Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar,

TV vestel 49ud8200 tv geldi kuruldu görüntü çok hoşuma gitti, Fakat kuruluma gelen servis elamanı akım korumalı priz satmaya çalıştı 100 tl ye. Bende Tunçmatik den aldım kargoda dedim. Onlara ürünlere garanti vermiyoruz. iyi korumuyor. Elektriksel arıza olursa vestel karşılamıyor, Sadece bu ürüne garanti veriyor dedi. Bu prizler den alan var mı aranızda görsel ve marka paylaşabilir misiniz?
Selam,
Cihazda yıldırım kaynaklı veya elektirik kaynaklı bir arıza tespit edilirse garantiye girmez, akım korumlarda bu iş için guvenliktir. Şöyle örnek vereyim farklı marka da olsa vesplus ta olsa bu gibi durumlarda koruma sagliyor, eğer vesplus ta bu akımı koruyamazsa TV ye zarar gelirse "kardeşim Vestel akım koruma pirizim var bu da sizden kaynaklanıyor" deme şansı mevcuttur. Farklı marka kullananlarda servis şunu diyebilir "abi bu ürün iş yapmamış ve televizyon arıza görmüştür" garantiye girmez diye ☺️?

15690692901491277625538709147726.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sisteme girmişler sanırım. Diğer arkadaşlardan az çok tahmin ediyordum ama şimdi tam garanti oldu. Tekrar teşekkür ederim.
yok teknovest hocamın bilgi aldığı kaynak %100 dür.
benim baktığım ise %99 dur. iki kaynakta doğrudur. teknovest hocam garanti vermek istemiştir o nedenle bilgiye erişememiştir. bende aynı yerdeki kaynağa erişemiyorum.Kendi eriştiğim yerden bilgi verdim hata payı %1 :ok

tahir40 Çevrimdışı

tahir40 

Aktif Üye
7 Haz 2018
96
41
Merhaba çocuklar oynarken tvnin panelini kırdılar, tvnin modeli budur. Yeni panel değişimi ne kadara patlar? Değiştirtiğimize değer mi? Yoksa yeni tv bakmaya mı başlamalıyım?

Ekran-Alintisi4d41ec7d04d7f60b.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt