VESTEL 65UD8900 Ürün İncelemesi

Ü Çevrimdışı

Üye silindi 2057

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bendeki sürüm şuan 3.62.7.3 bundan başka sürüm varmı acaba ?

murat06 Çevrimdışı

murat06 

Yeni Üye
1 Haz 2018
36
31
Adem Helvacı Ado hocam aslında ben genel olarak tv den memnunum da tek sıkıntım şu anki sürümde vewd app store yok, iptv kullanıcısıyım ve extra bir cihaz takmadan iptv izlemek istiyorum :) Bu güncellemeyi yapınca smart tv vs değişecek mi, çünkü başka bir forumda başka bir 65ud8900 kullanıcısının vewd app store kullandığını gördüm... Hatta servisten yazılım güncelleme talebi bile yaptım bugün bu yüzden, bakacaklar daha güncel sürüm için.
Bir de bu conencted vs olayı nedir? hangisi olduğunu nereden bileceğiz :)

U Çevrimdışı

uzunhakan

Yeni Üye
13 Haz 2018
10
39
Bu yeterli azizim, SAMSUNG panel kullanılmış üretimde :ok:
Hocam benim panelede bakabilirmisin acaba
Sn 7989783 800062

83A59EF2-DB41-47AC-86C5-E7C8F81CFED7.jpg

U Çevrimdışı

uzunhakan

Yeni Üye
13 Haz 2018
10
39
Benim şöyle bir hikaye var ben bu televizyonu almadan önce LG 60 uJ 630 aldım bir defa ışık parlaması sonra televizyon değişikliği daha sonrasında kargodan iki defa gelen kırık televizyondan sonra paramı iade olarak aldim daha sonra bu televizyon aldım ve inanın şuan aldığım televizyonun görüntüsü LG görüntüden daha iyi yada bana oyle geliyor onda da ips panel vardı

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Benim şöyle bir hikaye var ben bu televizyonu almadan önce LG 60 uJ 630 aldım bir defa ışık parlaması sonra televizyon değişikliği daha sonrasında kargodan iki defa gelen kırık televizyondan sonra paramı iade olarak aldim daha sonra bu televizyon aldım ve inanın şuan aldığım televizyonun görüntüsü LG görüntüden daha iyi yada bana oyle geliyor onda da ips panel vardı
Her şeyde bir hayır vardır diye boşa dememişler azizim :ok

U Çevrimdışı

uzunhakan

Yeni Üye
13 Haz 2018
10
39
Her şeyde bir hayır vardır diye boşa dememişler azizim :ok
Hocam bende soyle bi siknti var asamadim bi turlu..kablolu erisim ayarlarini mauel olarak ip veriyorum 3-5 gun sonra kendi kendine otomatoge donuyor otomatige donuncede kapanip acildiginda ip alamayip baglanamiyor bazen wifi noktasi ise uzak napcam bilemedim neden otomatige donuyor bilginiz varmi hayir yanlislikla yapabilecek birsey bile degil

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hocam bende soyle bi siknti var asamadim bi turlu..kablolu erisim ayarlarini mauel olarak ip veriyorum 3-5 gun sonra kendi kendine otomatoge donuyor otomatige donuncede kapanip acildiginda ip alamayip baglanamiyor bazen wifi noktasi ise uzak napcam bilemedim neden otomatige donuyor bilginiz varmi hayir yanlislikla yapabilecek birsey bile degil
Bu mantıksız, verilen komutlar her zaman daimi dir. Yazılım değiştirip denemek mantıklı olabilir.

U Çevrimdışı

uzunhakan

Yeni Üye
13 Haz 2018
10
39
Bu mantıksız, verilen komutlar her zaman daimi dir. Yazılım değiştirip denemek mantıklı olabilir.
Yazilim guncellemesine baktim Guncel yazilim diyor.yani aldik iyi tamam goruntu hos guzel netflix iylecegiz surekli fisi tak cikar gina geldi.o yonden biraz pismanim.

Geri
Üst Alt