Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Adem bey merhaba geçtiğimiz haftalarda eğer müsait olabilirsem bir test yapacam onun sonucunda da sizlere bilgi veririm demiştiniz bu soruyu formda bir arkdaş sormuştu sonrada ben sordum soru suydu mb 130 olan ana kartin son sürümü 3.4.4.6.0 bu sürüm conncet e özel bir surum nonconnecte olmaz ama siz belki görüntü iyilestirme etkisi varsa bir ihtimal olabilir deneyip sizlere bilgi veririm demiştiniz müsait bir zamanınizda deneyip bizleri bilgilendirir misiniz

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
nedimm' Alıntı:
Adem bey merhaba geçtiğimiz haftalarda eğer müsait olabilirsem bir test yapacam onun sonucunda da sizlere bilgi veririm demiştiniz bu soruyu formda bir arkdaş sormuştu sonrada ben sordum soru suydu mb 130 olan ana kartin son sürümü 3.4.4.6.0 bu sürüm conncet e özel bir surum nonconnecte olmaz ama siz belki görüntü iyilestirme etkisi varsa bir ihtimal olabilir deneyip sizlere bilgi veririm demiştiniz müsait bir zamanınizda deneyip bizleri bilgilendirir misiniz

Henüz imkan bulamadım maalesef.

SAMSUNG tv ile aynı anda belki imkan bulabilirim :ok:

C Çevrimdışı

cakmakm

Yeni Üye
5 Ocak 2018
8
Teşekkür ederim
Ado' Alıntı:
cakmakm' Alıntı:
Merhabalar

SEG SCU9600 cihaz için ful yazılıma ihtiyacım var.
Vestelin uyumlu serisini yükleyebilme şansımız varsa çok iyi olur.
Vestel ya da seg ful yazılım linki rica ediyorum.
İyi günler dilerim.

1-2 saat içerisinde ilgilenmeye çalışacağım. :ok:

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
adem bey günaydın şu an ki kullandığım tv 50ud6300 bu tv nonconnect bir ürün menü 4725 sorguladım da digitürk disabled yani engelli  yazıyor d smart var o da engelsiz yazıyor merak ettiğim şu dur bu tv de digitürk izleyemeyecek miyiz ya da örneğin connect olan yazılım bu tv ye yüklenmiş olsa bu özellik açılır mı önümüzdeki günlerde digitürk almayı düşünüyordum bu yazılar dikkatimi çekti

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
nedimm' Alıntı:
adem bey günaydın şu an ki kullandığım tv 50ud6300 bu tv nonconnect bir ürün menü 4725 sorguladım da digitürk disabled yani engelli  yazıyor d smart var o da engelsiz yazıyor merak ettiğim şu dur bu tv de digitürk izleyemeyecek miyiz ya da örneğin connect olan yazılım bu tv ye yüklenmiş olsa bu özellik açılır mı önümüzdeki günlerde digitürk almayı düşünüyordum bu yazılar dikkatimi çekti

Oradaki emareler CI modül destegi ile ilgili.

DT zaten size abonelik verdiginde digikutu ile veriyor ve hdmi dan baglanti yapiyorlar bu nedenle izlemenize engel bir durum bulunmamaktadir. :ok:

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
peki teşekkür ediyorum adem bey bu arada nonconncet -connect mb 130 3.4.4.60 testinizi de beklemedeyiz çünkü bunun sonucunu çok merak ediyorum iyi günler dilerim

Geri
Üst Alt