Vestel 49UD8350 Özellikler?

İ Çevrimdışı

İz_mir_alay

Yeni Üye
26 Ara 2018
2
45
Forumda yeniyim, herkese selamlar.
Bende vestelin bu modelini araştırıyorum, hdr, pc girişi, hdmi vs net özellikleri yok mu bunun...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Lg cmo yu bilmediğim için soruyorum Kalite olarak lg ips düzeyindemi yoksa çok aşağı seviyedemi hocam kitapçıkları inceledimde 8350 modelde kaç usb kaç hdm girişi var scart grişi hdr varmı
Kitapçığında yazıyor. Formda cmo hakkında bilgiler var araştırınız

C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255
Lg cmo yu bilmediğim için soruyorum Kalite olarak lg ips düzeyindemi yoksa çok aşağı seviyedemi hocam kitapçıkları inceledimde 8350 modelde kaç usb kaç hdm girişi var scart grişi hdr varmı
Forum konusundaki mesajların tamamını okursanız aradıklarınızın bir kısmını bulacaksınız: 1 usb, 3 hdmi, scart yok...

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Hocam 49ud8500 ile 49ud8350 özellik ve teknoloji bazında karşılaştırırsak hangisini tavsiye edersiniz vedtelden aldığım bilgiler doğrultusunda 49ud8500 de HDR var 3 HDMI 2 USB girişi bulunuyor. 49ud 8350 de HDR var 3 HDMI 1 USB girişi bulunuyor. 1usb giriş olması eksimi sizce

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255
Hocam 49ud8500 ile 49ud8350 özellik ve teknoloji bazında karşılaştırırsak hangisini tavsiye edersiniz vedtelden aldığım bilgiler doğrultusunda 49ud8500 de HDR var 3 HDMI 2 USB girişi bulunuyor. 49ud 8350 de HDR var 3 HDMI 1 USB girişi bulunuyor. 1usb giriş olması eksimi sizce
2 model arasında sadece 1 usb port farkı yoktur. Başka farklılıklar da vardır diye düşünüyorum. Müşteri hizmetlerinden bu tür konularda çok beklentiniz olmasın.
1 usb port farkının ne kadar eksiklik olduğu sizin ihtiyaçlarınızla ilgilidir.
Paylaşılan model kataloglarını inceleyebildiniz mi? Fırsat bulup bakamadım ben.

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
2 model arasında sadece 1 usb port farkı yoktur. Başka farklılıklar da vardır diye düşünüyorum. Müşteri hizmetlerinden bu tür konularda çok beklentiniz olmasın.
1 usb port farkının ne kadar eksiklik olduğu sizin ihtiyaçlarınızla ilgilidir.
Paylaşılan model kataloglarını inceleyebildiniz mi? Fırsat bulup bakamadım ben.
Media markt sayfasında karşılaştırma yaptım fark ses sistemi ve usb başkada fark göremedim kitapçıklara göz attım ama birsürü bilgi var satış sitelerindeki gibi karşılaştırma yapamıyorsunki artı eksisini görebilesin

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

bestkonyalı

Yeni Üye
22 Kas 2018
7
44
Arkadaşlar Merhaba
49UD8350 Media Markt sitesinde 2 yıl, Vatan Bilgisayar sitesinde 3 yıl garanti belirtiliyor. Vatanda yıl sonu indirimi olursa sipariş etmeyi düşünüyorum. 43" ile 49" arasında kararsız kaldım. Tecrübeli arkadaşlar ürünle ilgili bir değerlendirme yapsalar da kararımızı netleştirsek. Hepinize saygılar...

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Arkadaşlar Merhaba
49UD8350 Media Markt sitesinde 2 yıl, Vatan Bilgisayar sitesinde 3 yıl garanti belirtiliyor. Vatanda yıl sonu indirimi olursa sipariş etmeyi düşünüyorum. 43" ile 49" arasında kararsız kaldım. Tecrübeli arkadaşlar ürünle ilgili bir değerlendirme yapsalar da kararımızı netleştirsek. Hepinize saygılar...
Kardeş şimdi aradım media markt müşteri hizmetlerini evet sistemimizde 2 yıl gözüküyor dedi fakat vestel ürünlerinde 3 yıl garanti var mağazalarımızda web sayfasındaki 2 yıl garanti yalnışlık veya hatalı yazılmıştır dedi yani 3 yıl garanti veriyor bilgin olsun
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adem hocam bugün vatanda ve mediamarkt A indirimler var tv konusunda kararsız kaldım 49 veya 55 inc tvlerde ud8500 ud8450 ud8350 medelleri arasında kararsız kaldım bir kıyaslama yaparsak hangisini tavsiye edersiniz

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

bestkonyalı

Yeni Üye
22 Kas 2018
7
44
Kardeş şimdi aradım media markt müşteri hizmetlerini evet sistemimizde 2 yıl gözüküyor dedi fakat vestel ürünlerinde 3 yıl garanti var mağazalarımızda web sayfasındaki 2 yıl garanti yalnışlık veya hatalı yazılmıştır dedi yani 3 yıl garanti veriyor bilgin olsun

Adem hocam bugün vatanda ve mediamarkt A indirimler var tv konusunda kararsız kaldım 49 veya 55 inc tvlerde ud8500 ud8450 ud8350 medelleri arasında kararsız kaldım bir kıyaslama yaparsak hangisini tavsiye edersiniz
Teşekkür ederim.

