211S V1-V3 Yazılım Güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fds00

Yeni Üye
20 Ocak 2019
2
30
Hocam 43l2863dat modelinde dediklerinizi yaptım indiriliyor %94de bekliyorum ne yapmalıyım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

%94 de kalıyor hocam napcaz

Flashı değiştirdim %95 de kalıyor şimdide

Su sevdiğimin tvleri hangi dosya sistemine sahip olan flash bellekleri destekliyor yazmamışsınız milleti uğraştırıyonuz fat32 de %95 de kalıyor

Ntfsdede %95 de kalıyor

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Emre niye böyle yapıyorsun.
Dünkü yeni üye degilsin. Her yazılım çıktığında onu buna bunu ona yükliyebilirmiyim diye soruyorsun.
Üst satırda dedik Toshiba için. Aksiyon arıyorsan yükle. Hepsini yükle
Hocam haklısınız hakkınızı helal edin lütfen tvnin şu reset atma olayı canımı çok sıkıyor bir an önce ondan kurtulmak istediğimdendir yazılımları sormamın sebebi bu belki uyum sağlar farklı marka model yazılımları o yüzden soruyorum

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam haklısınız hakkınızı helal edin lütfen tvnin şu reset atma olayı canımı çok sıkıyor bir an önce ondan kurtulmak istediğimdendir yazılımları sormamın sebebi bu belki uyum sağlar farklı marka model yazılımları o yüzden soruyorum
Kızıyor sanmayın zaten olan bişey olsa sormanıza gerek kalmaz ben söylerim. Ben olayım Sota Sota olsun teraspy teraspy olsun TEKNOwest teknovest olsun A Ado olsun Umut Barış Umut Barış BlackSea BlackSea D Labnet ve sayamadığım herkes burada bi kazancı olmadan yardımda bulunmaya çalışıyoruz. Ailemizden, işimizden saatler ayırıp herkese yardım etmeye çalışıyoruz. Çıktığı gün yazılım burada merak etme.
Ayrıca çok sıkıntı varsa servis çağırabilirsin nasıl olsa garantili cihaz incelerler.

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Kızıyor sanmayın zaten olan bişey olsa sormanıza gerek kalmaz ben söylerim. Ben olayım Sota Sota olsun teraspy teraspy olsun TEKNOwest teknovest olsun A Ado olsun Umut Barış Umut Barış BlackSea BlackSea D Labnet ve sayamadığım herkes burada bi kazancı olmadan yardımda bulunmaya çalışıyoruz. Ailemizden, işimizden saatler ayırıp herkese yardım etmeye çalışıyoruz. Çıktığı gün yazılım burada merak etme.
Ayrıca çok sıkıntı varsa servis çağırabilirsin nasıl olsa garantili cihaz incelerler.
hepinizden allah razı olsun hocam tekrardan hakkınızı helal edin lütfen
4 defa servis çağırdım bir...halttan Anlamıyorlar ayarlayamadılar benim tvyi aklınızda tutamayacağınızdan hatırlatma babında o yuzden yeni çıkan her yazılımda soruyorum belki benim tvye uyumlu bir yazılım denk gelir diye yazmıştım zaten vestelin WhatsApp hattına yazıp durumu anlattım televziyonum için yazılım talebinde bulundum ama tvye özel yazılım konusunda yardımcı olamayacaklarını söylediler ne yapmamız lazım

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri