Önemli Vestel toolbox "Prime video" ve "Amazon Alexa" seçenekli toolbox dosyası...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ekran-goruntusu-2021-01-05-145728.png
O toolbox uygulaması var ya indirdin mi onu ?
Onun içinde. Ekle deyip o sw dosyasını açarak modlama yapacaksın

R Çevrimdışı

reference

Yeni Üye
23 Kas 2017
35
merhaba dosyayı nasıl indirebilirim, veri indirme sınırı aşıldı uyarısı veriyor.teşekkür ederim.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
merhaba dosyayı nasıl indirebilirim, veri indirme sınırı aşıldı uyarısı veriyor.teşekkür ederim.
linkteki dosyayi indirip yukarda diger mesajda paylastigim sözlük ekini icine ekliyebilirsiniz veya eklemeden de kullanabilirsiniz.. teraspy teraspy online oldugunda linki yeniler..

R Çevrimdışı

reference

Yeni Üye
23 Kas 2017
35

linkteki dosyayi indirip yukarda diger mesajda paylastigim sözlük ekini icine ekliyebilirsiniz veya eklemeden de kullanabilirsiniz.. teraspy teraspy online oldugunda linki yeniler..

hızlı dönüş için teşekkür ederim, üstteki mesajınızdaki link hata verdi, mb120 seg scu9600 kullanıyorum, bluetooth usb dongle almıştım, mod konusunda destekli chipsetli, toolbox'un eski versiyonunda özelliği açamamıştım, güncel toolbox ile denemek istiyorum, televizyonun ses menüsünde ses bağlantısını aktif edemedim, editörde bluetooth ile ilgili kısımları aktif etmiştim.

O Çevrimdışı

Ogzhnbkrc

Yeni Üye
20 Şub 2021
1
29
Merhaba bende Mb211 v1 toshiba TV bulunmaktadır, bu yöntem ile primevideo özelliği yüklenebilir mi. Bugün kaydoldum ve TV konusunda hiç bir bilgim yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri