Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

H Çevrimdışı

hooligans

Yeni Üye
14 Ara 2017
9
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
hooligans' Alıntı:
Ado' Alıntı:
hooligans' Alıntı:

Ado bey, Geri dönüş rica ediyorum. Yine gözden kaçtı sanırım

Ado hocam, verdiğiniz 2.22 yazılımı galiba, 2.36'dan daha eski sanırım. Ben içinde Netflix olup daha güncel bişiler bekliyordum.

O yazılımı downgrade yapabilmeniz için verdim.
Onunla format atıp sonra 2.36 çekirdek yükleyebilirsiniz.

H Çevrimdışı

hooligans

Yeni Üye
14 Ara 2017
9
Ado' Alıntı:
hooligans' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Ado hocam, verdiğiniz 2.22 yazılımı galiba, 2.36'dan daha eski sanırım. Ben içinde Netflix olup daha güncel bişiler bekliyordum.

Onu yüklemeden de downgrade yapabiliyoruz. Neyse teşekkürler.

P Çevrimdışı

Purgative

Aktif Üye
3 Tem 2017
56
dh'den konuyu takip ediyordum ki konuyu kapatmışsınız ama burada da buldum sizi Adem bey, herkese mutlu yıllar diliyorum.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
hooligans' Alıntı:
Ado' Alıntı:
hooligans' Alıntı:

Onu yüklemeden de downgrade yapabiliyoruz. Neyse teşekkürler.

E onu biliyorsanız 2.36 yı zaten var olan ilk sayfadan indirip yüklemeyi de bilirsiniz o halde neyi istediniz anlayamadım ben. İlla2.36 ve full olsun diyorsanız servisi ile görüşebilirsiniz.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Purgative' Alıntı:
dh'den konuyu takip ediyordum ki konuyu kapatmışsınız ama burada da buldum sizi Adem bey, herkese mutlu yıllar diliyorum.

Hoşgeldiniz azizim. Bizde size mutlu mesut seneler dileriz. Yine biraradaysak ne mutlu bize.  :ok:

masolak Çevrimdışı

masolak

Yeni Üye
9 Ocak 2018
39
Vestel 48UA9300 TV nin son sürüm orijinal yazılımı nedir arkadaşlar. Sonu 23 ile bite mi 25 ile biten mi?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
masolak' Alıntı:
Vestel 48UA9300 TV nin son sürüm orijinal yazılımı nedir arkadaşlar. Sonu 23 ile bite mi 25 ile biten mi?

Anakartınız MB100 diye tahmin ediyorum
Eğer MB100 ise 1.34.25 son sürüm.  :ok:

Aslında bir sürüm daha var ama yayınlamadım henüz.

İsterseniz seri numaranızı verin kontrol edelim. :ok:

D Çevrimdışı

dustwashere

Yeni Üye
9 Ocak 2018
8
arkadaşlar. sahip olduğum şablonun belirlenmesine yardım eder arkadaşlar. sahip olduğum şablonları belirlememde bana yardımcı ol (mb120 veya başka neler? gelecekte hangi bellenimi yükleyeceğini neyi anlarım?)
IPS veya VA ne tür bir panel olduğumu nasıl anlarım?
burada hizmet menüsünden bir fotoğraf var

IMG_1533.jpg

TV Procaster 55UNB800HEK (LED 4K)

teknik özellikler burada

Türkçe dil için özür dileriz - çeviri Google çevirmen

masolak Çevrimdışı

masolak

Yeni Üye
9 Ocak 2018
39
Ado' Alıntı:
masolak' Alıntı:

masolak Çevrimdışı

masolak

Yeni Üye
9 Ocak 2018
39
masolak' Alıntı:
Ado' Alıntı:
masolak' Alıntı:

Evet Televizyonumun anakartı MB100 ve söylediğin son sürüm yüklü. Ancak Huawei P10 lite telefonum ile mirroring bağlantı yapamıyorum. Yani ekran yansıtma olmuyor. Ama aynı ekran yansıtma olayı esksi telefnum olan ASUS zenfone 5 ile oluyor. TV'nin yazılımından mı kaynaklanıyor çözemedim? ne dersiniz?

Ayrıca TV'nin seri nosu sanırım TV'nin arkasındaymış Benim TV duvara monte nasıl temin edebilirim?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
masolak' Alıntı:
masolak' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Evet Televizyonumun anakartı MB100 ve söylediğin son sürüm yüklü. Ancak Huawei P10 lite telefonum ile mirroring bağlantı yapamıyorum. Yani ekran yansıtma olmuyor. Ama aynı ekran yansıtma olayı esksi telefnum olan ASUS zenfone 5 ile oluyor. TV'nin yazılımından mı kaynaklanıyor çözemedim? ne dersiniz?

Ayrıca TV'nin seri nosu sanırım TV'nin arkasındaymış Benim TV duvara monte nasıl temin edebilirim?

Ekran yansıtma sorunları nadir telefon uyumsuzluklarında oluyor. vestel capcanlı destek hattına yazarmısınız rica etsem.

Seri numarası ya arkada ya da  kutuda olur. Eğer denemek isterseniz, henüz okeyini almadığım MB100 çekirdek yazılımı vereyim deneyin.  Yine de en güvenli yol seri numarasıdır. :ok:

Geri
Üst Alt