Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Look

Image-202173610ba79d57e702.jpg
It must have been afraid of you :haha1

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,514
merhaba,
Vestel marka led tv var alındığından beri güncelleme yapmıyor ekte bilgilerini atıyorum bu ürünün güncelemesini nasıl yaparım

tv-ekran-karti.jpg
Yazılım link
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

U Çevrimdışı

ugursword

Yeni Üye
18 Kas 2021
1
40
Merhabalar. Öncelikle anlatım için teşekkürler. Vestel tv min 17MB95M anakart modeli budur. Bunun için hangi güncellemeyi indirip yapmam gerekiyor. Acil dönüş sağlarsanız sevinirim.

M Çevrimdışı

MuratK

Yeni Üye
20 Kas 2021
8
31
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
tv vestel yazısında kalıyor açılmıyor anladıgım kadarıyla full yazılım gerekiyor yardımcı olurmusunuz
IMG_20211120_020302_2310695ccaeffdfc885.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,514
J Çevrimdışı

Japuuna

Yeni Üye
27 Kas 2021
9
33
IMG_20211127_122602.jpg

Hekese merhabalar hangi yazılım güncelleştirme dosyasını indirmem gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
Eğer tvde ki yazılım güncel ise smart özelliğinde donmalar mevcut bu konuda yapmamı tavsiye edeceğiniz önerileriniz var mıdır. Yoksa mb230 Anakart larda kronikleşmiş bir sorun mu? Smart özelliğinde tarayıcı üzerinden film açıyorum genelde bu esnada arada donmalar oluyor ve tekrar görüntü akmaya devam ettiğinde ses kısılıyor tv ağırlaşıyor.

R Çevrimdışı

remeber

Yeni Üye
29 Kas 2021
1
43
merhaba tv kodum 65ud8900 ben buna amazon prime ve yeni ne varsa uygulama vs eklemek istiyorum
indirme linkimde

ne varsa hepsini tek tek yüklüyorum usb ye atıyorum verdiğiniz kodu komutu veya fişi çekip ok tuşuna basarak sonrasında açarak yüklemesini bekleyerek yülklüyorum ve uygulama ların hepsi yeni sürüme geçiyor doğru anladım dimi ?

doğru anladım varsayıyorum ve sormak istiyorum bu yükleme bitip yeni versiyon yüklendikten sonra ek uygulama gelicekmi mesela amazon prime vestel ud9500 yada 9600 da gördüm menü daha daha farklı idi gibi değişimler ve ek uygulama lar olacakmı yada bu güncelleme tv me ne katacak bu konu hakkında RİCA ETSEM BENİ BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ SÜRÇÜ LİSAN ETTİYSEM AFFOLA SAYGILARIMLA

e6125e08-63c1-46c8-b197-b00df630b4cd.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
merhaba tv kodum 65ud8900 ben buna amazon prime ve yeni ne varsa uygulama vs eklemek istiyorum
indirme linkimde

ne varsa hepsini tek tek yüklüyorum usb ye atıyorum verdiğiniz kodu komutu veya fişi çekip ok tuşuna basarak sonrasında açarak yüklemesini bekleyerek yülklüyorum ve uygulama ların hepsi yeni sürüme geçiyor doğru anladım dimi ?

doğru anladım varsayıyorum ve sormak istiyorum bu yükleme bitip yeni versiyon yüklendikten sonra ek uygulama gelicekmi mesela amazon prime vestel ud9500 yada 9600 da gördüm menü daha daha farklı idi gibi değişimler ve ek uygulama lar olacakmı yada bu güncelleme tv me ne katacak bu konu hakkında RİCA ETSEM BENİ BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ SÜRÇÜ LİSAN ETTİYSEM AFFOLA SAYGILARIMLA

Güncelleme ile tv ye büyük ihtimalle bazı aksaklıkların düzeltilmesi dışında pek bir katkısı olur mu bilmiyorum ,çünkü bendeki tvler eski kart tv ,mb130 yok ama tabii güncelleme yapılmasında fayda var.
Bence soruna en güzel cevabı sevgili By_Trol By_Trol , TEKNOwest TEKNOwest ve F fikoloji verir :)

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,514
indirme linkimde

Güncelleme yazılım link

Tv android olmadığı için istediğiniz her uygulamayı yükleyemezsiniz. Üretici firmalar hangi uygulamaların lisansını almış ise onları kullanabilirsiniz. Güncelleme ile hata düzeltmeleri yapılır. Üretici anlaşma yapıp almışsa yeni uygulamada gelebilir.

Geri
Üst Alt