Uydu alıcısı (Receiver) Tavsiyesi

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Sungate vipstar hd wifi dahil 150tl
Xcruıser lan girişli 300 TL

Paran varsa xcruıser al 2 yıl server var bir çok yabancı kanallar full stalker elle girme canın hangi url yi istiyorsan dene V3 destekli açamadıgı yok teraspy teraspy usta stalker bilgisi alabilirsin 1507a işlemci 2 GB ram 16mb hafıza mevcut en az 50 nin üzerinde dönüşümü mevcut istersen sınırsız fshare çevir

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
bütçesi uygun olanlara sungate tıtanı tavsiye ederim 2 aydır kullanıyorum gayet başarılı bir ürün.
Titan bugun var yarın yok dönüşümü olmayan bir cihaz korax hiremco arnix çöp oldu sıra buna geldi millet aldı aldı paralar çöp oscam ve vod harici hiç bir şey yok funcam kadar kanal göstermez

A Çevrimdışı

akba34 

Yeni Üye
16 Eyl 2020
9
46
Enigma 2 cihaz gibisi yok. Senelerce vu+duo serilerinin bütün cihazlarını kullandım 4k harici. Daha önce enigma2 kullanmayan için ilk başta zor gelebilir

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Enigma 2 cihaz gibisi yok. Senelerce vu+duo serilerinin bütün cihazlarını kullandım 4k harici. Daha önce enigma2 kullanmayan için ilk başta zor gelebilir
enigmada hiç bir şey yok o dediğin yıllar önce idi ona o kadar para verceklerine icone pro alsınlar ben kullanıyorum 2 yıldır memnunum sınırsız server 4k android desteği yazılamayacak şeyler var daha artık enigma cihazlar çöp oldu

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Bana ip TV li bir uydu alıcısı lazım. Mümkünse Youtube de olsun. Next 64 alsam işimi görür mü acaba ?

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Bana ip TV li bir uydu alıcısı lazım. Mümkünse Youtube de olsun. Next 64 alsam işimi görür mü acaba ?
iptv konusunda bu cihazda pek verim alamassınız ayrıca ek olarak wifi anteni almalısınız ortalama 200TL ye patlar bu cihaz size fakat
Redline ts4000 tavsiye edebilirim kendimde 3 senedir kullanıyorum sorunsuz kendinden wifili ayrica kabloluda internet baglanabiliyor.
icerik olarak netten bakabilirsiniz sayamayacagım kadar özelligi var.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
iptv konusunda bu cihazda pek verim alamassınız ayrıca ek olarak wifi anteni almalısınız ortalama 200TL ye patlar bu cihaz size fakat
Redline ts4000 tavsiye edebilirim kendimde 3 senedir kullanıyorum sorunsuz kendinden wifili ayrica kabloluda internet baglanabiliyor.
icerik olarak netten bakabilirsiniz sayamayacagım kadar özelligi var.
400 lira ama kendisi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt