Önemli Vestel toolbox "Prime video" ve "Amazon Alexa" seçenekli toolbox dosyası...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,331
64
Kızgınlık nedeni nedir acaba ,dosyada sıkıntı mı var :)

tavsiye-25.png

V Çevrimdışı

vista1

Yeni Üye
12 Ara 2020
4
35
mb120 ye prime video ekleyebilirmiyim bu paylaştığınız dosyalarla?..Sw profilde alexa yok fakat.

V Çevrimdışı

vista1

Yeni Üye
12 Ara 2020
4
35
portallar tarayıcı üzerinden yönlendirme yapıyor değil mi? uygulama olarak gelmemiş oluyor yine ?

paylaşımlarınızın çoğunu okudum fakat.portal konusunda tam aydınlanamadım...

1-Usbden portal yüklersek.netflix tuşuna bastığımda hala netflix gelmeye devam edermi
2-kanal liste sıralamam silinir mi?
3-portal sadece tarayıcı yönlendirmesi mi yapıyor.yoksa netflix kullandığımız gibi akıcı olarak kullanabiliyormuyuz

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fatih00

Yeni Üye
27 Şub 2018
14
Arkadaşlar sorum cahilce olabilir kusura bakmayın. Bu uygulamayı kullanarak mb100 televizyonumda amazon prime kullanabilir miyim? Biraz heveslendim doğrusu :)

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Arkadaşlar sorum cahilce olabilir kusura bakmayın. Bu uygulamayı kullanarak mb100 televizyonumda amazon prime kullanabilir miyim? Biraz heveslendim doğrusu :)

Malesef kuramazsınız. Bu yazılım program kurmuyor aslında; TV'nizde bulunup da kapalı durumda olan özellikleri açıyor. MB100'lerin yazılımında AmazonPrime hiç olmadığı için sonradan aktifleştirmek mümkün değil.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt