211S V1-V3 Yazılım Güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

hfy44 

Aktif Üye
22 Nis 2019
64
44
V1 serisinde sorun olmuştu yazılımı geri çekmiştik sıkıntı olmayacaktır
teşekkürler,indirip yüklüyorum inşallah sorun olmaz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yazılımı sorunsuz bir şekilde yükledim tüm ayarlarım aynen duruyor sadece Menü\Ana Sayfa bölümüne eklediğim uygulamalar tv yi ilk aldığım gün gibi olmuş onunda ayarı basit zaten
Şuan başka bir farklılık göremedim herşey aynı gibi,illaki iyileştirmeler vardır
yazılım için teşekkürler:ok

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yemin

Yeni Üye
1 Haz 2019
2
44
teşekkürler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

61559419_10217468215644491_2390508312245305344_n.jpg
selamun aleykum bu tv me hangi yazılımı yuklememlazım yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

g_tacir

Yeni Üye
9 Haz 2019
9
56
Merhaba, Biss Key sorunu yaşıyorum. Azerbaycan uydusu Azerspace kanallarından İdman Azerbaycan - CBC sport - 1 TV Georgia kanallarının Biss keylerini kaydettim fakat bu kanallardan birine geldiğimde önce Tv kendiliğinden kapanıp açılıyor sonra bazen şifre çözülüp yayın açılıyor bazen ise listedeki bir kaç üstte veya alttaki kanala gidiyor bazen Tv kitleniyor kanal geçişleri olmuyor sanki Tv ağır programlarda bilgisayarların kastığı gibi saçmalıyor. Önceki yazılımda da aynısını yapıyordu bu siteden indirip yüklediğim son yazılımda da aynı problem devam ediyor. Ayrıca bu kanallardaki şifreli yayın bitip şifresiz yayına geçtiğinde de aynı problemler oluyor. Biss Key girmediğim kanallarda problem yok. Bu sorun çözülür mü Yardımcı olursanız sevinirim. TV

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Merhaba, Biss Key sorunu yaşıyorum. Azerbaycan uydusu Azerspace kanallarından İdman Azerbaycan - CBC sport - 1 TV Georgia kanallarının Biss keylerini kaydettim fakat bu kanallardan birine geldiğimde önce Tv kendiliğinden kapanıp açılıyor ...
Bunu kanalın şifresini silip dene bakalım,büyük ihtimalle düzelecektir ,genelde bu kanaldan yapıyor :ok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt