Vestel tv ottplayer iptv de DEVRİM , Mb9x serisi kartlar

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Abi eski haline nasıl döndürebilriz?
Çok kolay,yukarıda anlattım, telnet ile tvye bağlan önce, sonra yukarıda yazdıklarımı uygula :)

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Çok kolay,yukarıda anlattım, telnet ile tvye bağlan önce, sonra yukarıda yazdıklarımı uygula :)
Telnet ile nası bağlanıcam :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Dikkat:
Aşağıdaki bölümü yeni konu açmadan editliyerek yeni bir dosya ekledim,sevgili catres sorunca bari kolay yolu bulayım istedim vede buldum :)
Aşağıdaki konuda dosya ve çıklama var ,bununla alakalı geri dönüş yaparsanız sevinirim :ok
Ayrıca,olmazsa da üzülmeyin ftp veya telnet ile kolayca silebilirsiniz :)

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Yeni konu açmadan buradan devam edeyim :)
Ottplayer uygulamayı yükledik,geri dönmek isteyince telnet,ftp ile dönün demiştim,bugün sevgili catres sorunca hemen farklı bir şey ile kolayca geri dönermiyim acaba deyip,denemeler yaptım,sonunda döndüm, hemde yine "usboperations" ile :ok
Aşağıdaki linkten zipli dosyayı indirin,zipten çıkartın ,usb belleğe kopyalayın (starturl.txt) ve :
Menü+4+7+2+5 ile tvye geri yükleyin ,belleği çıkartın ,tvyi kumandadan kapa-aç yapın ve smart tukuşan basın (bende ilk önce 2 kere onaylamamı istedi,ama sonra sorunsuzca bağlandı ) :)

bende olmadı..
sayfada hata olustu sunucudan yanıt gelmıyor diye hata verıyor :hmm

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Dikkat:
Aşağıdaki bölümü yeni konu açmadan editliyerek yeni bir dosya ekledim,sevgili catres sorunca bari kolay yolu bulayım istedim vede buldum :)
Aşağıdaki konuda dosya ve çıklama var ,bununla alakalı geri dönüş yaparsanız sevinirim :ok
Ayrıca,olmazsa da üzülmeyin ftp veya telnet ile kolayca silebilirsiniz :)

hocam askerdeydim konuya uzak kaldım .Valla hayalimizi yapmışsınız elinize sağlık hocam.Smartı geri döndürme usb operations ile çalışıyor son olarak hocam?Yada tv ye fabrika ayarları ile geri geliyorsa sorun yok :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Resimli telnet+putty anlatımı da yaptım :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
hocam askerdeydim konuya uzak kaldım .Valla hayalimizi yapmışsınız elinize sağlık hocam.Smartı geri döndürme usb operations ile çalışıyor son olarak hocam?Yada tv ye fabrika ayarları ile geri geliyorsa sorun yok :)
Aaa,haberim yoktu inan,ee,hayırlı olsun o zaman,hoşgeldin mert ,neredeydin peki :)
starturl içine istediğin linki ott linki gibi yazabilirsin,,aynı yöntemle tvye atıyorsun yani usb operations ile

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Aaa,haberim yoktu inan,ee,hayırlı olsun o zaman,hoşgeldin mert ,neredeydin peki :)
starturl içine istediğin linki ott linki gibi yazabilirsin,,aynı yöntemle tvye atıyorsun yani usb operations ile
teşekkürler hocam trakya dan çıkmak nasip olmadı hocam . Tekirdağ hayrabolu da yaptım .
smartı döndürme telnetsiz oluyor mu hocam ?pek inceleme fırsatım olmadı konuyu :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
UYARI:
MB130 kartlarda toolbox ile telnetin aktif edilemediğini ,sevgili catres ile de bunun "doğru" olduğunu öğrendim.Yani MB130 kartlarda starturl dosyasını telnet ile silmek şimdilik mümkün değil gibi görünüyor,ftp olarak da bağlanamadı tvye toolbox.
İçinizde MB130 kartlarda toolbox ile tvye bağlanan ve ftp veya telnet ile giriş yapan varmı acaba?

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
UYARI:
MB130 kartlarda toolbox ile telnetin aktif edilemediğini ,sevgili catres ile de bunun "doğru" olduğunu öğrendim.Yani MB130 kartlarda starturl dosyasını telnet ile silmek şimdilik mümkün değil gibi görünüyor,ftp olarak da bağlanamadı tvye toolbox.
İçinizde MB130 kartlarda toolbox ile tvye bağlanan ve ftp veya telnet ile giriş yapan varmı acaba?
başaramadık bir turlu abi :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt