Uydu alıcısı (Receiver) Tavsiyesi

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,068
merhaba

receiver tavsiyesi . satın link !!!
kendinden uydulu olmayan tv var .

tv nin arkasına takılan eski model hd olmayan uydu alıcısı ( receiver ) rahmetli ( çöp ) oldu .

yerine yeni model almak istiyoruz .
tv ( lcd ) nin özeliği : hdmi / s- video / av vs gibi
ilk plan uydu alıcısı ( receiver ) özeliği
netflix uyumlu uydu alıcısı
ip tv / android son sürüm ? / media player / youtube hd / vs gibi
bütçe : 150- 200 TL arası
hepsi beraber varmıdır . varsa ?
yoksa netflix uyumlu uydu alıcısı

teşekkürler .

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
İşin içine netflix giriyor ise herhangi bir uydu alıcısı ile yarayı saramayız. Dediğiniz gibi android destekli bir uydu alıcısı gerekir. Gel gelelim, her android uydu alıcısında da normal tuner bulunmuyor. Zaten çoğu media playerimsi denilerek pazarlanıyor.

Size, hibrit denilen android destekli bir uydu alıcısı gerekli. Fakaaat,

O bütçe ne o öyle ?!?!!?? 2 tane 32 lik tuvalet kağıdı parası. Azcık yükselt hocam rakamı, bi 5 paket parası belki ?

Latife bir yana, hibrit uydu alıcılarını belirttiğiniz rakamlarda (sıfırını) bulamazsınız. 2 el bakacaksanız, android sürümü eski olmakla birlikte, next pandora lara bir bakın derim. Dediğiniz rakamlara bulunabilir, iş görür.

Sağlıcakla. istanbul istanbul

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İşin içine netflix giriyor ise herhangi bir uydu alıcısı ile yarayı saramayız. Dediğiniz gibi android destekli bir uydu alıcısı gerekir. Gel gelelim, her android uydu alıcısında da normal tuner bulunmuyor. Zaten çoğu media playerimsi denilerek pazarlanıyor.

Size, hibrit denilen android destekli bir uydu alıcısı gerekli. Fakaaat,

O bütçe ne o öyle ?!?!!?? 2 tane 32 lik tuvalet kağıdı parası. Azcık yükselt hocam rakamı, bi 5 paket parası belki ?

Latife bir yana, hibrit uydu alıcılarını belirttiğiniz rakamlarda (sıfırını) bulamazsınız. 2 el bakacaksanız, android sürümü eski olmakla birlikte, next pandora lara bir bakın derim. Dediğiniz rakamlara bulunabilir, iş görür.

Sağlıcakla. istanbul istanbul

Bence uyduyu ayrı alsın, medya oynatıcıyı da ayrı alsın.
Ya da evde Windows 10 çalıştırabilecek bir dizüstü varsa, Netflix ve YouTube'u oradan halletsin.
En baba kutudan daha iyi çalışır. :kiskis

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,068
sadece hd uydu alıcısı olsun
hızlı kanal değiştirme
otomatik kanal bulma
yazılım kolaylığı
ve diğer özellikler
kutulu ?
tv arkasına taklılan ?

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
sadece hd uydu alıcısı olsun
hızlı kanal değiştirme
otomatik kanal bulma
yazılım kolaylığı
ve diğer özellikler
kutulu ?
tv arkasına taklılan ?
Hah, şimdi oldu.

Al bi next pandora bak keyfine ! (dermişim ? )

Hiremco lara bakabilirsin, tkgs var, wifi desteği var (aparatı sen alıyorsun), ethernet girişi var (hiremco mini hd plus dı sanırım), iptv var (wifi den kullanmıştım, memnun kalmamıştım ama bu cihazı kullandığım dönemde internet hızım 8mb, iptv ücretsiz serverdi), youtube var.

Genel olarak, hızı ve görüntüsünden memnundum. Şu an daha güncel modelleri var. Bu markayı bakabilirsin. (merih video diye aratırsan çıkıyor)

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,068
Hah, şimdi oldu.

Al bi next pandora bak keyfine ! (dermişim ? )

Hiremco lara bakabilirsin, tkgs var, wifi desteği var (aparatı sen alıyorsun), ethernet girişi var (hiremco mini hd plus dı sanırım), iptv var (wifi den kullanmıştım, memnun kalmamıştım ama bu cihazı kullandığım dönemde internet hızım 8mb, iptv ücretsiz serverdi), youtube var.

Genel olarak, hızı ve görüntüsünden memnundum. Şu an daha güncel modelleri var. Bu markayı bakabilirsin. (merih video diye aratırsan çıkıyor)

baktım karar veremedim
link verebilirsiniz marka model

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
netflix uyumlu uydu alıcısı
ip tv / android son sürüm ? / media player / youtube hd / vs gibi
bütçe : 150- 200 TL arası
Android receiver - son sürüm- ve bütçe 150-200 arası :alala
Bu fiyata 2.el bile bulunmaz ,olsa olsa çalıntı olur :)
Sevgili T trkkrsy ve Ç Çerkezoğlu dediği gibi bir alıcı alabilirsin ,fazla gelişmiş bir şey almana gerek yok diyemiyorum,çünkü iptv de istiyorsun,o zaman Korax V4 bulabilirsen al ,veya piko600 - 700 de bakabilirsin :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Eklemeden geçmeyeyim, KoraxV4 iptv konusunda pikolara göre çok iyi olduğundan özellikle belirttiğimi yazayım,öncelikle bulbilirsen korax bak ,yoksa pikolardan birini al,hatta satıcıya sor "bunda funcam varmı" diye,sana "var abi,1 yılık" dediğinde hemen kap :) sanırım funcamlı fiyatı kargo dahil 130TL :ok

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,068
Eklemeden geçmeyeyim, KoraxV4 iptv konusunda pikolara göre çok iyi olduğundan özellikle belirttiğimi yazayım,öncelikle bulbilirsen korax bak ,yoksa pikolardan birini al,hatta satıcıya sor "bunda funcam varmı" diye,sana "var abi,1 yılık" dediğinde hemen kap :) sanırım funcamlı fiyatı kargo dahil 130TL :ok

fiyatı kargo dahil 130TL
link verebilirmısın .

satış sitesi

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
fiyatı kargo dahil 130TL
link verebilirmısın .

satış sitesi
Vereyim ama asla sorumluluk almam ,önce bunu belirteyim,sadece link istediğn için veriyorum ,satıcıyla temasa geç,funcam 1 yıllık ise alacağım yoksa geri veririm diye belirt,sonra bir sıkıntı durumunda beni suçlama sakın :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt