Vestel 50u9400 İncelenme - U9400 serisi teknik özellikler

S Çevrimdışı

senolbsrn 

Yeni Üye
1 Eyl 2020
8
46
Merhaba sorunu çözdüm. Dediklerinizi yapmıştım fakat olmamıştı. Vesteli aradim tvnin fişi cekip tekrar başlatinca bellek temizleniyormus o sekilde düzeldi. Ama şimdiki sorun bluetooth kulaklıkta ses ayarlama tuşu yok. Netflix acıyorum son ses kulakları sağır edecek. Kumandayla sesi kisiyorum olmuyor. Kulaklık seçiyorum ses çıkışı kulaklık sesini kisiyorum yine yok.
merhaba,

bluetooth kulaklıkla bağlıyken netflix dolby vision yayınlarda kulaklıkta ses kesik kesik geliyor mu sizde de? Netflix de yayın 15Mbs ye çıktığında ses kesik kesik gelmeye bağlıyor bende.

Y Çevrimdışı

yasa81

Yeni Üye
24 Kas 2020
12
42
merhaba bende 65U9400 modeli aldım bugün. ilk izlenim iyi gibi. panel kodunda vesqntbn41j yazıyor. boe va panel mi oluyor acaba

Y Çevrimdışı

yasa81

Yeni Üye
24 Kas 2020
12
42
Y yasa81, F fikoloji

Bir sorum olacak; 65u9400 modelinde kablo tv kullanıyorum, kaynakta mstar sekmesinde yer alıyor. Burda iken görüntü ayarları açılmıyor, yani menü tuşu işlevsiz. Yapmak istediğim doğal, dinamik, spor gibi ekran değişkenlerini görüp değiştirebilmek.

Y Çevrimdışı

yasa81

Yeni Üye
24 Kas 2020
12
42
F5EFF032-4A8D-4202-A89B-3E3E137FE113.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Y yasa81, F fikoloji
burda iken menü tuşu çalışmıyor, kontrast ayarı yapamıyorum, kablo tv hdmi üzerinden takılı ayrı modül olarak kullanıyorum

Y yasa81, F fikoloji

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F5EFF032-4A8D-4202-A89B-3E3E137FE113.jpg

Y yasa81, F fikoloji
burda iken menü tuşu çalışmıyor, kontrast ayarı yapamıyorum, kablo tv hdmi üzerinden takılı ayrı modül olarak kullanıyorum

Y yasa81, F fikoloji
Bunla alakalı forumda bı yerde birseyler okumuştum ama bulamadım, hatirliyamadim da, ben diğer arkadaşları da bı çağırayım
teraspy teraspy hosbulduk hosbulduk EXcomZkko EXcomZkko By_Trol By_Trol TEKNOwest TEKNOWEST

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
* Digitürk kumandanızın televizyonunuzu mu,yoksa Digitürk kutunuzu mu kontrol ettiğini deneyin. (Digitürk kumandanızın “SAT/TV” tuşuna basarak kontrol alanını değiştirebilirsiniz) SAT/TV tuşuna basıldığında yeşil ışık yananacak ve kumandanız uydu alıcısını kontrolünü sağlayacaktır. böyle bir bilgi paylasilmis..

Y Çevrimdışı

yasa81

Yeni Üye
24 Kas 2020
12
42
yok geçiş yaptım kablo tv kumandasına ama olmadı, ekra

yok geçiş yaptım kablo tv kumandasına ama olmadı, ekran ayarını yapamıyorum

4E686781-4B8B-49E4-AAD3-BF095252E706.jpg

yani kırmızı ev tuşu kablo tv de iken kullanılmıyor, ayar yapamıyorum

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,689
yok geçiş yaptım kablo tv kumandasına ama olmadı, ekra

yok geçiş yaptım kablo tv kumandasına ama olmadı, ekran ayarını yapamıyorum

4E686781-4B8B-49E4-AAD3-BF095252E706.jpg

yani kırmızı ev tuşu kablo tv de iken kullanılmıyor, ayar yapamıyorum
Kablo tv nin kablosunu tv den çekip ilgili kaynağı açın home tuşu görev yapacak mı? Kontrol edin. Görevini yaparsa kablo çekikken ayar yapın sonrasında kabloyu takın. Bazı kumanda modellerinde MENÜ ve Q.MENÜ tuşu var. Q.MENÜ sizin istediğiniz ayarları yapıyor.

Y Çevrimdışı

yasa81

Yeni Üye
24 Kas 2020
12
42
Kablo tv nin kablosunu tv den çekip ilgili kaynağı açın home tuşu görev yapacak mı? Kontrol edin. Görevini yaparsa kablo çekikken ayar yapın sonrasında kabloyu takın. Bazı kumanda modellerinde MENÜ ve Q.MENÜ tuşu var. Q.MENÜ sizin istediğiniz ayarları yapıyor.
Evet hdmi kablosunu çıkarınca mstar yerine hdmi 1 yazdı ve ayarları yapabildim. teşekkürler.Birde vesqntbn41j panel kodu hangi panel oluyor acaba

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İşte bu demekki önceden sende okudum ama bulamadım abi ?

Geri
Üst Alt