211S V1-V3 Yazılım Güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mirsat61 Çevrimdışı

mirsat61

Yeni Üye
23 Tem 2019
14
29
Screenshot_2019-07-23-18-00-23-360_com.android.browser.png

Yazılım güncel mi acaba

H Çevrimdışı

hfy44 

Aktif Üye
22 Nis 2019
64
44
23.07.2019 V3.19.8.1
v3 versiyonu yazılımları eklendi
Sizler bizim için bu yazılımları ekliyorsunuz bizde yüklüyoruz herşey için sağolun fakat bu yazılım güncellemelerinde ne gibi hatalar giderildi neler değişti hiç bilgi yok,vestelden kullanıcı olarak bizin bilgi isteme gibi bir şansımız yok, sizden ricam bu yazılımları alırken bu bilgileride istemeniz ve eklemeniz çünkü televizyonu kullanırken bazı sorunlarla karşılaşıyoruz ve yeni yazılımla bu sorunların düzeltilip düzeltilmediğini ne gibi değişikliklerin yapıldığını ancak yükledikten sonra anlayabiliyoruz veyada anlayamıyoruz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sizler bizim için bu yazılımları ekliyorsunuz bizde yüklüyoruz herşey için sağolun fakat bu yazılım güncellemelerinde ne gibi hatalar giderildi neler değişti hiç bilgi yok,vestelden kullanıcı olarak bizin bilgi isteme gibi bir şansımız yok, sizden ricam bu yazılımları alırken bu bilgileride istemeniz ve eklemeniz çünkü televizyonu kullanırken bazı sorunlarla karşılaşıyoruz ve yeni yazılımla bu sorunların düzeltilip düzeltilmediğini ne gibi değişikliklerin yapıldığını ancak yükledikten sonra anlayabiliyoruz veyada anlayamıyoruz.
Ağzınıza sağlık ama bunu Vestel devlet sırrı olarak saklıyor. İnan yazılımcı dışına belki hirbiki kişi biliyordur

H Çevrimdışı

hfy44 

Aktif Üye
22 Nis 2019
64
44
değişmez olurmu, bunlar zamanla test edip gördüğümüz versiyonlardır
Benim yaşadığım bazı sorunlar var,
Bazen tvyi açtığımda wi-fi bağlantısını otomatik yapmıyor fişi çekip takınca düzeliyor bu sorunu 5-6 günde bir yineliyor
Birde bluetooth sorunu yaşıyorum, ses menüsünden bluetooth'u kapalı yapsamda telefonla tarama yaptığımda kapatmadığını görüyorum ve bağlanabiliyorum, bu sorunların yazılımsal olduğunu düşünüyorum ve her güncellemeyi yüklüyorum malesef şuana kadar sorun düzelmedi, ayrıyeten tvyi aktif kullanan birisiyim her özelliğini kullanırım ve gözüme çarpan hiçbir değişiklik görmedim. Keşke vestel yazılımcıları gerekli açıklamaları yapsalarda bizde neyin değiştiğini/düzeltildiğini aramasak

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Benim yaşadığım bazı sorunlar var,
Bazen tvyi açtığımda wi-fi bağlantısını otomatik yapmıyor fişi çekip takınca düzeliyor bu sorunu 5-6 günde bir yineliyor
Birde bluetooth sorunu yaşıyorum, ses menüsünden bluetooth'u kapalı yapsamda telefonla tarama yaptığımda kapatmadığını görüyorum ve bağlanabiliyorum, bu sorunların yazılımsal olduğunu düşünüyorum ve her güncellemeyi yüklüyorum malesef şuana kadar sorun düzelmedi, ayrıyeten tvyi aktif kullanan birisiyim her özelliğini kullanırım ve gözüme çarpan hiçbir değişiklik görmedim. Keşke vestel yazılımcıları gerekli açıklamaları yapsalarda bizde neyin değiştiğini/düzeltildiğini aramasak
Mb130 da bu sorun aşıldı inş sizinkindede kısa zamanda çözülür

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Bir keresinde yeni yüklediğim yazılımı incelediğimde sadece TR çevirilerinin düzeltidiğini görmüştüm,(MB91 kart) ,ne kadar şaşırmıştım ,hatta bunu veya bu konu hakkında DH'de de yazmıştım :)
Aşağıdaki kod içinde vestel tarafından sharp için üretilen tvnin yazılım sürüm içeriği ,aslında olması gereken budur bence :
Kod:
Model: LE760 / LE761 / LE762 Series
 Date: 06.10.2014
Software Version V3.6.2h - 26.09.2014
Ziggo iTV approval was given
Hanging up field problem ́s solution was given
UPC Sorting field problem ́s solution was given
Software Version V3.3.8e - 30.06.2014
USB not recognizing problem was solved
Store mode changes: CEC disabled, Auto Standby OFF and Power-Up mode is last state
Canal Ready PVR Solutions

K Çevrimdışı

kralmali

Yeni Üye
16 Kas 2018
14
32
hocam v1 yazılımına sahibim acaba v3 yazılı mı yüklesem sıkıntı yaşar mıyım?

Y Çevrimdışı

yasinggs

Yeni Üye
8 Ağu 2019
2
38
Finlux
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Çekirdek yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt