vestel ekran ters döndü yardımm....

A Çevrimdışı

arapkasim

Yeni Üye
4 Ağu 2019
37
34
ilk böyle olduğunda tek dosya idi.. menü 1505 deneyerek yaptım yenilemesini ondan sonra dikini tutmadı..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Full yazılımda hepsi belleğe yazdırılır sevgili The_SreT The_SreT ,sadece core yazılım tek atılır,zaten adı değişiktir,full yazılımdan farklıdır yani ve 1505 ile yüklenir.
Yani "bunlar var" denilen hepsi usbye atılır.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Bana şu usb_auto_update dosyasını </>Kod içine yapıştır bakayım derken o dosya içeriğini buraya kod içinde kopyala demşitim,kod içine derken,yani gülümsemelerin yanındaki ... noktaya basıp ,kod aç içine yapıştır :)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,145
Full yazılımda hepsi belleğe yazdırılır sevgili The_SreT The_SreT ,sadece core yazılım tek atılır,zaten adı değişiktir,full yazılımdan farklıdır yani ve 1505 ile yüklenir.
Yani "bunlar var" denilen hepsi usbye atılır.
Anladım hocam ben hiç full yazılım atmadığım için bilmiyordum ? Flash bellekte sorun olabilir mi acaba , bi biçimlendirmek gerekir mi ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Tabii olabilir bellek hatalı olabilir, ben şu txt dosyasına bir bakayım,boot dosyası adı aynımı değişikmi diye,ondan istedim txt dosyasını :)

A Çevrimdışı

arapkasim

Yeni Üye
4 Ağu 2019
37
34
Txt.. Dosyasının içinde yazanları attım daha önceki mesajlarımda ama.. Atayım dosyayı.. Acemiyim pek bilmiyorum nasıl yaapıldığını

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Eeee,bekliyorum hala :) txt dosyasını seçip yüklesene verdiğim linke,dosyayı komple yükle

Geri
Üst Alt