Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

M Çevrimdışı

mazlumkr7

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ilgili linkte full yazılımı paylaştım

15689041931662270486558339120353.jpg

Panel güncelleniyormuş O yüzden açılmıyormuş. Yardımınız için teşekkür ederim.

B Çevrimdışı

bluebobster

Yeni Üye
19 Eyl 2019
4
34
Tekrardan İyi günler,
Ürünün seri nosunu elde ettim. Teşekkür ederim.
Model: 50UD8100

VAPZ: 20274892

Seri No: 821 480 290 0193

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Boe
LG
Samsung
Chot
Panda
İnolux
AUO
CMO
Sharp
Nadiren Sony
Panasonic
LGP

Ve şu an aklıma gelmeyen bir çok üretici var.

Panel dünyası tam bir karaborsa, Hem adetleri sınırlı tutup, hem arz'a denge koyup göre hem de panel piyasasının değerini kolluyorlar.

Üretimler eski kalitede değil
Üreticiler eski özeni göstermiyor
Fiyatların bu kadar yüksek tutulması tam bir pazar dengesi politikası
Cam yüzeyler daha ince
Teknolojisinde ise yapı taşı olarak zerre kadar değişiklik yok (Donanımsal anlamda)

Bu anlamda eğer satın aldığınız tv de kullanlan panel bir SHARP, bir PANASONİC değil ise gerisi arasında uçurum derecede kalite farkı aramak hata olur

Biliyorum çok dile getirdim ancak yoğunluktan vakit bulamadım, ilk fırsatta panel teknolojilerine dair bir canlı yayın ile sizlerle sohbet edebilmeyi gönülden istiyorum.

O canlı yayında size eski üretimler ile yeni üretimler arasında gözlerinizle dahi görebileceğiniz farkları da sunmaya çalışacağım elimden geldiğince :ok

M Çevrimdışı

MYAYBY

Yeni Üye
13 Eyl 2019
12
41
Boe
LG
Samsung
Chot
Panda
İnolux
AUO
CMO
Sharp
Nadiren Sony
Panasonic
LGP

Panel dünyası tam bir karaborsa, Hem adetleri sınırlı tutup, hem arz'a denge koyup göre hem de panel piyasasının değerini kolluyorlar.

Cam yüzeyler daha ince
Teknolojisinde ise yapı taşı olarak zerre kadar değişiklik yok (Donanımsal anlamda)

Bu anlamda eğer satın aldığınız tv de kullanlan panel bir SHARP, bir PANASONİC değil ise gerisi arasında uçurum derecede kalite farkı aramak hata olur

Biliyorum çok dile getirdim ancak yoğunluktan vakit bulamadım, ilk fırsatta panel teknolojilerine dair bir canlı yayın ile sizlerle sohbet edebilmeyi gönülden istiyorum.

O canlı yayında size eski üretimler ile yeni üretimler arasında gözlerinizle dahi görebileceğiniz farkları da sunmaya çalışacağım elimden geldiğince :ok
Bilgiler için çok sağolun Adem Helvacı hocam. Tv nin arka etiketinin resmini çektim fikiloji hocamda sağolsun yardımcı olmaya çalıştı ama iletişim kopukluğu oldu. Üsteki sorularıma cevap verebilirseniz çok sevinirim. Zaten foruma üye olmaya bayağ uğraştım?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Boe
LG
Samsung
Chot
Panda
İnolux
AUO
CMO
Sharp
Nadiren Sony
Panasonic
LGP

Cam yüzeyler daha ince

20190919_120324.jpg

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bilgiler için çok sağolun Adem Helvacı hocam. Tv nin arka etiketinin resmini çektim fikiloji hocamda sağolsun yardımcı olmaya çalıştı ama iletişim kopukluğu oldu. Üsteki sorularıma cevap verebilirseniz çok sevinirim. Zaten foruma üye olmaya bayağ uğraştım?
Aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermek adına önce tv nin yanına gidiniz.
Nazik bir şekilde tv ekranına kapı çalar gibi parmağınız ile tık tık dokununuz ve dokunduğunuz yerde arka planda ışık patlaması oluyor mu ona bakınız.

Bu merak giderici durumu ortadan kaldırdıktan sonra size gerekli bilgileri paylaşacağım :ok

M Çevrimdışı

MYAYBY

Yeni Üye
13 Eyl 2019
12
41
Aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermek adına önce tv nin yanına gidiniz.
Nazik bir şekilde tv ekranına kapı çalar gibi parmağınız ile tık tık dokununuz ve dokunduğunuz yerde arka planda ışık patlaması oluyor mu ona bakınız.

Bu merak giderici durumu ortadan kaldırdıktan sonra size gerekli bilgileri paylaşacağım :ok
Hocam parmak boğumuyla tıklatınca çok farkedilmiyor, tırnak ucuyla tıklatınca resimde paylaştığım şekilde koyu arka planda hafif(çok değil) oluyor

20190919_195740.jpg

Z Çevrimdışı

zafer0305 

Yeni Üye
19 Eyl 2019
27
33
Hocam merhaba,

Ürünü yeni teslim aldım. Panel, Anakart vs Birtakım özellikleri hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler şimdiden

WhatsApp-Image-2019-09-20-at-17.45.1260d738031a4e039a.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt