VESTEL TV İLK KURULUM VE PANEL TEST UYGULAMASI RESİMLİ ANLATIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
206
44
Sn. A Adem Helvacı, Turksat kanal aramasında sorun yaşamıyorum. Ancak, Azersatdaki idman, hotbird ve Astra uydularındaki şifreli kanalları bulmuyor. Kanal aramada, ne gibi hata yapiyor, olabilirim.

Edit. İlk kurulum menüsü sayesinde sorumun cevabını buldum. Teşekkürler.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

Hamido

Yeni Üye
27 Nis 2020
31
32
1gxloj-jpg.jpg

loly6o-jpg.jpg

rj73dm-jpg.jpg
Merhabalar. Kurulumu servis yapti 1 hafta oldu tv kurulali. Test uapmak istiyorum. 55ud9290 televizyonum. Bir turlu test yerine giremedim yardimci olur musunuz?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
H Hamido, kumandadan menü 4725 tuşlayın açılan menüde diagnostic üzerinde ok tıklayın açılan menüde video patern testin üzerinde ok tıklayın sağ ok tuşu ile geçiş yapabilirsiniz

B Çevrimdışı

BETA ELEKTRONİK

Yeni Üye
4 Mar 2020
35
23
VESTEL TV İÇİN PANEL YAZILIMI GEREKİYOR
MODEL:32HB5000
SN:7808002 701805
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

RİCA ETSEM

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
VESTEL TV İÇİN PANEL YAZILIMI GEREKİYOR
MODEL:32HB5000
SN:7808002 701805
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

RİCA ETSEM

O Çevrimdışı

OnurB

Yeni Üye
17 May 2020
25
32
Merhabalar, umarım uygun konu burasıdır.

Yeni bir tv'de bu TV Life Time 400 dk olarak görünüyordu bende kurulumda. Bu Tv'nin sıfır olmadığını mı gösterir? Kurulumu yapan servis fabrikada testlerden geçtiği için bu şekilde olabileceğini söyledi ama pek inandırıcı gelmedi. Hele ki bu ürün bir değişim ürünü daha da çok kıllandım, yeni sıfır bir ürün yerine iade edilmiş bir ürünü göndermiş olabilirler mi acaba?

Yanıtlar için teşekkürler.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Merhabalar, umarım uygun konu burasıdır.

Yeni bir tv'de bu TV Life Time 400 dk olarak görünüyordu bende kurulumda. Bu Tv'nin sıfır olmadığını mı gösterir? Kurulumu yapan servis fabrikada testlerden geçtiği için bu şekilde olabileceğini söyledi ama pek inandırıcı gelmedi. Hele ki bu ürün bir değişim ürünü daha da çok kıllandım, yeni sıfır bir ürün yerine iade edilmiş bir ürünü göndermiş olabilirler mi acaba?

Yanıtlar için teşekkürler.
6 küsür saate denk geliyor. Test olma ihtimali yüksek. 6 saat kullanılıp 14 gün cayma hakkıyla iade edilmiş de olabilir

O Çevrimdışı

OnurB

Yeni Üye
17 May 2020
25
32
6 küsür saate denk geliyor. Test olma ihtimali yüksek. 6 saat kullanılıp 14 gün cayma hakkıyla iade edilmiş de olabilir

İşte bilemedim, test yapmış olasalar bile son kullanıcıya sıfırlayıp yollamalılar diye düşünüyorum. İlk aldıklarında benzer kontrolü yapan arkadaşlarda da aynı durum vardı ise uzatmayacağım :)

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
İşte bilemedim, test yapmış olasalar bile son kullanıcıya sıfırlayıp yollamalılar diye düşünüyorum. İlk aldıklarında benzer kontrolü yapan arkadaşlarda da aynı durum vardı ise uzatmayacağım :)
Life time yazılım yüklemeyle sıfırlanmıyor. Zaten testlerden sonra direk paketlemeye geçildiği için üretim süresini uzatır

O Çevrimdışı

OnurB

Yeni Üye
17 May 2020
25
32
Life time yazılım yüklemeyle sıfırlanmıyor. Zaten testlerden sonra direk paketlemeye geçildiği için üretim süresini uzatır

Yazılım yükleme tabii ki sıfırlamıyor ama servis menüsünden yapılan sıfırlamayla bu gösterge de sıfırlanabiliyor sonuçta. Test o kadar sürüyorsa bile, servis menüsünden sıfırlanması gerekiyor cihaz son kullanıcının eline geçmeden. Tek söylediğim bu. Ama umarım bu da Vestel'in başka bir kusurudur ve herkeste benzeri bir sıfırlama yapmıyordur diye de temennide bulunuyorum şu an yanıtlar gelene kadar.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yazılım yükleme tabii ki sıfırlamıyor ama servis menüsünden yapılan sıfırlamayla bu gösterge de sıfırlanabiliyor sonuçta. Test o kadar sürüyorsa bile, servis menüsünden sıfırlanması gerekiyor cihaz son kullanıcının eline geçmeden. Tek söylediğim bu. Ama umarım bu da Vestel'in başka bir kusurudur ve herkeste benzeri bir sıfırlama yapmıyordur diye de temennide bulunuyorum şu an yanıtlar gelene kadar.
TV seri numarası nedir

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
SN: 8418214 000344
Daha önce montaj veya nakliye kaydı yok,
Değişimden gelmiş sanırım bu cihaz çünkü Garanti de değişim garantisi bilgisi var.
Seri numarası da 8xxxxx başladığı için sıfır ambalajında olduğunu gösteriyor.
Revizyonlu veya sıfırlanmış seri olsa idi 9xxxx le başlardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt