Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
olmaz,hata var,usbde logs klasörü yokmu? olması lazım ,oku.txt 2a madde (dvr tvnin dosyası)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Alahalalaaa,peki cd logs yapıp içine gir ve yukarıda dediğimi yap, vi olarak yzdığımı (root hakkı istiyor olabilir) ayrıca pcde oscam.config açıp ,resim çek bakayım,merak ettim iyice :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Tamam,hatayı buldum,2 kere test klasörü yapmışsın test olmayacak :)
usbyi de böyle resimle bakayım oscam config olarak göreyim

T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
208
45
Tamam,hatayı buldum,2 kere test klasörü yapmışsın test olmayacak :)

Usb'nin "boş veya dolu olması önemli değil" diye ilk taktığımda tedek olarak vardı. Sonra sadece, resimde de görüldüğü gibi gerekli dosyalar var. Ama yine de Oscam başlamıyor.

Not: 466. mesajdaki ilk resimde (log kaydının üstünde) var

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Tamam,şimdi bana /tuxbox/config/ içindeki oscam.config açıp resim at bakayım ne yazıyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
o zaman bana postala bakayım mail :)

EK:
Zannımca program tv içine yazmaya çalışıyor,root olarak yapılmadığından hata veriyor...

T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
208
45
o zaman bana postala bakayım mail :)
dosya sizin maille gönderdiğiniz haliyle. Mailinizin gönderilenler klasöründe vardır. Yine de göndereyim

Sadece oscam.server dosyasını düzenledim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Zannımca program tv içine yazmaya çalışıyor,root olarak yapılmadığından hata veriyor...

Sizin tv oscam'ı başlatıyor, mb100 başlatamıyor olabilir mi? Bu olamaz! Neden, oscam'ı başlatma komutunu almıyor. Acaba, verdiğimiz komutta mı hata var?

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Tamam baktım,belkide yukarıda dediğim gibi yapmaya çalışıyor yani "tvye yazma". (473 mesaj)
Vaktin varsa bekle 2-3 dakika kendi tvmde deneyeyim .

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Bende çalıştı mips olarak,sorun yok bende ama kesin dediğim gibi davranıyor program..

Geri
Üst Alt