VESTEL Televizyonlar için Kulaklık Master Volume Kontrol Yazılımları

S Çevrimdışı

serhattin

Yeni Üye
26 Ara 2019
19
43
43ud8470 için bende indirmek istiyorum ama link kırık imkanı olan varsa yenileyebilir mi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
S Çevrimdışı

sesteknisyeni

Yeni Üye
6 May 2020
5
40
teşekkürler hocam. tv'nin versiyonunu diğer postlardaki talimatlara göre yükselttim, burada yazanları da harfiyen yaptım ancak olmadı maalesef. hatta modladığım profil dosyasının tv'ye yüklenip yüklenmediğini de şöyle kontrol ettim: yüklediğim profil dosyasını aynı işlemleri tekrarlayarak geri çağırdım, toolbox'da baktım TRUE yazıyor. ancak gel gelelim kumadadan ses açma kapama tuşu kulaklık volümüne etki etmiyor halen. her ses açıp kapatma ihtiyacında ses sisteminin üzerinden açıp kapatabiliyorum. başka nasıl bir çözüm bulabilirim acaba?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
teşekkürler hocam. tv'nin versiyonunu diğer postlardaki talimatlara göre yükselttim, burada yazanları da harfiyen yaptım ancak olmadı maalesef. hatta modladığım profil dosyasının tv'ye yüklenip yüklenmediğini de şöyle kontrol ettim: yüklediğim profil dosyasını aynı işlemleri tekrarlayarak geri çağırdım, toolbox'da baktım TRUE yazıyor. ancak gel gelelim kumadadan ses açma kapama tuşu kulaklık volümüne etki etmiyor halen. her ses açıp kapatma ihtiyacında ses sisteminin üzerinden açıp kapatabiliyorum. başka nasıl bir çözüm bulabilirim acaba?
teraspy teraspy

S Çevrimdışı

sesteknisyeni

Yeni Üye
6 May 2020
5
40
hocam iyi akşamlar, nasıl oldu bilmiyorum ama az önce kendiliğinden oldu:-) ekstra hiç bir şey yapmadım. tv'nin sesini açtığımda kulaklık çıkışına bağlı olan ses sisteminden geldi ses, 'yok artık, o kadar kafaya taktın ki artık hayal görmeye başladın' dedim içimden ama yok ses gerçekten ses sisteminden geliyor:-) emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, iyi akşamlar.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
hocam iyi akşamlar, nasıl oldu bilmiyorum ama az önce kendiliğinden oldu:-) ekstra hiç bir şey yapmadım. tv'nin sesini açtığımda kulaklık çıkışına bağlı olan ses sisteminden geldi ses, 'yok artık, o kadar kafaya taktın ki artık hayal görmeye başladın' dedim içimden ama yok ses gerçekten ses sisteminden geliyor:-) emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, iyi akşamlar.
Güle güle kullan, sevgili F fikoloji beni etiketlemiş ya , mutlaka benden korkmuştur senin tv ,ondan olmuştur o :hihi

A Çevrimdışı

Amras

Yeni Üye
8 May 2020
16
43
Selam,
MB130 V5 anakartlı 49UD8500 tv aldım. Ses çıkışına bağlantı yaptığım halde tv den ses gelme sorununu servise iletim. Yazılım yükleyip çözdüler. Fakat bu tv de bluetooth özelliği var. Bluetooth ile ses sistemini bağladığımda yine tv den ses geliyor ve ses siteminin sesi tv kumandasından kontrol edilemiyor. Servisten gelen arkadaş ile denedik bu durumu "çözemez miyiz ?" diye sordum. "Ne yazık ki" dedi. Çıkış ayarlarından bluetooth ile hoparlör bağladığımızda kulaklık modu iptal oluyor. Bu bluetooth ses sistemi sorununu çözmenin bir yolu var mı ?

Not : Tam olarak nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazdım. Yanlışsa şimdiden özür dilerim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri