Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Ü Çevrimdışı

ümitt33

Yeni Üye
1 Ara 2018
5
34
17MB91 3.3.8.c Stabil sürüm
Merhabalar lınkını atabılırmısınız hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar lınkını atabılırmısınız hocam

Merhabalar Ado Hocam kolay gelsin dün fikiloji hocamızla vestel marka kullandıgım televızyonda wifi aygıtı cıkarıldı - wifi aygıtı bulunamıyor diye ekrana bu sekılde yansıtılıp televızyon donuyordu müsteri hizmetlerini aradıgımda yazılım atılması gerektıgını söyledı garanti süresi bittiğindne dolayı masraf cıkarttılar kendım halledebılırmıyım dıye fikiloji hocamızdan yardım istedim full yazılım:
bunları televızyona aktardım yukledım bu seferde kablosuz wifi devre dışı gözüküyor etkinleştiremiyorum acaba sıkıntı ne olabilir şimdiden tessekkür ediyorum eski kullanmış olduğum yazılımı linkini atarsanız sevinirim 17MB91 3.3.8.c Stabil sürüm

Son düzenleme:
Ü Çevrimdışı

ümitt33

Yeni Üye
1 Ara 2018
5
34
Sevgili ümitt33 ,bildiğim kadarıyla bu sürüm 47pf9090 modeli içindi diye hatırlıyorum,ayrıca ilk konuda link var,17MB91 3.3.8.c Stabil sürüm olarak.

teraspy hocam cok tesekkür edıyorum cevabınız için kablosuz özelliği bi türlü aktif edemedim heralde tahöin ediyorum wifi kablusuzunda sorun var gibi müsteri hizmetleri yazılımdan kaynaklı dıyor anlamadım gitti wala bakalım inşallah bir şekilde yapmanın bir yolunu bulurum olmadı teknık servısı cagıracan onada sırf bu sebebden dolayı hem servis ücreti hemde bu sebebden dolayı alacakları ücret boş gelıyor okadar para verdık tv ye birde bu sorunları yasıyoruz bırdaha asla ama asla vestelın dukkanından önünden bile gecmiyecem :) buda bana tecrübe oldu beyaz esya bakımından.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

teraspy hocam cok tesekkür edıyorum cevabınız için kablosuz özelliği bi türlü aktif edemedim heralde tahöin ediyorum wifi kablusuzunda sorun var gibi müsteri hizmetleri yazılımdan kaynaklı dıyor anlamadım gitti wala bakalım inşallah bir şekilde yapmanın bir yolunu bulurum olmadı teknık servısı cagıracan onada sırf bu sebebden dolayı hem servis ücreti hemde bu sebebden dolayı alacakları ücret büş gelıyor okadar para verdık tv ye birde bu sorunları yasıyoruz bırdaha asla ama asla vestelın dukkanından önünden bile gecmiyecem :) buda bana tecrübe oldu beyaz esya bakımından.

20181201_1051018ee6edc16473881f.jpg

Son düzenleme:
I Çevrimdışı

ilkerxxx

Yeni Üye
20 Şub 2018
28
televizyona profil düzenleyip yükledim tv açılmadı. ekran yok sadece mavi led yanıyor.
Adem Helvacı Ado usta önceden bir link vermiştiniz. link te dosya bulunamımyor.

8684144ef45cce6393bc1a2751a3a89f.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Hımmm,senin ekran resmine bakıldığında tv modelin 50PF8575 , emin değilim ama sanki senin kartın MB95M veya MB95 serisi kart,tv yazılımın da mb95 serisi olmalı gibi,menü+4725 yapıp ekran resmini verebilirmisin acaba,hatta tvnin yazılım yüklemeden önceki menü+4725 resmi de varsa -ki bence her vestel ve ürünlerini kullananda olmalı- onu isterim özellikle...
Yine yazayım;
Tam emin değilim,ama 50PF8575 tvnin kart modeli mb95 veya mb95m'dir diye biliyorum,bu karta da mb95m yazılımı yüklenir diye biliyorum.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Hımmm,senin ekran resmine bakıldığında tv modelin 50PF8575 , emin değilim ama sanki senin kartın MB95M veya MB95 serisi kart,tv yazılımın da mb95 serisi olmalı gibi,menü+4725 yapıp ekran resmini verebilirmisin acaba,hatta tvnin yazılım yüklemeden önceki menü+4725 resmi de varsa -ki bence her vestel ve ürünlerini kullananda olmalı- onu isterim özellikle...
Yine yazayım;
Tam emin değilim,ama 50PF8575 tvnin kart modeli mb95 veya mb95m'dir diye biliyorum,bu karta da mb95m yazılımı yüklenir diye biliyorum.
Şase TanımıCHS.ASSY.17MB90

Geri
Üst Alt