Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Bir yerde birşeyler olmuş,tvye atammış olabilirsin,tvden aldığın ve değiştirdiğin profilleri içine koyduğun klasör ile sıkıştırıp buraya yükle bir kontrol edeyim bakalım,ben kendim ASLA YAPMIYORUM ,bunu defalarca belirttim :ok

I Çevrimdışı

ibobey

Yeni Üye
3 Ara 2017
39
ilgin cok teşkurler verdiğin linge yükledim sendin inşalah hayrıl heber alırım eline koluna sağlık dostum kosarabakmo senda bağaği yuk oldum inan bende next nextsıtar uydu yazılmmarya uğraşoyum bu kadar urşmadım cok teşkurler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
ilgin cok teşkurler verdiğin linge yükledim sendin inşalah hayrıl heber alırım eline koluna sağlık dostum kosarabakmo senda bağaği yuk oldum inan bende next nextsıtar uydu yazılmmarya uğraşoyum bu kadar urşmadım cok teşkurler
Yükledim diyorsun ama link vermemişin :) nereden indireceğim :)

I Çevrimdışı

ibobey

Yeni Üye
3 Ara 2017
39
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

dostum kosura bakma şimdi yükledim inşalha bihta yok tekra san zagmet verdiğim için kosura bağma inşalah hayırlı haberini alırım elin kolun bilgine sağlık cok teşkurler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

dostum kosura bakma şimdi yükledim inşalha bihta yok tekra san zagmet verdiğim için kosura bağma inşalah hayırlı haberini alırım elin kolun bilgine sağlık cok teşkurler
Yaptığın profil tamam,hata yok,ama yüklerken hata yapmış olmayasın,aşağıdan indir ve zipten çıkart,Profile klasörünü usbye kopyala,tvye tak ve yükle :ok

I Çevrimdışı

ilkerbass

Aktif Üye
7 Şub 2018
53
Herkese selamlar,
Gerek görüntü gerek yazılım olarak çok memnun olduğum mb70 anakartlı Vestel televizyonumda MODSUZ orjinal yazılımda USB ye TV kayıt özelliği mevcut fakat şifreli olarak kaydediyor. Modlayarak tek isteğim şifrelemeyi kaldırmak.

Maalesef buradaki yönergeler ile sw profil alamadım.

Mümkün müdür? Yardımcı olabilir misiniz?

(Seri no yazılı resim bir türlü düz yüklenmiyor, bunun için kusura bakmayın)

IMG_20190706_161938.jpg
IMG_20190706_161925.jpg

rfve rfve F fikoloji teraspy teraspy

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Herkese selamlar,
Gerek görüntü gerek yazılım olarak çok memnun olduğum mb70 anakartlı Vestel televizyonumda MODSUZ orjinal yazılımda USB ye TV kayıt özelliği mevcut fakat şifreli olarak kaydediyor. Modlayarak tek isteğim şifrelemeyi kaldırmak.

IMG_20190706_161938.jpg
IMG_20190706_161925.jpg

modlama yapan arakadaşalr yardımcı olacaktır

I Çevrimdışı

ibobey

Yeni Üye
3 Ara 2017
39
Yaptığın profil tamam,hata yok,ama yüklerken hata yapmış olmayasın,aşağıdan indir ve zipten çıkart,Profile klasörünü usbye kopyala,tvye tak ve yükle :ok

teraspy [U]teraspy[/U] dostum eline koluna sağlık inin senin verdiğin porofilide yükledim ama gine aynı yüklemde hata yatığımı söliyosun inin senin ve forumda anatıldığı ğibi porfile optinasa basıyom 1 2 sanyede yukluyor tive acap tekrar actığımda kendi hafızadakini geri yukluyur başka biş varsa yardımcı olursan sevinirim cok teşkurler

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

teraspy [U]teraspy[/U] dostum eline koluna sağlık inin senin verdiğin porofilide yükledim ama gine aynı yüklemde hata yatığımı söliyosun inin senin ve forumda anatıldığı ğibi porfile optinasa basıyom 1 2 sanyede yukluyor tive acap tekrar actığımda kendi hafızadakini geri yukluyur başka biş varsa yardımcı olursan sevinirim cok teşkurler
Olmaması tuhaf,sanki tv kabul etmiyor gibi geldi bana,bir tek telnet veya ftp kalıyor ama onu da anlatamam,en iyisi kayıt olayından vazgeç bence :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Herkese selamlar,

IMG_20190706_161938.jpg
IMG_20190706_161925.jpg

Buradakiler son MB90 ve üstü yazılımlara göre düzenlenmiştir,MB70 için çok farklı işlem gerekiyor,ve almak bu kadar kolay değildir,zor değildir ama daha risklidir,ayrıca değermi bilemiyorum,3 farklı dosyanın usbye kopyalanmasıyla alınır,ben hiç almadım,ama alman dostlardan aldığım yazılım duruyor,sen istemeden ben asla vermem bu yazılımı,tvnin çökmesi durumunda yazılım kumandayla değil özel kart ile atılır (diye biliyorum)

I Çevrimdışı

ilkerbass

Aktif Üye
7 Şub 2018
53
Buradakiler son MB90 ve üstü yazılımlara göre düzenlenmiştir,MB70 için çok farklı işlem gerekiyor,ve almak bu kadar kolay değildir,zor değildir ama daha risklidir,ayrıca değermi bilemiyorum,3 farklı dosyanın usbye kopyalanmasıyla alınır,ben hiç almadım,ama alman dostlardan aldığım yazılım duruyor,sen istemeden ben asla vermem bu yazılımı,tvnin çökmesi durumunda yazılım kumandayla değil özel kart ile atılır (diye biliyorum)
Temkinli ve korkutucu bir yaklaşım oldu. Kumandadan kurtarma olmayışı kötü olmuş. Tvden o kadar mennunum ki riske giremeyeceğim. İlginize ve emeğinize teşekkür ediyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Temkinli ve korkutucu bir yaklaşım oldu. Kumandadan kurtarma olmayışı kötü olmuş. Tvden o kadar mennunum ki riske giremeyeceğim. İlginize ve emeğinize teşekkür ediyorum.
İnan ilk okuduğumda sesli güldüm gecenin 01:30'zunda,yani geceye uygun başlangıç yapmışsın :haha1
Bence de elleme, ben teşekkür ederim,umarım sorunsuzca uzun zaman kullanırsın tvyi :ok

I Çevrimdışı

ibobey

Yeni Üye
3 Ara 2017
39
teraspy dostum bensendin anlatmanı istemiyom fakat elinde hazır dasya varsa yazılımla oynanmış hazar dosya baylaşırsan sevinirim bunun başka olacak yolu yokmu elimde mb95 var onda kayıt özeliğini açmadım cok sol varol kolaygilsin

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
teraspy dostum bensendin anlatmanı istemiyom fakat elinde hazır dasya varsa yazılımla oynanmış hazar dosya baylaşırsan sevinirim bunun başka olacak yolu yokmu elimde mb95 var onda kayıt özeliğini açmadım cok sol varol kolaygilsin
Daha önce vermiştim ya :) başka da yok maalesef :ok

Geri
Üst Alt