Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
824
Kimse yok mu cevap verebilecek
Lütfen cevap verin var mı yok mu

merhaba toshıba tv serımodel vb tum bılgılerı yazdım ancak forumdan kımse net donus yapmıyor konu hakkında destek olamaz mı kımse
Arkadaşım ilk mesajınızı saat 15:09 da yazmışsınız. Anında cevap bekliyorsunuz, burada size yardım etmek için uğraşan arkadaşlarında özel hayatları var, müsait olmayabilirler, 24 saat buraya bakıyor değiller, mutlaka Sota Sota ve By_Trol By_Trol ve diğer arkadaşlar size yardımcı olacaktır, sadece biraz sabır. Hem beni nereden buldunuz da özel mesaj attınız, ben yetkili değilim 🙂

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
Kusura bakmayın yeni üyeyim pek anlayamiyorum .
Bndeki sürüm mb180y
Bunun için güncelleme linki varmı dosyası nasıl ulasabilirim

17251930073123320473244067891319.jpg

17251930715436543321104209072032.jpg
Mb180y için üretici firma otaya güncel yazılım gönderdiğinde tv niz internet üzerinden kendisini güncelleyecektir.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
Kimse yok mu cevap verebilecek
Lütfen cevap verin var mı yok mu

merhaba toshıba tv serımodel vb tum bılgılerı yazdım ancak forumdan kımse net donus yapmıyor konu hakkında destek olamaz mı kımse
Bir üst mesajda cevap yazdım. Bu mesaj da tavrınızla alakalı lütfen okuyunuz dün pazar günü saat 13 Gibi yazılım istemişsin ardından da kimse yok mu diye hesap sormaya başlamışsın zaten hafta sonu herkesin kendine göre işi var. 7/24 Burada bekleyemeyiz bizi bekleyene de elimizden geldiğince hiç bir karşılık beklemeden yardımcı olmaya çalışıyoruz acelesi olan servisten destek alabilir. Servis bile anında gelmez size randevu verir sıranızı beklersiniz.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
Arkadaşım ilk mesajınızı saat 15:09 da yazmışsınız. Anında cevap bekliyorsunuz, burada size yardım etmek için uğraşan arkadaşlarında özel hayatları var, müsait olmayabilirler, 24 saat buraya bakıyor değiller, mutlaka Sota Sota ve By_Trol By_Trol ve diğer arkadaşlar size yardımcı olacaktır, sadece biraz sabır. Hem beni nereden buldunuz da özel mesaj attınız, ben yetkili değilim 🙂
Size de bizim adımıza sosyal aktivitemizin olduğunu yazarak cevap verdiğiniz için teşekkürler Sota Sota üstat mesajın birini silmiş cevap yazmış.

B Çevrimdışı

Barış aksu

Yeni Üye
23 Eyl 2020
21
22
Kolay gelsin ustam.
Vestel 17mb82s kart mevcut televizyon açılmıyor, kumanda ile standby yapıyorum standby ışığı yanıp sönüyor söndükten sonra bi kaç saniye bekliyor tekrar uzun kırmızı yanmaya başlıyor fakat televizyon açılmıyor elimde olan Bi kaç yazılımı denedim sorun halla aynı. Elinizde yazılım mevcutsa lütfen yardımcı olun. Teşekkür ederim şimdiden kolaylıkar dilerim.

IMG_20240827_200705479992e0fced9bcb.jpg

I Çevrimdışı

ibrahimuu

Yeni Üye
1 Eyl 2024
7
31
Bir üst mesajda cevap yazdım. Bu mesaj da tavrınızla alakalı lütfen okuyunuz dün pazar günü saat 13 Gibi yazılım istemişsin ardından da kimse yok mu diye hesap sormaya başlamışsın zaten hafta sonu herkesin kendine göre işi var. 7/24 Burada bekleyemeyiz bizi bekleyene de elimizden geldiğince hiç bir karşılık beklemeden yardımcı olmaya çalışıyoruz acelesi olan servisten destek alabilir. Servis bile anında gelmez size randevu verir sıranızı beklersiniz.
Merhaba haklısınız sadece laptop komşudan almıştım flash belleğe atmak için zamanım kısıtlıyor rahatsızlık verdiysem kusura bakmayin

Kusura bakmayın ben yeniyim birde rahatsızlık için özür dilerim dediğim gibi elimde kısıtlı süreliğine bir laptop vardı ondan dolayı

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,853
Kolay gelsin ustam.
Vestel 17mb82s kart mevcut televizyon açılmıyor, kumanda ile standby yapıyorum standby ışığı yanıp sönüyor söndükten sonra bi kaç saniye bekliyor tekrar uzun kırmızı yanmaya başlıyor fakat televizyon açılmıyor elimde olan Bi kaç yazılımı denedim sorun halla aynı. Elinizde yazılım mevcutsa lütfen yardımcı olun. Teşekkür ederim şimdiden kolaylıkar dilerim.

IMG_20240827_200705479992e0fced9bcb.jpg
full yazılımı bildirim olarak gönderdim. Yazılımı deneyip bilgi verin.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,853
Adana dan çıkıp günübirlik Urfa, Antep yapıp geldim. Ortalık karışmış :kiskis

Geri
Üst Alt