Uydu alıcısı (Receiver) Tavsiyesi

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
S Çevrimdışı

Sayzek

Yeni Üye
27 Eki 2020
6
40
cihazın dönüşeceği modeller
yazılım için link
tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Son olarak almadan önce Showmax loca ile redline ts 4000 i karşışaştırdığımızda hangi cihaz daha iyidir. Fiyat olarak redline 2.el 170 lira. Showmax loca yeni cihaz 240 lira. Sadece iptv ve uydu tv izlemek için kullanılacak

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Son olarak almadan önce Showmax loca ile redline ts 4000 i karşışaştırdığımızda hangi cihaz daha iyidir. Fiyat olarak redline 2.el 170 lira. Showmax loca yeni cihaz 240 lira. Sadece iptv ve uydu tv izlemek için kullanılacak
ben kullanıyorum sadece iptv ve diger özellikleri icin muazzam birsekilde hosuma giden kullanıslı cihaz kendinden wifi kabloluda yapabilirsin.
İşlemci: Sunplus SPHE 1507A32-bit RISC processor gayet hızlı akıcı iptv de sorunsuz ( iptv aldıgın yerede baglı bu ) tavsiye yi şidetle ederim
ayrıca göruntu aktarıcısıda muazzam çalısıyor.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Redline dönüşüm sıkıntılı işlemci kilitli showmax local iptv al 100 üzerinde dönüşüm yaptım sen bana mısın demedi şuana kadar dönüşüm yapmadığım ciha kalmadı bütün işlemcilerde dönüşüm yaptım server da yaptıgın dönüşüme göre açılan kanallar da çoğalıyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Redline dönüşüm sıkıntılı işlemci kilitli showmax local iptv al 100 üzerinde dönüşüm yaptım sen bana mısın demedi şuana kadar dönüşüm yapmadığım ciha kalmadı bütün işlemcilerde dönüşüm yaptım server da yaptıgın dönüşüme göre açılan kanallar da çoğalıyor.
:ok

S Çevrimdışı

Sayzek

Yeni Üye
27 Eki 2020
6
40
Redline dönüşüm sıkıntılı işlemci kilitli showmax local iptv al 100 üzerinde dönüşüm yaptım sen bana mısın demedi şuana kadar dönüşüm yapmadığım ciha kalmadı bütün işlemcilerde dönüşüm yaptım server da yaptıgın dönüşüme göre açılan kanallar da çoğalıyor
Tamam hocam sağolasın showmax loca alacağım. Cihaz Dönüşüm yaptığımızda garanti kapsamından çıkıyor muydu

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
next kanky uydu cihazını teknosa dan almıstım sorunluydu iade ettim . mecburen teknosa dan bir uydu cihazı almalıyım (iade cek oldugu için ) next 64 hd uydu cihazı var kullanan var mı nasıldır.
Nasıl bir sorunu vardı? Next Kanky cihazı ağustostan beri kullanıyorum. Son zamanlarda uydu sinyali yok demeye başmaıştı tkgs sorun çıkartıyordu 140 numaralı yazılımı yükleyince düzeldi. Bazen fox grubu kanallar açılıyor, bazen şifreli diyor.

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
Nasıl bir sorunu vardı? Next Kanky cihazı ağustostan beri kullanıyorum. Son zamanlarda uydu sinyali yok demeye başmaıştı tkgs sorun çıkartıyordu 140 numaralı yazılımı yükleyince düzeldi. Bazen fox grubu kanallar açılıyor, bazen şifreli diyor.
bn bu cıhazdan 2 adet almıstım , teknosadakı yazılımsal sanırsam servıs e gıttı geldı yıne aynı sorun devam ettı 152. kanalda donup kalıyordu ekran mavı oluyordu ,cıhazı ılk gönderdıgım servıs bu kanky serisinin donanımsal sorunların oldugunu , birde akım korumalı prızle kullanmamı söylemişti. bnde hedıye cekı oldugu için mecburen next 64 cihazını aldım , diger next kanky i kullanıyoruz suanlık sorun yok ama işte hanı bozlucak diyede beklıyor degılım . söylediğiniz sorunlarla acıkcası karsılasmadım ama ılk logo acıldıgından sonra uydu sınyalı yok dıyo ama acılıyo. bu next 64 de bu yok bu serilerde servis dedıgı gibi donanmsal bırsey var gibi , bu yazılımları nereden yükleyebilirim ki

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
bn bu cıhazdan 2 adet almıstım , teknosadakı yazılımsal sanırsam servıs e gıttı geldı yıne aynı sorun devam ettı 152. kanalda donup kalıyordu ekran mavı oluyordu ,cıhazı ılk gönderdıgım servıs bu kanky serisinin donanımsal sorunların oldugunu , birde akım korumalı prızle kullanmamı söylemişti. bnde hedıye cekı oldugu için mecburen next 64 cihazını aldım , diger next kanky i kullanıyoruz suanlık sorun yok ama işte hanı bozlucak diyede beklıyor degılım . söylediğiniz sorunlarla acıkcası karsılasmadım ama ılk logo acıldıgından sonra uydu sınyalı yok dıyo ama acılıyo. bu next 64 de bu yok bu serilerde servis dedıgı gibi donanmsal bırsey var gibi , bu yazılımları nereden yükleyebilirim ki
İlk başlarda sorun yoktu ama 1 haftadır olmaya başlamıştı. Ben de 40 lira daha verip Next 64 mü alsaydım diyorum ama geçti artık. O zaman ben de akım korumalı priz kullanayım ne olur olmaz işi garantiye alalım. Yazılımları Next'in kendine ait olan servis sitesinden indirebilirsiniz linki bırakıyorum:

hangiburak Çevrimdışı

hangiburak 

Yeni Üye
18 Eki 2020
22
28
Forumda arama yaptim ama goremedim. Humaxin filbox icin urettigi uydu alicilarindan var elimde. Kanallari siralamak istiyorum ama kanallar 300den basliyor bunu yapmaya calistigimda. Veya kendi orijinal sirasinda kullanilabiliyor. Acaba aranizda bu cihazda nasil liste duzenlemesi yapabilecegimi bilen var mi?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Forumda arama yaptim ama goremedim. Humaxin filbox icin urettigi uydu alicilarindan var elimde. Kanallari siralamak istiyorum ama kanallar 300den basliyor bunu yapmaya calistigimda. Veya kendi orijinal sirasinda kullanilabiliyor. Acaba aranizda bu cihazda nasil liste duzenlemesi yapabilecegimi bilen var mi?

Hiç bilgim yok ama 300den başlaması tuhafıma gitti doğrusu :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri