Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

F Çevrimdışı

fromhell6607

Yeni Üye
9 Nis 2019
24
49
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
HEPSİNDE
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bütün dosyalardaki
he uzantı yazılım uzantısı mb82 lerde pkg oluyordu, yeni modellerde bin uzantısı var, hiç bir yazılım uymadı mı ?
mb82 için uymaması imkansıza yakın ? talimatları doğru uyguladınız dimi rardan çıkarıp, flaşı tvye takın ok tuşuna basılı tutarken tv fişini takın, hızlı hızlı yanıp sönecek yazılım alacaktır, olmuyorsa elindeki mb82 kartta da sorun vardır

F Çevrimdışı

fromhell6607

Yeni Üye
9 Nis 2019
24
49
he uzantı yazılım uzantısı mb82 lerde pkg oluyordu, yeni modellerde bin uzantısı var, hiç bir yazılım uymadı mı ?
mb82 için uymaması imkansıza yakın ? talimatları doğru uyguladınız dimi rardan çıkarıp, flaşı tvye takın ok tuşuna basılı tutarken tv fişini takın, hızlı hızlı yanıp sönecek yazılım alacaktır, olmuyorsa elindeki mb82 kartta da sorun vardır
fikoloji hocam bana MB95M full yazılımı lazım SEG led tv için dün resimlerini atmıştım
mb82 nin yazılımları uyaemu mb95m e

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
fikoloji hocam bana MB95M full yazılımı lazım SEG led tv için dün resimlerini atmıştım
mb82 nin yazılımları uyaemu mb95m e
mb82 yazılımlarını mb82 kart için vermiştim,
mb95 için şu lşinkten kontrol edip mb95 leri bulup deneyin

F Çevrimdışı

fromhell6607

Yeni Üye
9 Nis 2019
24
49
mb82 yazılımlarını mb82 kart için vermiştim,
mb95 için şu lşinkten kontrol edip mb95 leri bulup deneyin
Ustam V2.2.4t yazılımının üzerine bunların hiçbirini kuramadım ya yükleme başlamıyo ya yüklüyor ama açılış logosundan sonra ekran kararıyor yada yükleme esnasında stdy ışığı yanıp sönmede takılı kalıyor
Birde bord menüde GOKHNOZT İbaresi var acaba yazılıma müdahale edilmiş olabilir mi ve bu yüzden üzerine yazılım kuramıyor olabilir miyim çünki MB90 ve 95 verdiğin yazılımların hiç birisi çözüm olmadı :(

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ustam V2.2.4t yazılımının üzerine bunların hiçbirini kuramadım ya yükleme başlamıyo ya yüklüyor ama açılış logosundan sonra ekran kararıyor yada yükleme esnasında stdy ışığı yanıp sönmede takılı kalıyor
Birde bord menüde GOKHNOZT İbaresi var acaba yazılıma müdahale edilmiş olabilir mi ve bu yüzden üzerine yazılım kuramıyor olabilir miyim çünki MB90 ve 95 verdiğin yazılımların hiç birisi çözüm olmadı :(
o kartın çıkışında kimin kartı incelediği anlamına geliyor, olabilecek bütün yazılımalrı verdim, artık ne diyeyim :)

F Çevrimdışı

fromhell6607

Yeni Üye
9 Nis 2019
24
49
o kartın çıkışında kimin kartı incelediği anlamına geliyor, olabilecek bütün yazılımalrı verdim, artık ne diyeyim :)
Ustam son çarem di servise götürdüm TV yı
V2.2.4t sürümü ilk şaselere ait yazılım sürümü imiş benim TV min şase yazılım ı 3. Nesilmiş oyüzden yazılımı kabul etmiyormuş.tam hatırlamıyorum ama ebord gibi bişeyden bahsettiler müdahale yazılım atma ve resetleme gerekiyormuş Pazartesiye kaldı işimiz ilgi ve alakana tekrar teşekkür ederim fikoloji üstadım sağolasın

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
EK:
Düzenledim cevabımı :)

M Çevrimdışı

mbunal

Yeni Üye
18 Kas 2018
8
49
merhaba mb100 için 3 adet firmware var. ben 17MB100_34.25 yükledim. ama gidermek istediğim sorun hala devam ediyor. birde 2.7.0.0 numaralı bir güncelleme var. benim eski firmware 0.33.... bişiler olduğundan bu 34.25 i yükledim. klavye değişmişti yüklenmiş dedim hakketen.
neyse şimdi merak ettiğim bu 2.7.0.0 ı yükleyebilir miyim? bunun çekirdek değilde full sürümü var mıdır? netflix hack yapmıştım onuda kaldırmak istiyorum şimdi.
arıza dediğimde dlna sunucudan film izleyemiyorum. desteklenemeyen format deyip duruyor. ama flasha kopyalayınca açıyor. dlna sunucusundaki tüm ayarları kurcaladım olmadı.

yadımlarınız için teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhaba mb100 için 3 adet firmware var. ben 17MB100_34.25 yükledim. ama gidermek istediğim sorun hala devam ediyor. birde 2.7.0.0 numaralı bir güncelleme var. benim eski firmware 0.33.... bişiler olduğundan bu 34.25 i yükledim. klavye değişmişti yüklenmiş dedim hakketen.
neyse şimdi merak ettiğim bu 2.7.0.0 ı yükleyebilir miyim? bunun çekirdek değilde full sürümü var mıdır? netflix hack yapmıştım onuda kaldırmak istiyorum şimdi.
arıza dediğimde dlna sunucudan film izleyemiyorum. desteklenemeyen format deyip duruyor. ama flasha kopyalayınca açıyor. dlna sunucusundaki tüm ayarları kurcaladım olmadı.

yadımlarınız için teşekkürler.
selam bahsedilen yazılımlar güncelleme yazılımıdır, eğer full yazılım istiyorsanız
https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...-yazilim-talep-konusu.446/page-278#post-84215 seri numarasını burda paylaşıp full yazılım isteyiniz.
full yazılım bahsi geçen versiyonlarda olmuyor, fabrika çıkışında hangi versiyon oluyorsa o oluyor

Y Çevrimdışı

y_buruk

Yeni Üye
25 Şub 2018
20
Hayırlı günler benim emektar TV Netflix yuklenirmi.

IMG_20190413_111556.jpg

Geri
Üst Alt