VESTEL Televizyonlar için Kulaklık Master Volume Kontrol Yazılımları

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
VESTEL ÇOK kullanışsız... harici diske kayıt yapmayı engelleyen kazma markadan ne beklenir ki...
Biz bu teknoloji ye PVR aynı zamanda ücret işine de lisans diyoruz ki son zamanlarda Philips ve Samsung gibi markalarda artık bu lisansları almaktan vaz geçiyor. En azından vestelde modlama ile açılabilir bu sevindirici bir durum ?

F Çevrimdışı

felisleo 

Aktif Üye
15 Kas 2021
97
38
43U9600 kullanıyorum Bluetooth ses sistemine bağlandığımda YV kumandasından sesi kontrol edemiyorum, menüdeki her yolu denedim olmadı, menüden bile ses kontrol edilemiyor. TV izlerken Digitürk kumandasından sesi kontrol edebiliyorum ama Youtube, Netflix gibi uygulamalarda ses sabit, hiçbir şekilde açma kısma yapamıyorum kumandadan.

Bunu çözümü var mı? Yok sanırım ama yine de bir sorayım dedim :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
43U9600 kullanıyorum Bluetooth ses sistemine bağlandığımda YV kumandasından sesi kontrol edemiyorum, menüdeki her yolu denedim olmadı, menüden bile ses kontrol edilemiyor. TV izlerken Digitürk kumandasından sesi kontrol edebiliyorum ama Youtube, Netflix gibi uygulamalarda ses sabit, hiçbir şekilde açma kısma yapamıyorum kumandadan.

U9600 yani mb180e ana kartta bunu asmışlar di sanki ses wyarlinda BT seçmek yetiyor du.

F Çevrimdışı

felisleo 

Aktif Üye
15 Kas 2021
97
38
U9600 yani mb180e ana kartta bunu asmışlar di sanki ses wyarlinda BT seçmek yetiyor du.
Maalesef aşamamışlar hocam, hiçbir şekilde kumandadan ses sistemine giden sesi kontrol edemiyorum.

U9600 serisi kullanıp da aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

Böyle bir şey yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi :)

Denemeye çalışırken bir şey fark ettim. Görüntü ile ses arasında gecikme oluyor bluetooth ile. Bunu fark edince hiç denemedim çünkü bu haliyle kullanılamaz zaten. Bluetooth özelliği gereksiz ve işlevsiz yani.
Hem TV hem de ses sisteminden ses gelirse gecikme oluyor ilginç bir şekilde ama ses çıkışını Bluetooth seçince en ufak bir gecikme fark etmedim ben.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Maalesef aşamamışlar hocam, hiçbir şekilde kumandadan ses sistemine giden sesi kontrol edemiyorum.

U9600 serisi kullanıp da aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

Böyle bir şey yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi :)

Hem TV hem de ses sisteminden ses gelirse gecikme oluyor ilginç bir şekilde ama ses çıkışını Bluetooth seçince en ufak bir gecikme fark etmedim ben.
Bu kontrolü yapmadım ama BT de iken TV kumandası değil BT cihazın sesi kontrol eder.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

Bu kontrolü yapmadım ama BT de iken TV kumandası değil BT cihazın sesi kontrol eder.
Bende de BT kart olmadığından deneme şansım yok ama "veren"den değil de sanki "alan"dan yapılıyordu ses kontrol diye hatırlıyorum. F fikoloji nin dediği gibi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt