Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
@Herkese:

Link:
Sevgili
@bestturkman
'ın paylaşımı kapatıldığından link kaldırılmıştır!
Burada " Sevgili B bestturkman 'ın paylaşımı kapatıldığından link kaldırılmıştır!" yazılı,siz hangi linke tıklayıp da "çalışmıyor" sonucuna varıyorsunuz anlamıyorum valla :)

P Çevrimdışı

piyoner

Yeni Üye
12 Nis 2018
17
36
Son sorudan başlıyayım,yok :)
Tvnin arkasındaki barkodun fotosunu okunaklı şekilde çek ,full yazılım talep bölümünde yayınla,kesin sana ait yazılımı verir dostlarım ,dediğin site zaten kapalı ve vestele ait değildi o web sitesi.Kök yazılım için dediğmi yapmalısın ,foto :ok
Ayrıca ,farklı fat32li usb ile denedinmi yazılımı atmayı,denemediysen birde öyle dene bakalım,bazen usb seçebiliyor,hatta tvde usb girişi de değiştirebilirsin.

sayın hocam mb100 anakartlı tv için yardımınıza ihtiyacım var. Netfilix yoktu ama telefondan komut verip açıyordum. Şimdi hata almaya başladım. Yazılımla ilgili olduğunu söylediler. Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz lütfen ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
sayın hocam mb100 anakartlı tv için yardımınıza ihtiyacım var. Netfilix yoktu ama telefondan komut verip açıyordum. Şimdi hata almaya başladım. Yazılımla ilgili olduğunu söylediler. Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz lütfen ?
Hata derken,netflixten mi tvden mi ,yani nasıl bir hata,bir kod numarası ile hata alıyorsan ,belkide sistem değişikliğinde olabilir,diğer MB100 kartlılar izliyorlarmıymış netflixi acaba :alala

P Çevrimdışı

piyoner

Yeni Üye
12 Nis 2018
17
36
Hata derken,netflixten mi tvden mi ,yani nasıl bir hata,bir kod numarası ile hata alıyorsan ,belkide sistem değişikliğinde olabilir,diğer MB100 kartlılar izliyorlarmıymış netflixi acaba :alala

netfilix mobil uygulamasında tv ye komut verilip açıyorum izleyeceğimiz filmi seçtiğimdetvq-pm-100 (5.6.1) bu kodu alıyorum. ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yok,çöp olmaz merak etme,hiçmi açılmıyor tv,yüklediğin dosya zaten mb100 için,farklı değil ama şunu sorayım,yüklenen dosya tek dosyamı yoksa full dosyamıydı(çoklu)
Bu arada bunu yükledim tv açılmıyor ?

Yok,çöp olmaz merak etme,hiçmi açılmıyor tv,yüklediğin dosya zaten mb100 için,farklı değil ama şunu sorayım,yüklenen dosya tek dosyamı yoksa full dosyamıydı(çoklu)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
netfilix mobil uygulamasında tv ye komut verilip açıyorum izleyeceğimiz filmi seçtiğimdetvq-pm-100 (5.6.1) bu kodu alıyorum. ?

İstersen kanal listenin yedeğini alıp ,tvye reset atarak verileri temizle bakalım,tabii belki aynı işlemi cep telefonuna da yapmak gerekebilir ,kendim kullanmadığımdan ,bilemiyorum ,çünkü hata kodunu okursan bundan bahsediyor :ok

P Çevrimdışı

piyoner

Yeni Üye
12 Nis 2018
17
36

İstersen kanal listenin yedeğini alıp ,tvye reset atarak verileri temizle bakalım,tabii belki aynı işlemi cep telefonuna da yapmak gerekebilir ,kendim kullanmadığımdan ,bilemiyorum ,çünkü hata kodunu okursan bundan bahsediyor :ok
Değerli hocam şuanda bence önceliğim tv yi geri açabilmek olacak ne yapabilirim bu durumda ? ?

teraspy teraspy hocam tv açılmaz oldu canını yerim bi yardımcı olurmusun :(

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Değerli hocam şuanda bence önceliğim tv yi geri açabilmek olacak ne yapabilirim bu durumda ? ?
Haydaaaa ,bunu ne zaman yükledin ,kaşla-göz arasında :alala
Halbuki olayı çözmeye çalışıyorduk, fişi çek-tekrar tak bakalım,gerçi olacağını sanmıyorım,ama dene , olmazsa tvnin arkasındaki barkod fotosunu okunaklı çekip :

Yayınlamalısın ki full yazılım alabilesin.

J Çevrimdışı

jancheok

Yeni Üye
20 Ocak 2020
4
36
Merhaba, aranızda yeniyim ben de 48ua9300 tv var core yazılımdan v 2.15.25 i yükledim netflix ve tivibu appları çıkmadı 2.7.0.0 yükledim yine olmadı 2.7.0.0 da youtube da ara ara donmalar oluyor iki sürümde de 3d çalışmıyor ki forumda belirtilmiş 3d yi unutun diye

E Çevrimdışı

Ekoo37

Aktif Üye
11 Ocak 2018
66
Merhaba, aranızda yeniyim ben de 48ua9300 tv var core yazılımdan v 2.15.25 i yükledim netflix ve tivibu appları çıkmadı 2.7.0.0 yükledim yine olmadı 2.7.0.0 da youtube da ara ara donmalar oluyor iki sürümde de 3d çalışmıyor ki forumda belirtilmiş 3d yi unutun diye
Dostum senin yüklediğin tvnin orijinal yazılımları ve onlarda maalesef netflix ve tivibu yok bu konudaki ise modlanmış hali ve başlıkta yazan uygulamalar geliyor.

N Çevrimdışı

ncyalin

Yeni Üye
15 Ara 2019
6
32
modlamayı yaptım hepsi açılıyor ancak 1 hafta sonra vewd app store tamamen gitti hiç açamıyorum.
IPTV izleyemiyorm bu nedenle başına gelen varmı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt