırpma tivibu ismini bilmediğim Bi sürü şey tv dondu şimdi kapanıp açılıyor kurtarma yazılımı VARMI LÜTFEN YARDIMCI OLUN

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
ACİL YARDIM Profilo 40pa300t mb140 anakart vestel tool box ile Bi sürü özellik açtım pvr göz kırpma tivibu ismini bilmediğim Bi sürü şey tv dondu şimdi kapanıp açılıyor kurtarma yazılımı VARMI LÜTFEN YARDIMCI OLUN

Burada
?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mb140 ta neden böyle bir işleme başvurdunuz ki ?

M Çevrimdışı

Mevlut 55

Yeni Üye
10 Ağu 2020
13
18
Mb140 ta neden böyle bir işleme başvurdunuz ki ?
Abi merak ettim babam gelmeden yapmam lazım

IMG_20200810_222139e26a35bc1e3b9c7d.jpg

M Çevrimdışı

merty

Yeni Üye
16 Haz 2020
8
36
Merhabalar 1 ay evvel a101den aldığım 50uhl650 tvyi geçen gün kurdurttum. bugün de müsaitken modlayayım dedim fakat anakartın ne olduğunu tam anlayamadım. mb130 ama uzantısı nedir? modlama için hangi anakart profilini indirmem gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim.

WhatsApp-Image-2020-08-29-at-13.12.46.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt