Uydu alıcısı (Receiver) Tavsiyesi

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Vatan Bilgisayar'dan 119 liraya Next Kanky aldım. Şimdilik iyi. Kanal geçişleri 2-3 saniye civarı eski Hiremco alıcım 1,5 sn kadardı. Akıllı kumanda ile 2. kumandayı ortadan kaldırdım.

N Çevrimdışı

ndt man 

Yeni Üye
24 Haz 2020
9
36
Next Kanky tarzı mini uydu alıcıların yorumlarına baktım şikayet eden de çok memnun olan da çok.

3-5 ay sonra bozulmasın da sadece tv izlemeye yetse yine yeter bize.

Kutulu sağlam bişey olsun maksat.

100-150 arası modeller belli ama en sorunsuzunu bulmak mesele.

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Sogutucu yetersiz ona fan tak
Altında laptop fanı koydum.Çalışırken iyi.Kapatınca haliyle laptop fanını taktığım usb yuvasından elektrik alamadığı için fan duruyor.:Lakin stand by da çalışmıyorken niye ısınıyor onu anlamadım.( İçindeki fanı laptop fanı ile değiştirebilirmiyim acaba?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Altında laptop fanı koydum.Çalışırken iyi.Kapatınca haliyle laptop fanını taktığım usb yuvasından elektrik alamadığı için fan duruyor.:Lakin stand by da çalışmıyorken niye ısınıyor onu anlamadım.( İçindeki fanı laptop fanı ile değiştirebilirmiyim acaba?
Enteresan olan sunplus işlemcili redline uydu alıcım vardı, yandı,o hiç mi hiç ısınmazdı.

N Çevrimdışı

ndt man 

Yeni Üye
24 Haz 2020
9
36
digiulama digiulama, hocam internetiniz var mı diye sordunuz sonra unuttunuz sanırım.
Nasıl bişey tavsiye edersiniz, yeterki sorun çıkarmasın kanal geçişleri tatmin etsin.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Enteresan olan sunplus işlemcili redline uydu alıcım vardı, yandı,o hiç mi hiç ısınmazdı.
Ben m220 yaptım dönüşüm bir saatte alev gibiydi

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bütçesi uygun olanlara sungate tıtanı tavsiye ederim 2 aydır kullanıyorum gayet başarılı bir ürün.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri