Vestel tv ottplayer iptv de DEVRİM , Mb9x serisi kartlar

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Normalde iptv yok ama bunla smart ı unutup iptv kuruyoruz dogrumu anladım
Normalde wevd içinde biliyorsun,oradan açmak için birkaç tuşlama yapılıyordu,burada sadece ottplayer var,hatta elinde farklı iptv player web adresi olanlar varsa - ki bunu birkaç ay önce herkese yazmış ama cevap alamamıştım ,her zaman olduğu gibi - txt içindeki ott linkini silip,kendi linklerini ekleyip aynı yöntemle tvye yükleyebilirler.
Gerçekten kolay bir durum,smart aslında yerinde duruyor,ama öntanmlı(default) olarak yüklediğimizi açıyor tarayıcı :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Normalde wevd içinde biliyorsun,oradan açmak için birkaç tuşlama yapılıyordu,burada sadece ottplayer var,hatta elinde farklı iptv player web adresi olanlar varsa - ki bunu birkaç ay önce herkese yazmış ama cevap alamamıştım ,her zaman olduğu gibi - txt içindeki ott linkini silip,kendi linklerini ekleyip aynı yöntemle tvye yükleyebilirler.
Gerçekten kolay bir durum,smart aslında yerinde duruyor,ama öntanmlı(default) olarak yüklediğimizi açıyor tarayıcı :)
hmm yani şöyle özet geçelim; Mb9X şase mevcut benim için önemli olan iptv ise gerisi ilgilendirmiyor sa mantıklı bir adım anında görüntü.
Peki bu işlemin kullanıcılara farklı avantajı var mı ? Misal uygulamalar defolt olduğu için hız performans açısından sordum ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
hmm yani şöyle özet geçelim; Mb9X şase mevcut benim için önemli olan iptv ise gerisi ilgilendirmiyor sa mantıklı bir adım anında görüntü.
Peki bu işlemin kullanıcılara farklı avantajı var mı ? Misal uygulamalar defolt olduğu için hız performans açısından sordum ?
Tam tersi uygulamarın default durumu kalkıp,bu default oluyor,tvde dediğim gibi şişme-kasma-tekleme-reset atma hiç olmadı bu güne kadar.
Zaten önemli olan MB9x lerde smart sorunu var biliyorsun,işte en azından iptv ile süper oluyor, eee,istenen de biliyorsun iptv,netflix ,diğer uygulamaları kimseden "bende yok" diye duymadım , ama " iptv olmuyor,netflix olmuyor" diye çok duydum :)
Netflix de yaptım ama olmadı bu arada onu da belirteyim,ana sayfası açılıyor,bağlanıyor ama oynatmıyor, çünkü ..... :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Eee,hani geri dönüş yine hiç olmadı ,kimse yapmadımı ilk konudaki anlatımımı acaba :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Şaşırdım :) olması lazımdı,acaba zipten çıkarttığın dosyayı tvye atamadınmı :) veya benim MBxxx kart tv bulup denemem lazım,MB9xlerde oluyor hepsinde :ok

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Sadece starturl diye dosya olacak,klasör yoktu,yanlış olmasın sevgili catres :)

image76759313aa9e6b06.jpg

Bu dosyanıniçerisinde o starturl dosyası ?
Bırde öyle deneyeyim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sadece starturl diye dosya olacak,klasör yoktu,yanlış olmasın sevgili catres :)
eveeeeeeeeeeeeet uygulamayı hallettim. net tusuyla ottye giriş saglıyorum. ama şöyle bi sıkıntı oldu;
kullancı adı ve sıfreyı gırmeme ragmen lısteyi goremıyorum:bilmiyom

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Tamam,o zaman önce ottplayer.es sitesine girip devicenin adını öğren ,sonra tvden o isimli deviceyi yazarak ekle ,ve yukardaki "Yenile" ikonuna tıkla bakalım :)

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Tamam,o zaman önce ottplayer.es sitesine girip devicenin adını öğren ,sonra tvden o isimli deviceyi yazarak ekle ,ve yukardaki "Yenile" ikonuna tıkla bakalım :)
Devicenim adı mı. ?
Bi bakayım oda neymiş ?

2758A2FE-B2D6-45A3-882D-92A289F1D1C9.png

Bu sekılde ıkı adet cıkmış
neden böyle olmuş ki. Allah allah

:krotey sonunda halledebıldım heee :clap

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri