Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

S Çevrimdışı

Savaş

Yeni Üye
2 Ara 2018
2
44
Merhaba.Hoş bulduk . Nexon 39 inç TV kırmızı ışık yanıp sönüyor ama TV geç açıyor hatta bazen de hiç açılmıyor dünya.Tv tamircisi arkadaştan 40 inç kart aldım ve değiştirdim.Ama ekran ters döndü.Bu iki karttan birini de olsa düzeltme olanağı var mı acaba teşekkürler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba.Hoş bulduk . Nexon 39 inç TV kırmızı ışık yanıp sönüyor ama TV geç açıyor hatta bazen de hiç açılmıyor dünya.Tv tamircisi arkadaştan 40 inç kart aldım ve değiştirdim.Ama ekran ters döndü.Bu iki karttan birini de olsa düzeltme olanağı var mı acaba teşekkürler
eğer mevcutsa yeni ve eski kartın resmini ve telvizyonun barkod resmini verebilirmisin.?
ayrıca şu anda ters gösteren kartta tv normal çalışıyor mu ? yani normal süreçte mi açılıyor.
paylaştığınız resimler neticesinde ilk önce orjinal kart için yazılım vereceğim.
olmassa yeni taktığınız kart üzerine yoğunlaşalım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

full yaılımını denermisiniz. yazılım yükleme: https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/#post-59621
TEKNOwest teknovest arkadaş özelden yazı konu hakkında mb82 şase

Y Çevrimdışı

yakuza38

Yeni Üye
2 Ara 2018
1
46
Merhaba,
MB82 anakartlı SEG Marka 32 inç TV'nin çekirdek yazılımını güncelledim ancak filmlerde kullandığı codec'in değişmediğini düşünüyorum. Oynatmadığı filmleri hala oynatmıyor. Yapılabilecek bir şey var mı, full yazılım atmak durumu değiştirir mi acaba, yoksa razı olup konuyu kapatacak mıyız. Şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba,
MB82 anakartlı SEG Marka 32 inç TV'nin çekirdek yazılımını güncelledim ancak filmlerde kullandığı codec'in değişmediğini düşünüyorum. Oynatmadığı filmleri hala oynatmıyor. Yapılabilecek bir şey var mı, full yazılım atmak durumu değiştirir mi acaba, yoksa razı olup konuyu kapatacak mıyız. Şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar.
ne yazıkki vestel mb82 şu an için nokia 3310 gibi teknolojide geride kaldı. bu nedenle sonuç alabiliceğinizi sanmam.

U Çevrimdışı

Ultimatefc

Yeni Üye
30 Kas 2018
10
37
core yükseltme yazılımı:
yazılım yükleme: https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/
Teşekkürler oldu.
Birde bunun ki verebilir misin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20181202_1125135b4eb614f4d8159e.jpg
barkodu bu

B Çevrimdışı

burak

Aktif Üye
18 May 2018
61
27
merhaba vesteel-finllux uydusuz lcd llere için 17mb82-2 kurtarma yazıllımı mevcut mu?

nexon 17MB82-2 yazılım arıyorum.yardımcı olanlara teşekkür ederim
ustam yazılımı bulabildin mi ben de aynı yazıllımı arııyorum?

merhaba vesteel-finllux uydusuz lcd llere için 17mb82-2 kurtarma yazıllımı mevcut mu?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

ustam yazılımı bulabildin mi ben de aynı yazıllımı arııyorum?

https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...b120-mb130-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/
İlk sayfada mb82 kurtarma yazılımı diye mevcut

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Benim merak ettiğim; 39'' olan kart hangi seriydi,40'' olan kart hangi seridir acaba ?

I Çevrimdışı

ilkerxxx

Yeni Üye
20 Şub 2018
28
8684144ef45cce6393bc1a2751a3a89f.jpg

USTALAR hi-level tv me netflix nasıl yapabilirim. netflix açıp kullanan var mı?
ben modifiye yaptım smartmenuitems içeriğinden ama olmadı. çıkmadı.
birde bu tv ye güncel yazılım hangisi acaba?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Denedim ama tv yazılım moduna girmiyor tv nin fişini takıyorum ama stand by ledi hızlı 15 20 saniye icinde hızlı yanması gerekir ken benim tv led lanmasi yavaş yanıp sönüyor vestel yazısı çıkıyor öyle kalıyor ben daha önce başka tv lere hem cekirdek ve kök yazılım attım nasıl yapılacağını biliyorum sizin verdiğiniz linkdediki mb 95 faz3 yazılımı yükledim tv çöktü tamam siz uyariyorsunuz ama kesin olmayan yazilimi lutven paylasmayin tv yi ben şimdi servise verdim bakalim kaç tl cikaracaklar

Bu oldukça mantıksız ve mesnetsiz bir yaklaşım.

O halde hiç bir eczane ilaç da satmasın, zira birisi BİLİNÇSİZCE yanlış ilacı alıp içer ölür maazallah, sonra tüm eczacıların komple cezaevine atılması gerekir vs.

Sizin gibi, yaptığı işi kendisi hatalı yaptığı halde başka yerde suçlu arayan, böyle saçma sapan abuk subuk ortaya yazan karakterler nedeniyle eskiden yardımlaşma mecrası olan bu sosyal platformlardan tüm ustalar, işi bilenler, arasanız bulamayacağınız insanlar ellerini eteklerini çekti. Son birkaç kişiyiz ısrarla inatla mücadele edip SABIR göstermeye çalışıyoruz lakin ne kadar daha sabredebiliriz o da Allah bilir.

@albanez @teraspy gibi gerçek değerlerin dahi elini eteğini bu mecralardan çekmesine neden olan olaylara en son somut örneksiniz şu an.

Enteresandır ki halen suçu bizlere atabiliyorsunuz ve diyorsunuz ki ''kesin olmayan yazilimi lutven paylasmayin'' Şimdi hangi yazılımın KESİN olduğunu siz neye göre belirlemiştiniz önce onu bir tartışalım mı sizinle?

Şu platformda abartısız binlerce insanın servislere para ödemeden ürünlerini ayağa kaldırmalarına vesile olalım, ceplerinden para çıkmasına engel olalım, ancak siz yanlış yazılım yüklediniz diye biz töhmet altında kalalım öyle mi? Pardon siz yazılımı neden yüklemiştiniz o halde?

İşlerinden güçlerinden özel hayatlarından zaman ayırıp foruma gelip insanlara yardımcı olmaya çalışan @teknovest @fikoloji @Sota @Umut Barış @BlackSea @newrophat @Deimos ve daha nice isim burada demek ki YANLIŞ bir işin bir araya gelmiş.

Çok afedersiniz, hemen toparlayıp kapatıyoruz birazdan :ok

Geri
Üst Alt