Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Tv yavaşladı aşırı yavaş tepki veriyor sürüm mü eski anlamadım resimde sürümü mevcut

1704009090775363449641829447359.jpg
Şu anda en son sürümü kullanıyorsunuz.

Bir şeyi bir kez daha anlatmak istiyorum. (Forumda defalarca yazdığımız için bir kez daha) Kullandığınız cihazlar smart özelliğini web service ile sunucudan yayınlanan uygulamaları kullanacak şekilde çalışıyor. Dolayısıyla sunucudaki farklı zamanlardaki yavaşlama, internet hızınızdaki problemler (Sadece hız değil, ping değerleri v.b.) uygulamalara cihazın erişiminde problem yaratır. Ayrıca yazılım cihazı HIZLANDIRMAZ! Cihaz donanımında herhangi bir değişiklik olmadığını düşünürseniz donanımı değişmeyen cihaz yazılımla hızlanmaz. Dolayısıyla TV' nize bilgisayar, TV Box mantığıyla yaklaşmak yerine Menü > Kurulum > İlk Kurulum seçeneği ile bir ilk kurulum yapın. Önbelleklenen veriler temizlensin. Ardından genel performansı kontrol edin. Eğer halen tatmin edici düzeyde değilse artık harici bir medya oynatıcı alarak servislerden yararlanma vaktiniz gelmiş demektir.

S Çevrimdışı

slckagl

Yeni Üye
29 Ara 2023
15
36
Bari cihaz full yazılımı verinde yükle yeyim cihaza bir de cihaza farklı yazılımı yükle ye bilirmiyim mesela lg yazılımı veya başka bir yazılım

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bari cihaz full yazılımı verinde yükle yeyim cihaza bir de cihaza farklı yazılımı yükle ye bilirmiyim mesela lg yazılımı veya başka bir yazılım
Çalışan cihaza full yazılımı ne yapacaksınız? Zahmet olmazsa (Mesajdan olmuş gibi görünüyor.) yukarıda yazdığımı detaylı şekilde okuyun!

S Çevrimdışı

slckagl

Yeni Üye
29 Ara 2023
15
36
Çalışan cihaza full yazılımı ne yapacaksınız? Zahmet olmazsa (Mesajdan olmuş gibi görünüyor.) yukarıda yazdığımı detaylı şekilde okuyun!
Ustam benim amacım menü vs değiştirmek değişiklik olsun istiyorum mesala bir regal menüsü veya bir başka tv menüsü yeni lensin istedim

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Ustam benim amacım menü vs değiştirmek değişiklik olsun istiyorum mesala bir regal menüsü veya bir başka tv menüsü yeni lensin istedim
Ben anlıyorum. Bu yüzden size de anlatmak istiyorum. Olmaz. Konunun detayını çok fazla bilmediğiniz için yukarıdaki şekilde izah ettim. Vestel TV LG olmaz, regal olmaz, android olmayan altyapı android olmaz. Bunu söylemeye çalışıyorum.

B Çevrimdışı

barutnika

Aktif Üye
31 Ara 2021
53
50
Hi Yoko .Please can You share how to download the panel software from 17mb55?? Thank You in advance.

P1530729.jpg
P1530734.jpg

ance

H Çevrimdışı

herdemir

Yeni Üye
20 Eki 2018
13
41
Bu konu çekirdek yani güncelleme yazılımı talep konusu.
Siz full yazılım talep etmişsiniz.!
Yazılımı indirmeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum. Bu nedenle buraya da yazdım.

Bu yazılımı indirebilmek için aşağıdaki konulardan yazılım indirme talebinde bulunmanız gerekir.!
  • Full yazılım konusu TIKLA
  • Çekirdek-Güncelleme yazılım konusu TIKLA

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yazılımı indirmeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum. Bu nedenle buraya da yazdım.

Bu yazılımı indirebilmek için aşağıdaki konulardan yazılım indirme talebinde bulunmanız gerekir.!
  • Full yazılım konusu TIKLA
  • Çekirdek-Güncelleme yazılım konusu TIKLA
Diğer konuda cevap verdim. Kuralları detaylı şekilde mutlaka okuyun ve doğru isteği doğru konuya yapın. Ayrıca görselleri unutmayın. Bulunduğunuz ortam forum olduğu için birden fazla konuda gereksiz veya kopyala yapıştır mesajınız olursa SPAM yapmaktan uzaklaştırılırsınız.

Yazılımlar kullanıcı yetkilendirmesiyle veriliyor. Doğrudan indiremezsiniz.

Geri
Üst Alt