vestel ekran ters döndü yardımm....

A Çevrimdışı

arapkasim

Yeni Üye
4 Ağu 2019
37
34
Problemi hala çözemedim.. Tv normal açılıyor.. Ekran ters görüntü gelmiyor sadece kanal bilgisi çıkıyor.. Birde 3 5 sn içinde kitleniyor tv kumanda çalışmıyor.. Tekrar başlatıyor kendini..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Problemi hala çözemedim.. Tv normal açılıyor.. Ekran ters görüntü gelmiyor sadece kanal bilgisi çıkıyor.. Birde 3 5 sn içinde kitleniyor tv kumanda çalışmıyor.. Tekrar başlatıyor kendini..
Tvnin arkasındaki barkod fotosunu OKUNAKLI olarak çekip full yazılım konusunda yayınla ,mutlaka sevgili TEKNOwest teknovest yardımcı olacaktır ,ama unutma sevgili F fikoloji izinde olduğundan yazılımın hemen verilmeyebilir ,acele etme yani :)
Bu arada senin tv kart neydi acaba ?

A Çevrimdışı

arapkasim

Yeni Üye
4 Ağu 2019
37
34
Bu siteden yükledim ama hangisi olduğunu hatırlamıyorum.. Ana kartta problem olmuş olabilir mi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG-20191009-WA00037e2b39b133716cb4.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bu siteden yükledim ama hangisi olduğunu hatırlamıyorum.. Ana kartta problem olmuş olabilir mi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG-20191009-WA00037e2b39b133716cb4.jpg
"farklı bir tv yazılımı" değildir umarım ,bizzat kendim görmek istediğimden sormuştum ,çünkü ilk defa MB120 kartın çöktüğünü okudum,birde hangi yazılımı attığını bilsem daha iyi olur,pcde falan yokmu attığın yazılım,atar atmaz sildinmi hemen

A Çevrimdışı

arapkasim

Yeni Üye
4 Ağu 2019
37
34
Problem yaşadıpımda düzeltmek için bşr kaç tane daha dosya indirmiştim.. Dosyalar aynı isimle olduğundan silindi.. Şuan hangisini indirdiğimide hatırlamıyorum.. Elimde tvnin orjinal dosyalarıda var daha önce yedeklemiştim.. Swprofile dosyasını atıyorum sadece flaşa.. Tv fişi çekip ok a basıp tekrar takıyorum.. Işık anında hızlı yanıp sönüyor.. Ki dikkatimi çekti ok a bassamda basmasamda tv aynı şekilde açıkıyor... Yüklerken hata mı yapıyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
hımmm,profil dosyaları öyle yüklenmez zaten,bu hata evet
Tvnin orjinal full yazılımı varsa eğer, sıkışık ise (zip -rar- ne ise) aç,bir usb belleği fat32 formatla ,açtığın full yazılımları (kaç tane ise) usbye kaydet -klasör olmadan sadece dosyalar - ,belleği tvye tak ,kumandayı eline al ,tvnin fişini (ben anahtarlı üçlü priz kullanıyorum) kumanda tvnin önünü görecek şekilde tutulup OK tuşuna basarken prize tak,hemen OK tuşunu brakma, içinden 3001-3015 gibi say(15-20 saniye) ,tvnin öndeki led hızlı hızlı flaşör yapacak,o zaman bırak OK tuşunu (ben burada toshiba ışıklı usb bellek kullanıyorum,onun ledi de bana bir referans oluyor,yüklenip yüklenmediği konusunda)

A Çevrimdışı

arapkasim

Yeni Üye
4 Ağu 2019
37
34
. Bin uzantılı 3 dosya birde 2 tane not defteri dosysı var.. Sadece bin uzantılı dosyaları attım dediğiniz gibi yaptım hatta sürekli ok tuşuna bile bastım bırakmadım yine aynı sonuç

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
. Bin uzantılı 3 dosya birde 2 tane not defteri dosysı var.. Sadece bin uzantılı dosyaları attım dediğiniz gibi yaptım hatta sürekli ok tuşuna bile bastım bırakmadım yine aynı sonuç
Not defteri dosyası 1 tane olmalı diye biliyorum ,2 tane değil ,foto at bakayım bana atabilirsen nelermiş onlar merak ettim sevgili arapkasim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
mb1201.png

Buradaki gibi sadece usb_auto_update_G6F.txt olmalı,yani 1 tane yazı dosyası olmalıydı,sende bir hata var gibi :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri