Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,571
Ayrica mb100 tv lerde 4k panel mi var FHD panel mi sorusunada yanit veren olur ise sevinirim.

Yazışmalarınızı yeni gördüm.

mb100.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Deneme imkanm olmadigi icin öncelikle ellerinde sadece ful yazilimi olan arkadaslara bu mesaj altinda istemeleri halinde sadece kisiye özel olarak düzenlemis oldugum profil dosyasini paylasacagim.Konuyu acan arkadasin bahsettigi uygulamalarin cogu su anda aktuel degil ayrica tv niz yazilimsal zarar görebilir olusabilecek sorununu cözebilecek bilginizin olmasi sizin icin iyi olur.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Sewset

Yeni Üye
24 Haz 2023
7
43
Merhaba mb100 v0.1.34.25 televizyonum. Link kırılmış yardımcı olacak arkadaşlar var mı?

S Çevrimdışı

Sewset

Yeni Üye
24 Haz 2023
7
43
Teşekkürler

Merhaba, benim tv yazılımı v0.1.34.25 idi bn bu siteden core güncelleme ile v2.15.25.0 yaptım. Güncellemeden sonra blue tv geldi, daha sonra bu konu üzerindeki işlemleri gerçekleştirdim sadece netflix geldi. Şu an televizyonumda adam akıllı sadece netflix, blue tv ve youtube var. Exxen, disney plus, gain ve spotify gibi uygulamaları yükleyebilmemin bir yolu var mı?

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,571
Teşekkürler

Merhaba, benim tv yazılımı v0.1.34.25 idi bn bu siteden core güncelleme ile v2.15.25.0 yaptım. Güncellemeden sonra blue tv geldi, daha sonra bu konu üzerindeki işlemleri gerçekleştirdim sadece netflix geldi. Şu an televizyonumda adam akıllı sadece netflix, blue tv ve youtube var. Exxen, disney plus, gain ve spotify gibi uygulamaları yükleyebilmemin bir yolu var mı?
Maalesef yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt