Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Bu yazılımı kullanan biri olarak bende baktım gitmiş resimde 2. Sırada idi ... Daha öncede kapanan firma filbox gitmişti .. daha önce çok çağrı yaptım ama konu açan ve emek veren arkadaşlara sanırım müsait vakitleri yok ... Bein connect ve D-Smart go isteğimizi de bu vesileyle tekrarlayalım ...

Not: ayrıca bu yazılımı yüklediğim den beridir vewd girmiyor açılmıyor

IMG_20191221_160304.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu yazılımı kullanan biri olarak bende baktım gitmiş resimde 2. Sırada idi ... Daha öncede kapanan firma filbox gitmişti .. daha önce çok çağrı yaptım ama konu açan ve emek veren arkadaşlara sanırım müsait vakitleri yok ... Bein connect ve D-Smart go isteğimizi de bu vesileyle tekrarlayalım ...
Not: ayrıca bu yazılımı yüklediğim den beridir vewd girmiyor açılmıyor
Eğer bu uygulamalara destek olsaydı profillerde görünür diye düşünüyorum,ama benim baktığım mb100 ve üstü profillerde bu linkler yok maalesef veya ben görememişde olabilirim :ok

I Çevrimdışı

iek19962011

Yeni Üye
23 Ara 2019
8
26
eyvallah dayı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

linkte problem var dosya açılmıyor dosya elinde mevcut olan biri link atabilir mi acaba?

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Bence bu modlamayi yukleyene kadar kendiniz modlayin tv yi cok sey acik tv yi agirlastiriyor.
Biraz da kullanmadigniz özellikleri kaparsaniz mb100ler daha akici ve seri oluyor.Tvnin uydu kanallarindaki goruntu akisi dahi fark ediyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bence bu modlamayi yukleyene kadar kendiniz modlayin tv yi cok sey acik tv yi agirlastiriyor.
Biraz da kullanmadigniz özellikleri kaparsaniz mb100ler daha akici ve seri oluyor.Tvnin uydu kanallarindaki goruntu akisi dahi fark ediyor.
Yapan arkadasimizin emegine saglik yanlisimiz olmasin ben kendi tecrubemi paylastim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

Yapan arkadasimizin emegine saglik yanlisimiz olmasin ben kendi tecrubemi paylastim
Doğru tespit ,%100 katılıyorum :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt