Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

T Çevrimdışı

tremifar

Yeni Üye
4 Ara 2018
4
38
Biri bana cevap verebilecek mi ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Nexon tv me mb 96 güncellemeyi burdan indirdim ve yükledim fakat tv açılmıyor yükleme bitti öylece kaldi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Biri bana cevap verebilecek mi ?

Nexon tv me mb 96 güncellemeyi burdan indirdim ve yükledim fakat tv açılmıyor yükleme bitti öylece kaldi
Merhaba,
Seri numarası paylaşınız. Ayrıca hangi yazılımı yüklediniz?

T Çevrimdışı

tremifar

Yeni Üye
4 Ara 2018
4
38
Seri no :7339405500478 17MB96_3.7.6.s bunu yükledim

05336164478 telefondan da görüşebilir sakıncası yoksa

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Seri no :7339405500478 17MB96_3.7.6.s bunu yükledim

telefondan da görüşebilir sakıncası yoksa
merhaba,
doğru güncelleme yazılımı yüklemeye çalışmışsınız. neden öyle oldu anlam veremedim, elektirikler gitti mi? flaşı çıkardınız mı ? flaşbellek boşmuydu?
full yazılım:
yazılım yükleme anlatım: https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/#post-59621
tv açıldıktan sonra birde bu core yani güncelleme yazılımını deneyiniz:

T Çevrimdışı

tremifar

Yeni Üye
4 Ara 2018
4
38
Valla bende anlamadım sitedeki adımları takip ettim doğru olan yazılımı yükledim dowland oldu tv kapandi fakat tekrar açılmadi elektirik gitmedi ama böyle oldu

W Çevrimdışı

warpnet

Yeni Üye
4 Ara 2018
2
47
Merhaba
Oncelikle değerli katkılarınız için cok teşekkürler. bendeki TV'de su ana kadar herhangi bir oynama yapmadım, aşağıda gördüğüm kadarıyla Motherboard da sanırım MB95 MRevision 3 doğru değil mi? bugünlerde youtube açmaya başladım fakat çok yavaş olduğunu gördüm. sürekli TVden youtube kullanacağım için mühim bir ihtiyaç haline geldi. çekirdek yazılım güncellemesi gerekiyor mu bilmiyorum fakat güncellenirse youtube app da olumlu etkilenir mi bu güncellemeden.

şimdiden teşekkürler.

deeb09fead21adbb8.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
seri no paylaşırmısınız mb9x anakartlara youtube desteği kesildi yazılımla düzelirmi bişey diyemem fakat cihazınız anakartı ho yani high config seri no dan kontrol sağlıyalım

M Çevrimdışı

meke5678

Yeni Üye
5 Ara 2018
27
Tavsiye formu, belli bir alandaki ilgi ve bilgi eksikliğini tamamlayan bir portal olmakla kalmamış; bol bol soru cevap karşılığına, dönüşmüş olmakla, ilk gelen kayıtsız okumalarımda bu çalışmalardan hayli yararlandım. Bu nedenle üye oldum. Teşekkürler.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mahmuttas35

Yeni Üye
19 Kas 2018
7
48
Bu oldukça mantıksız ve mesnetsiz bir yaklaşım.

O halde hiç bir eczane ilaç da satmasın, zira birisi BİLİNÇSİZCE yanlış ilacı alıp içer ölür maazallah, sonra tüm eczacıların komple cezaevine atılması gerekir vs.

Sizin gibi, yaptığı işi kendisi hatalı yaptığı halde başka yerde suçlu arayan, böyle saçma sapan abuk subuk ortaya yazan karakterler nedeniyle eskiden yardımlaşma mecrası olan bu sosyal platformlardan tüm ustalar, işi bilenler, arasanız bulamayacağınız insanlar ellerini eteklerini çekti. Son birkaç kişiyiz ısrarla inatla mücadele edip SABIR göstermeye çalışıyoruz lakin ne kadar daha sabredebiliriz o da Allah bilir.

@albanez @teraspy gibi gerçek değerlerin dahi elini eteğini bu mecralardan çekmesine neden olan olaylara en son somut örneksiniz şu an.

Enteresandır ki halen suçu bizlere atabiliyorsunuz ve diyorsunuz ki ''kesin olmayan yazilimi lutven paylasmayin'' Şimdi hangi yazılımın KESİN olduğunu siz neye göre belirlemiştiniz önce onu bir tartışalım mı sizinle?

Şu platformda abartısız binlerce insanın servislere para ödemeden ürünlerini ayağa kaldırmalarına vesile olalım, ceplerinden para çıkmasına engel olalım, ancak siz yanlış yazılım yüklediniz diye biz töhmet altında kalalım öyle mi? Pardon siz yazılımı neden yüklemiştiniz o halde?

İşlerinden güçlerinden özel hayatlarından zaman ayırıp foruma gelip insanlara yardımcı olmaya çalışan @teknovest @fikoloji @Sota @Umut Barış @BlackSea @newrophat @Deimos ve daha nice isim burada demek ki YANLIŞ bir işin bir araya gelmiş.

Çok afedersiniz, hemen toparlayıp kapatıyoruz birazdan :ok

Çok afedersiniz insanları kaldırmanıza engel oldum galiba ki içinizdekini kustunus yukledigim resimler herşeyi net anlatıyor

Geri
Üst Alt