C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255
cihazı görmedim, inanın bende şaşırdım hiç bir bilgiye ulaşamıyorum hendek atlattı bana. anca bu bilgileri buldum. keşke daha fazla detay bulabilsem. hdr kesinlikle vardır diye düşünüyorum. yeni çıkan tv ler qui menü olacaktı bakalım hayırlısı

kitapçıklar

Fikoloji paylaşımlar için teşekkürler. Anca inceleyecek fırsatım oldu:
Kitapçık içerikleri yetersiz. Birçok şey, kopyala-yapıştır. Detay yok,port sayıları yok...yok,yok,yok...
8350 ve 8450 kitapçıkları aynı sanırım: HDR (detay yok) ve Dolby Vision özelliklerinden bahsetmiş. 8500 kitapçığında bu özellikler de yok. Hazırladığınız kitapçığın ben ta... Piyasaya ürünler sürüyor; özellikleri sır gibi. Sanırım sadece Teknosa, Vatan, Mediamarket bünyesinde satılık bu ürünler. Güzel indirimler var şuanda ve alamıyorum. Belirsizlik karın ağrısı. 8350 ve 8450 arasında 200tl fark var. Neyin 200tl'si bilmiyoruz...

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Dün hayırlısıyla kararımı verdim ve mediamarkt tan 49ud8450 aldım indirimde idi 3700 tlden 2999 tlye inmişti 55 le 49 arasında kaldım 55inç 3799 dan bi türlü inmedi şimdi baktımda vatanda 55 inç 8350 modeli 3399 tl olmuş keşke birgün daha bekleyip 55 inç alsaydım fakat 49 inç olanını aldım kısmetse bugün kargo getirecek inşallah iyi bir üründür aldığımıza beklediyimize pişman olmayız

B Çevrimdışı

bestkonyalı

Yeni Üye
22 Kas 2018
7
44
Evet arkadaşlar Vestel 43ud8350 bakarken rüzgar ters esti 40MU7000 modelini 2600 TL ye almış bulunuyorum. Servis kurulumunu yaptı. TV gayet güzel renk hız vs. Adem hocanın mu7000 serisi için yorumları önemliydi. Teşekkür ederim. Hepinize saygılar...

C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255
Bu ürünler, Vestel'in sitesinde bile yok hala. Şuan 3 elektronik marketin kontrolünde (MediaMarket (49ud8350-8450, Vatan(49ud8350), Teknosa(49ud8350,8500) Aralık ayında stoklarına girmiş. Sanal alışveriş sitelerinde, kendi sanal mağazaları haricinde sadece gittigidiyor.com alışveriş sitesinde bu mağazaların (MediaMarket, Teknosa) hesaplarında da satışta.
49UD8500 sadece Teknosa firmasında gözüküyor. Fakat bundan kendi personellerinin bile haberi yoktu ben söylemeseydim. Sorgulama yaptıklarında stoklarında olduğunu fark ettiler. Modelle alakalı ellerinde hiçbir veri yok.
49UD8450 sadece MediaMarket satışında. Aynı durum onlar içinde geçerli: Personellere söylememle sorgulama yaptılar. Genel stok olduğunu öğrendiler. Onların da elinde bu modelle alakalı hiçbir detaylı veri yok. Fakat internetten baktığımızda öğrenebildiğimiz 8350'ye göre tek fark; 1 değil 2 usb çıkışı olması. Bu kadar basit bir fark olacağını zannetmiyorum ama maalesef bilmiyoruz.

8350 modelini daha önce VatanBilgisayar'ın bir mağazasında teşhirini görüp fotoğraflarını paylaşmıştırm. Bugün de MediaMarket'in bir mağazasında gördüm. Mağaza moduna alıp tv'nin teşhir edilen özelliklerine bakayım dedim. Elimizdeki bilgilerle bu gün edindiğim bilgileri toplayınca 8350 için;
-IPS Panel, MB130s anakart, 1000hz, 4 çekirdekli işlemci
-Dahili 4k uydu alıcı
-HDR10,Dolby Vision, Pixellence,
-WİFİ, Bluetooth,
-DTS TrueSurround, DTS HD decoder
-3 hdmi 1usb port,
-Netflix,Youtube
-Smart Tv, Smart Home
*WİDİ bilgisine ulaşamadım ama olmama olasılığı yoktur herhalde.

2 haftadır takip ediyorum hareketleri: Genel olarak bu firmalarda satış fiyatı 3000tl. Arada bir %10 indirim yapıyorlar. Hatta şuanda da indirimde.

Ayrıca bugün 49ud8460 diye bir model öğrendim. Sadece bir firmanın gittigidiyor ve n11 hesaplarında satışta. Başka kimse de yok. Bir ara bu model Vestel.com.tr'de yer bulmuş ama şuan yok.
Vestel, beyin yakmaya devam ediyor.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt