VESTEL 55UD9650 Bulutlanma Sorunu ve Süreç

kurtkaya Çevrimdışı

kurtkaya

Aktif Üye
3 Şub 2018
73
THH kararına itiraz edip mahkemede dava açtım. Ayın sonunda karar çıkacak.
Mahkeme, benim lehimde kesin karar verdi. Bundan sonra, alacağımı icra yoluyla tahsil etme süreci var.
Sonuç olarak; kurtardığım para aynı televizyonu bile almıyor. Her şeye rağmen, hakkımı aramanın ve sonuçta haklı çıkmanın mutluluğu, hiçbir meblağla ölçülemez.

A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
104
36
Mahkeme, benim lehimde kesin karar verdi. Bundan sonra, alacağımı icra yoluyla tahsil etme süreci var.
Sonuç olarak; kurtardığım para aynı televizyonu bile almıyor. Her şeye rağmen, hakkımı aramanın ve sonuçta haklı çıkmanın mutluluğu, hiçbir meblağla ölçülemez.
Hocam paranı yasal faiziyle birlikte almayacak mısın ?

palego Çevrimdışı

palego

Yeni Üye
19 Mar 2019
8
42
gündüz bile keyifli film izleyebilmek için karartma perde aldık,

Hocam size projeksiyon şart olmuş, bende bu bulutmanma mevzuudan çok şikayetçi biri olarak filmin keyfini şimdilik 720p ile çıkarıyorum. bakalım 1080p arayışı içindeyim ama tam karar veremedim :)

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
Benim 1987 de dışarı dan getirdiğim Sony KV-2100WX serisi "Tüplü" hala çalışmaktadır!
Kızımın evinde 2.TV olarak çalışıyor 31.yıla girdi tık yok daha! bu tüplü TV Sony nin USA/S.Arabia/Gulf v.s için
ürettiği en iyi TV si idi!

SE ye başvurup alın bunu müzeye koyun bana da bir tane 55A1 hediye edin diyeceğim ama yaparlarmı bilemiyorum yaw

hocam imzanızda 2100wx i görünce ilk google da aradım göremedim resmini bile merak ettim zira çocukluğumda gıpta ettiğim sony trinitronlar vardı renkleri gözlerimi kamaştırırdı.
ürünün resmini görme imkanımız olur mu @albanez

kurtkaya Çevrimdışı

kurtkaya

Aktif Üye
3 Şub 2018
73
Tüm alacaklarımı tahsil ettim ve TV’yi iade ettim. Böylece süreç sonuçlanmış oldu. Herkese acizane tavsiyem: haklı olduğunuzu düşünüyorsanız asla vazgeçmeyin, geri adım atmayın. Allah, doğrunun yardımcısıdır.
Süreci takip eden, iyi dileklerde bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
104
36
Tüm alacaklarımı tahsil ettim ve TV’yi iade ettim. Böylece süreç sonuçlanmış oldu. Herkese acizane tavsiyem: haklı olduğunuzu düşünüyorsanız asla vazgeçmeyin, geri adım atmayın. Allah, doğrunun yardımcısıdır.
Süreci takip eden, iyi dileklerde bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Geçmiş olsun hocam, nasıl ödeme yaptılar ? yasal faizi vs. verdiler mi ?

digital71 Çevrimdışı

digital71

Yeni Üye
29 May 2018
43
44
Merhaba arkadaşlar Jvc marka tv de resimlerdeki lekeler çıktı nedir acaba? Garanti kapsamına girer mi ? bilgi lütfen?
P_20191231_015348_HDR.jpg

P_20191231_015533_BF.jpg

P_20191231_015551_BF.jpg

P_20191231_015856_HDR.jpg

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Sizi kutlarım gene susmadınız bu tür insanlık dışı varlıklara susuldukça üstüne üstüne gelirler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri