vestel ekran ters döndü yardımm....

O Çevrimdışı

ondercimustafa

Yeni Üye
14 Haz 2020
3
34
Bırakın baştan aşağıya başına bakmamişsiniz ☺
Çünkü bu ilk sayfada mevcuttur.
Eğer olmassa full yazılım talep bölümünde seri numarası ile full yazılım talep ediniz
Hocam ilk okuduğum forum zaten o. bakmadığım şeye neden baktım diye yazayım. denedim ancak başarılı olamadım diye yazdım. Full yazılım konusuna geçiyorum. Teşekkür ederim :)

O Çevrimdışı

Omercan820

Yeni Üye
30 Ocak 2021
6
22
Merhabalar hi level hl40dlk13 var yazılım attım buradan birisi yardımcı oldu sağolsun fakat bundan sonra ekranım hep ters geliyor ve görüntü bozulur mirror ayarını ve renk bitini düzeltiyorum ama fişi çıkarıp geri taktıktan sonra tekrar aynı şey oluyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Merhabalar hi level hl40dlk13 var yazılım attım buradan birisi yardımcı oldu sağolsun fakat bundan sonra ekranım hep ters geliyor ve görüntü bozulur mirror ayarını ve renk bitini düzeltiyorum ama fişi çıkarıp geri taktıktan sonra tekrar aynı şey oluyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?
linkde iki yazılım var biri samsung diğeri boe panel siz hangisini yüklediniz.

O Çevrimdışı

Omercan820

Yeni Üye
30 Ocak 2021
6
22
linkde iki yazılım var biri samsung diğeri boe panel siz hangisini yüklediniz.
İlk olarak samsungu yükledim çalışmadı sonra boe panelli olanı yükledim bu kez bahsettiğim olay gerçekleşti sanırsam benim ana kartım 13at201v1. 0 yazılımı değişir mi bilmiyorum

A Çevrimdışı

Ahmet02

Yeni Üye
18 Ara 2021
1
21
Umut Barış Umut Barış, efendim şimdi benim Regal TV de 17mb97 sürümünü yüklemek için gereken dosyaları indirdiğim de USB televizyon kapalıyken takip ok tuşuna basarak 220 v aç kablosunu tekrar prize taktım LED yanıp sönerken ok tuşu bıraktığım da ayarlar yapılıp açıldığın da ekran bozuldu ters açılıyor ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz

Geri
Üst Alt