Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Yeri burası değil biliyorum ama lite sürümlü smart mb180 anakartlar için de bu uygulamaları açmanın bir çözüm bir gelişme var mı?
teraspy teraspy hosbulduk hosbulduk By_Trol By_Trol
Maalesef şimdilik yok,aslında karta girildi ama her kullanıcının yapamayacağını düşündüğümüzden(öyle yazayım ki anlaşılsın) konuyu kapattı(k) sevgili hoşbulduk :ok

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24
Maalesef şimdilik yok,aslında karta girildi ama her kullanıcının yapamayacağını düşündüğümüzden(öyle yazayım ki anlaşılsın) konuyu kapattı(k) sevgili hoşbulduk :ok
Merak ettiğimden soruyorum karta girdiğinizi söylediniz şu an hangi aşamadasınız neler yapabildiniz bu kartla ilgili profile dosyalarını alıp modlayıp yükleyebildiniz mi mesela

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Merak ettiğimden soruyorum karta girdiğinizi söylediniz şu an hangi aşamadasınız neler yapabildiniz bu kartla ilgili profile dosyalarını alıp modlayıp yükleyebildiniz mi mesela
Hayır ,sadece girildi ,herkesin yapamayacağı görülünce işlem devamından vazgeçildi ,çünkü herkesin yapabileceği şey değildi yapılanlar,sonrasında da bir daha da hoşbulduk ile iletişim kuramadım maalesef.Bizim istediğmiz usb ile dosyaları alıp kurcalamaktı ,ama yapılan işlen usb ile girmek değildi,yanlış hatırlamıyorsam forumda işledik bu konuyu :)

A Çevrimdışı

apprentice

Yeni Üye
1 Haz 2020
5
44
Blutv için deneyeceğim.
Maalesef bende olmadı neden olmamış olabilir?
yazılım sürümü: v.0.1.34.25
Uygulama sürümü: v.0.1.28.0

Fabrika ayarlarına dönmeyi dene derseniz onu nerden yapacağım? Şimdiden teşekkür ederim.

*profile klasörünü oluşturup tekrar usb den güncelledim. Netflix geldi diğer uygulamalar gelmedi.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24
Hayır ,sadece girildi ,herkesin yapamayacağı görülünce işlem devamından vazgeçildi ,çünkü herkesin yapabileceği şey değildi yapılanlar,sonrasında da bir daha da hoşbulduk ile iletişim kuramadım maalesef.Bizim istediğmiz usb ile dosyaları alıp kurcalamaktı ,ama yapılan işlen usb ile girmek değildi,yanlış hatırlamıyorsam forumda işledik bu konuyu :)
Anladım umarım USB ile de alınır profil dosyaları cevabınız için teşekkürler 🙂

Geri
Üst Alt