VESTEL TV İLK KURULUM VE PANEL TEST UYGULAMASI RESİMLİ ANLATIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
byefsane Çevrimdışı

byefsane

Yeni Üye
20 Şub 2018
12
Cvp: VESTEL TV İLK KURULUM VE PANEL TEST UYGULAMASI RESİMLİ ANLATIM

Güzel paylaşım teşekkürler  :nargile:

K Çevrimdışı

KoSaKa

Yeni Üye
27 May 2018
33
43
Konuyu arayan arkadaşlar için güncellenmiştir

Hocam çok teşekkür ederim, Az önce uyku tutmadı kalkıp Toshiba 49U6763 için bu testi yaptım. Ölü pixel çıkmadı, çerçeve diplerinde 1-2 milimlik siyahlıklar var gibi ama bakış açısını değiştirince kayboluyorlar :) ve siyah renkte gözlerim beni yanıltmadıysa zerre ışık sızması çıkmadı.

Bu tv den de renkleri bir tık daha yüksek verebilse hiç bir şikayetim yok, vpaz / sn ye göre farklı paneller gözüküyordu ama sanırım ekranı da sizin kontrol ettiğinizi IPS ekranlı, yan açılardan bakınca renklerde herhangi bir solma olmuyor. Önce içimde bir şüphe vardı ama artık kalmadı. iyi ki iade etmemişim :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam çok teşekkür ederim, Az önce uyku tutmadı kalkıp Toshiba 49U6763 için bu testi yaptım. Ölü pixel çıkmadı, çerçeve diplerinde 1-2 milimlik siyahlıklar var gibi ama bakış açısını değiştirince kayboluyorlar :) ve siyah renkte gözlerim beni yanıltmadıysa zerre ışık sızması çıkmadı.

Bu tv den de renkleri bir tık daha yüksek verebilse hiç bir şikayetim yok, vpaz / sn ye göre farklı paneller gözüküyordu ama sanırım ekranı da sizin kontrol ettiğinizi IPS ekranlı, yan açılardan bakınca renklerde herhangi bir solma olmuyor. Önce içimde bir şüphe vardı ama artık kalmadı. iyi ki iade etmemişim :)

Her güncelleme sonrası görsel performans da yükselecektir merak etmeyiniz :ok

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Merhaba sayın A Ado ilk kurulumda tv de gözüme çarpan bazı durumlar var sizce ileriye dönük bir sorun yaratır mı bu resimdekiler, arka kısmında Biraz açıklık var ve panel ışığı sızıyor, panele sağdan ve soldan baktığımda ise ekrana yansımış izler görünüyor, üründe toplam 4 ölü piksel olmak üzere 3 ölü piksel siyah, ve 1 renkli Ölü piksel gördüm pikselleri kabul etsemde ama arkadaki ışık sızması hafif açıklık olması ve ön paneldeki İzler kafamı karıştırdı buarada ürün 65ud9400

665cf270771438581.jpg
5b92f399e24e65866.jpg
74dd8766ea343d6bc.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt