Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

V Çevrimdışı

vatskenaydu

Yeni Üye
2 Kas 2018
11
25
Flash bellekler zaten 2.0 idi.
Tamamdır çözdüm arkadaşlar. USB sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olması için;

702d373892de067a0c18134dc3edc57a.jpg

V Çevrimdışı

vatskenaydu

Yeni Üye
2 Kas 2018
11
25
en son rufuz kurulduğu için hata vermiş olabilir :sirit:ok
Yok hocam :) en son bellekle windows kurmuştum o yüzden yapısını değişmiş olabilir düşünüyorum. Uzun süredir flash bellek takmamıştım. Araştırdım rufusla çözümü gördüm bu sürümle beraber haloldu. İlk başta en son sürüm karıştırdı ve sonra eski sürümü aradım oldu :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

core yazılım:
yazılım yükleme anlatım: https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/#post-59621
Hocam herşey tamamdır sürüm yükseldi, haloldu sorunlar. Kontrol ettim sitelere giriyor.

M Çevrimdışı

meke5678

Yeni Üye
5 Ara 2018
27
Selamlar;

Müsaadenizle düzletmek isterim, Ustamızın kullanıcı adı Fikolojidir :ok

MB100 için 1 inci neslin son yazılımı 1.34.25 di hatırladığım kadarıyla. Daha sonra Opera Brovser hatası nedeniyle 2 inci nesle geçip 2.7.0.0 sürüldü. En son ise belli başlı hata düzeltmeleri ve görüntü iyileştirmeleri içeren 2.15.14 sürümü yayınladık burada.

1.33.11 dışında hangi sürümü kullanıyorsanız kullanın, Ürününüz sağlıklı çalışıyor ve sizi rahatsız eden hiç bir şey yok ise gereksiz yazılım yükseltme risklerine girmemenizi öneririm :ok

Öncelikle her ne kadar kendinize yardımlaşma içinde tamamlayıcı katkı bilgi iletmesini hobi olarak yeğlemiş olsanız bile, değerli vaktinizi ayırıp bir hatamı düzeltip, gerekli bilgilendirmeyi yaptığınız için teşekkürler. Ne eylersin ki yaşlı göz iyi seçemediğini kendi tamamlamalarıyla algılamış.

Benim versiyon V.1.33.11 olduğuna göre 17MB 100_2.7.0.0 tanımlı yazılım sevgili fikoloji'nin belirttiği gibi olmayacak galiba. Sevgili fikoloji'nin verdiği linkten indirdiğim 34-14'ü TV'ye yükledim. Kendi sınırlı ilgi ve beklentilerime göre eskiye nazaran olumlu ya da olumsuz hiç bir fark, hata görmedim. Ara sıra yapılan kendi kendisine resset atma kusurunun giderilip giderilmediği sanırım bir hafta veya 15 günlük bir sürede olasılıkla netlik kazanır. Saygı selem ve memnuniyetimle...

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Öncelikle kendinize tamamlayıcı katkı bilgi iletmesini hobi olarak yeğlemiş olsanız bile, değerli vaktinizi ayırıp bir ha tamı düzeltip, gerekli bilgilendirmeyi yaptığınız için teşekkürler. Ne eylersin ki yaşlı göz iyi seçemediğini kendi tamamlamalarıyla algılamış.

Benim versiyon V.1.33.11 olduğuna göre 17MB 100_2.7.0.0 tanımlı yazılım sevgili fikoloji'nin belirttiği gibi olmayacak galiba. Sevgili fikoloji'nin verdiği linkten indirdiğim 34-14'ü TV'ye yükledim. Kendi sınırlı ilgi ve beklentilerime göre eskiye nazaran olumlu ya da olumsuz hiç bir fark, hata görmedim. Ara sıra yapılan kendi kendisine resset atma kusurunun giderilip giderilmediği sanırım bir hafta veya 15 günlük bir sürede olasılıkla netlik kazanır. Saygı selem ve memnuniyetimle...
Haber bekleyeceğiz. Umarım düzelir :ok

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
575
55
Geri
Üst Alt