VESTEL 65UD8900 Ürün İncelemesi

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Yaklasik 1 senedir bu televizyonu kullaniyorum. TVden cok memnunum ancak 1 seyi halen anlamis degilim.

Bu kadar buyuk bir TVde neden 2 HDMİ konurda 3 tane konmaz ayrica SCART girisini neden yapmislar??

Port sayıları ekran boyutları ile paralel ilerleseydi eğer, 22'' tv lerde 1/4 HDMI olması lazımdı :kiskis

O TV nin anakartında scart port yerleştirebilecek alan olması nedeniyle yaptılar.

Forumda birçok arkadaşımızın kendi tv si için ''Neden scart yok?'' diye sorduğunu da unutmamak lazım :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Değerli üstadlar; bugün 65ud8900 ürününü almak için 3 tane mağazaya gittim. Üç mağazada da paneller Ips paneldi. (Burada verilen kodlardan kontrol ettim). Ben Samsung Va panel olan bir ürün almak istiyorum ancak o kadar çok yeni serilerde SN lu ürün var ki, kafam karıştı. Yeni serilerden hangi SN lu ürünü almalıyım? Şimdiden sizlere çok teşekkür ederim.

V10102581 :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Arkadaşlar usb 3.0 dan 4k video izlerken HDR özelliği yanıyor. Ama ps4 slim hdmi 2.0 dan özel paugge 2 mt premium hdr kablo alıp dememe rağmen tv hdr desteklemiyor diyor. Bunu yazılımla aktif ettirme fırsatımız var mı acaba ?
HDMI portu GELİŞMİŞ olarak düzenlediniz mi acaba?

Muratovsky Çevrimdışı

Muratovsky 

Aktif Üye
1 Tem 2018
56
Port sayıları ekran boyutları ile paralel ilerleseydi eğer, 22'' tv lerde 1/4 HDMI olması lazımdı :kiskis

O TV nin anakartında scart port yerleştirebilecek alan olması nedeniyle yaptılar.

Forumda birçok arkadaşımızın kendi tv si için ''Neden scart yok?'' diye sorduğunu da unutmamak lazım :ok
:hmm:mutlu

Muratovsky Çevrimdışı

Muratovsky 

Aktif Üye
1 Tem 2018
56

Dediğim gibi TV'yi alalı yaklaşık 1 sene oldu, seri nosu için ne dersin üstad, okuduğum kadarıyla LG sanırım, doğru mudur?

r1M6rrrnB.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Muratovsky Muratovsky, resimlerinizi resim ekle butonundan
forumumuzun Kendi resim sunucusuna ekleyiniz
Resimleriniz hem silinmez hemde gozukmeme problemi yasamazsiniz.

P Çevrimdışı

power

Yeni Üye
15 Haz 2018
11
40
selam arkadaşlar 65ud8900 tv bende aldım ve bugün kurulumu yapıldı yazılım sürümü eski sanırım hangi yazılımı yüklememi tavsiye edersiniz ayrıca gri ekran testinde bulutlanmaya baktım tam emin olamadım sizce bulutlanma varmı .

za1.png
za2.png
zaa.png

selodonanım Çevrimdışı

selodonanım 

Aktif Üye
4 Ara 2017
244
Ado arkadaşın dediği gibi Vestel ürünlere %10 ila %15 zam gelmiş. Bayi 1 Temmuzdan itibaren diyor.

O yüzden bundan sonra 4000TL altı 65 inch bulmak imkansız olacak. Gündemdeki sıcak fırsatları mutlaka değerlendirin.

Karl1 Çevrimdışı

Karl1 

Aktif Üye
17 Haz 2018
76
50
selam arkadaşlar 65ud8900 tv bende aldım ve bugün kurulumu yapıldı yazılım sürümü eski sanırım hangi yazılımı yüklememi tavsiye edersiniz ayrıca gri ekran testinde bulutlanmaya baktım tam emin olamadım sizce bulutlanma varmı .

za1.png
za2.png
zaa.png

Yeni tv niz. Hayırlı olsun. Sanırım Adem Bey in verdiği üretim kod numarasına göre Va panel. İnceleme bekliyoruz sizden.

Geri
Üst Alt