Vestel 49UD8350 Özellikler?

K Çevrimdışı

karacaovalı

Yeni Üye
29 Ara 2018
11
43
Arkadaşımız panellerinin farklı olmasından bahsetmiş; panel dışında bir fark yok dememiş. 8350 serisi IPS Panel arayanlar için iyi bir seçenek. Ama, diğer kıstaslarda yeni nesil 9400`lerden daha iyi olamaz malesef.
49' bir 9400 ile 55' bir 8350'nin fiyatını kıyaslamışsınız. Farklı segmentte, farklı büyüklükte tv'leri kıyaslamanız sizi yanıltır. 49UD8350'yi 2700tl.ye rahatlıkla alabilirsiniz. Bu şekilde; 49UD8350 ve 49UD9400 (yeni versiyonu) fiyatlarını kıyaslamanız daha iyi olur. Eğer yaklaşık 3000tl bedelle 2.nesil 49ud9400 bulabiliyorsanız ve VA panel sizin için sıkıntı olmayacaksa tabiki 9400 alın. Lakin fiyat çok iyi. Bu fiyata 1.nesil olanını verebilirler.
8350 serisi çok yeni bir model olduğundan kullanıcı deneyimi bilgilerine ulaşamazsınız şimdilik.
Ayrıca 9400 için Adem Bey'in paylaşımını inceleyebilirsiniz:
https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...i-mb130e-anakart-anakartlarin-yeni-krali.982/

49ud9400 teknosa da 3497 tl hediye çeki ile 2973 tl / teknosa dan 2.nesil olup olmadığını öğrenme şansımız olabilir mi sizce ,ziraa mağazadaki elemanlar pek bilgileri yok.

O Çevrimdışı

o6465725

Yeni Üye
2 Ocak 2019
17
32
Merhabalar. Ben de bu televizyonu almayı düşünüyorum. Genel anlamda 4k film ve televizyon izlemek için alacağım. Arada sırada da bilgisayarı bağlayıp 4K Pes 2019 oynamayı planlıyorum. Sorum şu ki HDMI ile bağlayarak PES gibi oyunları 4k'da rahat bir şekilde oynayabilir miyim?

C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255
Merhabalar. Ben de bu televizyonu almayı düşünüyorum. Genel anlamda 4k film ve televizyon izlemek için alacağım. Arada sırada da bilgisayarı bağlayıp 4K Pes 2019 oynamayı planlıyorum. Sorum şu ki HDMI ile bağlayarak PES gibi oyunları 4k'da rahat bir şekilde oynayabilir miyim?
IPS Panel önceliğiniz mi? Önceliğiniz değilse VA Panelle özel kullanımlar daha iyi performans verir. IPS & VA Panellerinin kendilerine göre avantajları ve dezavantajları var. Forumda bununla ilgili konular var. Bir araştırın derim. Sonra tekrar bakarız.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

49ud9400 teknosa da 3497 tl hediye çeki ile 2973 tl / teknosa dan 2.nesil olup olmadığını öğrenme şansımız olabilir mi sizce ,ziraa mağazadaki elemanlar pek bilgileri yok.
Size attığım linkteki konuda, V ile başlayan ürün kodları ile ilgili bilgilendirme var. Tv kutusunun yan kısmında bir etiket olacak. O etikette bu bilgiler mevcut. Tv kutusunun başında, elinizde telefon; kontrol edip alabilirsiniz.

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

karacaovalı

Yeni Üye
29 Ara 2018
11
43
IPS Panel önceliğiniz mi? Önceliğiniz değilse VA Panelle özel kullanımlar daha iyi performans verir. IPS & VA Panellerinin kendilerine göre avantajları ve dezavantajları var. Forumda bununla ilgili konular var. Bir araştırın derim. Sonra tekrar bakarız.

Size attığım linkteki konuda, V ile başlayan ürün kodları ile ilgili bilgilendirme var. Tv kutusunun yan kısmında bir etiket olacak. O etikette bu bilgiler mevcut. Tv kutusunun başında, elinizde telefon; kontrol edip alabilirsiniz.

Teknosa dan zar zor da olsa 49ud4900 aldim kutu barkod resmini cektim atiyorum anakart ve varsa diger bilgileri verebilirmisiniz

20190105_142352.jpg

K Çevrimdışı

karacaovalı

Yeni Üye
29 Ara 2018
11
43

Yanlış alıntı yaptım tekrar msjı yeniliyorum

Teknosa dan zar zor da olsa 49ud4900 aldim kutu barkod resmini cektim atiyorum anakart ve varsa diger bilgileri verebilirmisiniz

20190105_14235241f7d6041a1b6964.jpg

needd Çevrimdışı

needd

Aktif Üye
12 Ağu 2018
55
29
soldaki mb130s şase, BOEDİSPLAY panel , HDR10+DOLBY VISION
sağdaki mb130s şase ,LG ıps panel, HDR10+DOLBY VISION
Teşekkürler, BOEDİSPLAY ips mi oluyor? Boe paneli inceleme fırsatı buldunuz mu? Daha önce forumda konusu açılmış ancak inceleyen göremedim.

Geri
Üst Alt